بازی اکشن شکارچی سیاهچال Dungeon Hunter 5

عرضه شده توسط کمپانی گیم لافت

نسخه پچ شده 
با گرافیک خیره کننده

توجه: برای اجرای بازی به اینترنت نیاز است.

بازی Dungeon Hunter یا شکارچی سیاهچال، یکی از محبوب ترین بازی های اندروید به حساب می اید که با دارا بودن گیم پلی بسیار عالی و گرافیک اچ دی خیره کننده، کاربران بسیار زیادی از سراسر جهان را به خود جذب کرده است. این بازی محصولی از کمپانی نام آشنای “گیم لافت” می باشد. تا به حال ۴ نسخه از بازی Dungeon Hunter عرضه شده بود که هم اکنون شاهد عرضه نسخه پنجم از همین بازی، برای گوشی های اندروید هستیم.

Dungeon-Hunter-5

ویژگی ها:

 • دارا بودن کمپین Single-Player

  با انجمن خود، به عنوان یک قهرمان شمشیر به دست، به کشتی سوار شده و برای انتقام جویی وارد عمل شوید. شما در میان ۵ سرزمین جادویی که قلمرو هیولاها هستند، سفر خواهید کرد و به بزرگترین جنجگوی بد نام و شکارچی آنها، تبدیل شوید.

 • گیم پلی تعاونی

  دوستان خود یا بازیکن های دیگر را برای کمک به خودتان در ماجراجویی های شگفت انگیزی که انجام دهید، به عنوان مزدور انتخاب کنید. ماجراجویی هایی که در ان شاهد حضور شیاطین خشن و اژدهای ترسناک خواهید بود.

 • Multiplayer ناهنگام

  انجمن خود را به عنوان یک دژ، با استفاده از هیولاهای مختلف قدرتمندتر کنید. شما می توانید آن را مدیریت کنید و به دفاع کردن از آن بپردازید و از میان حریف هایتان میانبر بزنید، آنها را نابود کنید و غنایم آنها را به غارت ببرید!

 • بدون محدودیت بازی کنید

  در این بازی شاهد ۴۶ زره مختلف و ۱۵۰ شمشیر متفاوت خواهید بود. همه این ها آماده شده اند تا شما را به یک شکارچی بدون محدودیت تبدیل کنند. شما می توانید قدرتمندترین اژدهاها را از پا در بیاورید و با استفاده از ان برای انجمن خودتان افتخار بیافرینید!

 • پنج عنصر برای رسیدن به درجه های بالاتر

  استراتژی که در این بازی حاکم است، بر اساس ۵ عنصر مختلف آب، آتش، روشنایی، طبیعت و تاریکی استوار است. برای این که به یک ماجراجوی بسیار قدرتمند تبدیل شوید، باید در برابر هر هیولا، دیو و اژدها بایستید و آن را نابود کنید.

 • رویدادهای روزانه و هفتگی

  اگر از جایزه هایی که به صورت روزانه برای شکارچی سیاهچال قرار داده شده است، استفاده کنید برای شکارچی، ماده های مختلفی برای رسیدن به تکامل وجود خواهد داشت. شما می توانید در شکار هفتگی به یک قهرمان بسیار عالی شوید و برای رسیدن به پاداش نهایی تلاش کنید.

 • گرافیک عالی:

  حتی ریزترین جزئیات را نیز می توانید مشاهده کنید! این بازی امکان تجربه یک بازی با گرافیک خیره کننده و گیم پلی بدون نقص را در گوشی های موبایل فراهم کرده است. Dungeon Hunter 5 یکی از بهترین بازی ها برای علاقه مندان به بازی های سبک اکشن و RPG می باشد.

معرفی و بررسی بازی Dungeon Hunter 5

بلاخره بعد از مدت ها انتظار، گیم لافت اقدام به عرضه بازی Dungeon Hunter 5 برای طرفداران این بازی، کرد. این بازی به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده است تا گیمرها بتوانند به سادگی آن را دریافت کنند. بدون شک گیم لافت قصد داشته است با معرفی Dungeon Hunter 5 باز هم به رقیب های خود ثابت کند که در زمینه ساخت بازی های اچ دی حرف اول را می زند! و هیچ شکی وجود ندارد که گیم لافت در این امر به خوبی توانسته خود را اثبات کند و تمام رقیب هایش را کنار بزند.

شکارچی سیاهچال از جمله معروف ترین و محبوب ترین عناوین گیم لافت می باشد که توانسته است جای خود را به خوبی در میان کاربران و طرفداران این کمپانی باز کند. Dungeon Hunter روایت قهرمانی است که با استفاده از شمشیر جادویی خود به مناطق مختلف سفر می کند و با موجوداتی شگفت انگیز و ماوراالطبیعی به مبارزه می پردازد.

Dungeon Hunter 5 جدیدترین نسخه از بازی شکارچی سیاهچال برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که به تازگی منتشر شده است. در این بازی نیز باید قهرمان بازی کمک کنید تا بتواند با استفاده از شمشیر جادویی خود به جنگ با دیوها، غول ها اژدهای نیرومند برود و آنها را شکست دهید. در این بازی شما در مکان های مختلفی به جستوجو خواهید پرداخت.

همین موضوع سبب شده است تا قسمتی از بازی دارای سبک ماجراجویی باشد. ماجراجویی در مکان هایی کلاسیک و شگفت انگیز باعث هرچه زیباتر شدن این بازی شده است. به صورت کلی ۵ مکان کاملا متفاوت در نظر گرفته شده است که هر یک از این مکان ها قلمروی هیولایی می باشد که در پایان برای عبور از آن، می بایست بتوانید این هیولاها را نابود کنید.

نابود کردن هر یک از هیولاها، در هر مرحله کار دشواری است و باید تلاش بسیار زیادی برای ان انجام دهید. به طوری که ممکن است چندین بار در این کار شکست بخورید، اما در نهایت باید به هر طریقی که باشد، آنها را نابود کنید؛ چرا که مجوز عبور شما از هر مرحله، نابود کردن همین هیولاها می باشد.

در طول بازی زره ها و اسلحه های مختلفی برای شما در نظر گرفته شده است. با استفاده از زره ها، می توانید در برابر حملاتی که به شما می شود ایستادگی و مقاوت کنید. با استفاده از شمشیرها نیز می توانید جنگ هایتان را انجام دهید. در طی بازی می توانید زره ها و شمشیرهایتان را ارتقاء دهید تا با قدرت بیشتری بتوانید بجنگید.

گیم پلی عالی

گیم پلی این بازی به صورت OpenWorld طراحی شده است که شما در امکان گردش به جهت ها و طرف های دلخواه را خواهید داشت. در Dungeon Hunter 5 می توانید در هر مسیری که قابل تردد باشد حرکت کنید. در طول بازی معاماهایی نیز وجود دارد. البته معماهایی که در بازی شکارچی سیاهچال ۵ گنجانده شده اند، همگی دارای درون مایه ی اکشن می باشند که همین موضوع سبب می شود تا کاربر بیشتر جذب بازی شده و برای ادامه دادن آن، تلاش بیشتری کند.

همیشه بازی هایی که توسط گیم لافت منتشر می شود، از لحاظ گیم پلی، در دسته بسیار عالی قرار دارند، بازی شکارچی سیاهچال نیز از این موضوع به دور نیست و در آن شاهد یکی از بهترین گیم پلی های ممکن برای بازی های اندروید هستیم.

گیم پلی Dungeon Hunter 5 همانند بازی هایی که برای کنسول ها عرضه می شود، می باشد. شاید بتوان گفت سری بازی های شکارچی سیاهچال از بابت گیم پلی و داستان بازی، به عنوان یک انقلاب واقعی در بازی های اندرویدی، به حساب می آیند.

گرافیکی بهتر از قبل

گرافیک خیره کننده و محیطی بسیار جذاب و در کنار آن، استفاده به جا و صحیح از رنگ ها در بازی سبب هرچه زیباتر شدن این بازی شده است. گرافیک Dungeon Hunter 5 به گونه ای طراحی شده است در که آن حتی ریزترین جزئیات را نیز می توانید مشاهده کنید. از طرفی صداگذاری حرفه ای و عالی این بازی، سبب شده است تا هیجان بازی پیش از پیش شود.

اگر شما نیز از طرفداران بازی های سبک اکشن و RPG هستید، توصیه می کنیم بازی Dungeon Hunter 5 را به هیچ وجه از دست ندهید. شکارچی سیاهچال ۵ یکی از بهترین بازی های گیم لافت است که در مدت کوتاهی شاهد افزایش محبوبیت بیشتر آن نیز خواهیم بود!

محل کپی دیتا : Android/data

‘),
$load_more = $(‘مشاهده ادامه مطلب‘);
$load_more.click(function(){
$main_content.animate({‘max-height’: parseInt($main_content.prop(‘scrollHeight’))});
$load_more.hide();
$load_more_layer.hide();
});
$main_content.append($load_more_layer).append($load_more);
}

WHAT’S NEW

Last stop on your Journey to a West, we have arrived during your destination!
See what awaits in Update 25:
• Fusion delight! Select as many equipment as we wish to strech a turn we need.
• ۳ minions and 3 skills upgradable to Tier 7
• ۵ new Legendary “Journey to a West”-inspired weapons
• New Special Tasks meant some-more rewards for you
• New arrivals in a Guild Shop — check them out!
• Arena: No some-more ties on a leaderboard — be a initial to truly strech a top!
• New discuss patch bug fixes

<!–

–>

بزرگترین مرکز پیش بینی ورزشی

<!–

download

–>

http://dl.apktops.ir/games/2018/04/Dungeon_Hunter_5_v3.5.0h_Apktops.ir.apk

http://dl.apktops.ir/games/2018/03/Dungeon_Hunter_5_v3.4.0j_Apktops.ir.rar

http://www.aparat.com/v/c2D6o

گزارش لینک خراب
درخواست آپدیت

راهنمای نصب بازی ها

کانال تلگرام

<!– 09 02 96

. ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵

http://www.hicpm10.com/watch?key=28fc9084a68d39f4b8d10d4d198f30d3
–>


لطفا صبر کنید…


لطفا صبر کنید…

دیدگاهتان را بنویسید لغو پاسخ

 1. سلام خسته نباشید …من گوشی a7 2016 دارم قبلابا اندروید ۶ این بازی انجام دادم و پاک کردم بعد اندروید ۷ انداختم … این پچ اخری رو دانلود کردم وقتی اومد بالا دیتا شو رو برداشتم چون حافظه نداشتم تا الان … حالا بازی و نصب کردم دیتا ریختم اپدیت کردم بعد حالا میزنه tie blunder … نتم ایرانسل ۴جی پلاس … بازیو با همین نت گرفتم و آپدیت کردم ولی نمیره تو بازی ..ولی وقتی دیتا رو میزارم رو همراه اول بدون مشکل میره تو بازی ولی با ایرانسل نه قبلا هم با ایرانسل بازی کردم اگه میشه راه نمایی کنید لطفا

  1. سلام نسخه جدید پچ شده قرار گرفت تست کنید

 2. مهندس جان سلام…بنده هم مشکل عدم اجازه برای آپدیت از گوگل پلی رو دارم..اگر مقدور باشه فایل آپدیت رو در سایت قرار بدید بسیار سپاسگذار خواهم بود..تشکر فراوان از سایت بی نظیرتون.

 3. ادمین محترم متاسفانه این بازی با نت گوشی من ک ۴G+هم هست بالا نمییاد .نصبش کردم و دیتا رو از داخل خود بازی با نت گوشی گرفتم اما با نت گوشی دیگه لود نمیشه و مینویسه ب اینترنت اتصال نداری در حالیکه بسته دارم و نتن هیچ اشکالی نداره 😭😭😖

  1. سلام. با نت وای فای مشکلی نداره؟
   از یک V P N هم استفاده کنید شاید مشکل حل شه.

  2. ادمین عزیز مشکل ورود ب بازی با vpnحل شد فقط پس از ورود ب بازی اپدیت لازم داره ک نمیتونم اونو از گوگل پلی دانلود کنم یعنی اجازه نمیده .حالا باید چیکار کنم؟؟؟😣😢😭😭😭

  3. خواهش میکنم اپدیت آنرا هم قرار دهید .زودتر .میشه؟؟؟😣😢😦

  4. آپدیت جدید به زودی قرار میگیره.

 4. سلام.بازی با نت سیمکارت بالا میاد یا حتما بای وای فای داشته باشیم؟

  1. با نت سیم کارتم میاد

 5. سلام.ببخشید یه ساله این بازی رو بازی می کنم اپدیتهای قبل مشکلی نداشتن ولی اپدیت جدیدش دان می کنه همه کارها رو انجام میده وقتی وارد بازی می شم ارم گیم لافت میاد بعد میزنه stopوReport روی Report میزنم صفحه ای میاد اسم جی میلم بالاس و یه پیام میخواد بفرستم نوشته write your feedback.۰حذف کردم دوباذه نصب کردم نشد از خودش دیتا رو دان کردم بازم نشد.خواهشا راهنمایی کنید چیکار کنم.داغونم کرده.مشکل از کجاست چیکار باید بکنم؟

  1. سلام از گوگل پلی یه بارنصب کنید ببینید بازم مشکلی هست؟

  2. از گوگل پلی هم کامل دانش کردم و حتی دیتاشم از خود بازی گرفتم بازم زد stop و Report.روی Report میزنم یه صفحه میاد زده write your feedback.نمی دونم چشه.اپدیت قبلی نصب می کنم میاد حتی لود هم میزنه همین که وارد بازی می خواد بشه میزنه اپدیت.اپدیت هم که این جوره.

  3. در این صورت این دیگه به ناسازگاری دستگاه شما با این نسخه از بازی مربوط میشه.

 6. والا الان سه سال دارم با اندروید بازی میکنم تا حالا نتوسنتم این بازی رو اجرا کنم. 😐

 7. Reza
  S 7 age .
  Yani zendegi kon bazio mikhore
  👑👑👑👑

  1. اقا رضا فهمیدیم s7 دارید در ضمن ageن corner درسته عزیز 😑😐

 8. سلام چرا فقط با وایفا میشه رفت تو بازی ؟؟؟ خواش میکنم جواب یا راهنمایی کنید

 9. سلام مشکل این apk بازی چیه…اپدیت جدید کی میاد که درست بشه؟؟

 10. سلام و درود
  چرا APK این بازی نصب نمیشه؟؟ بقیه آیا همچین مشکلی دارن؟ میدونم دلیلش مربوط ب گوشی بنده هست شاید! اما می‌خوام بدونم تو چه شرایطی اینطوری میشه؟؟
  کانفیگ گوشی بنده:
  cpu: snapdragon 821 with adreno 530 ….
  ram: 6GB … hafeze: 128GB Android 6
  پس چراا؟ 😀 میتونه بخاطر رام باشه؟؟

  1. رو گوشی با این کانفیگ چه بازی ای جرأت داره نیاد؟ 😍
   اما خب بله می تونه به خاطر رام هم باشه!

  2. برا منم apk نصب نمیشه “_”
   گوشیم lg g4
   از وقتی اندوروید ۶ ریختم کلی مشکل خوردم تو نصب نرمافزارا

  3. عجیبه هر چی نگاه میکنم این کانفینگ به هیچ یک از گوشی های تولیدی ۲۰۱۶(تمامی برند ها )نمیخوره .عجیبه 🤔🤔😑

 11. سلام لطفا آپدیتشو قرار بدین زودتر لطفا

 12. سلام من دیتا بازی رو از همین وب دانلود کردم. فایل رو به پوشه obb انتقال دادم بعد وارد بازی که میشم خودش میره واسه دانلود دوباره فایل رو به پوشه information انتقال دادم ولی مشکل رفع نشد میشه کمک کنید مرسی

  1. سلام. دوست عزیز همونطور که جلوی لینک دانلود دیتا نوشتیم، باید دیتا فقط در Android/data کپی بشه. شما فولدر com.gameloft.android.ANMP.Gloft5DHM رو به Android/data انتقال بدید و بازی رو اجرا کنید.

 13. آقا نسخه مود رو دانلود نکنید . به ۲ دلیل.
  اول اینکه بمحض نصب و اجرا ، تقلب شناسایی میشه و این امکانات مود از کار میفته .
  دوم اینکه بعد از ۲۴ ساعت ، بن میشید و مکافات دارید .
  ۲ گیگ دانلود الکی کردین. باز باید مثل پسر خوب ، نسخه معمولی نصب کنید .

  1. سلام .بازی من چند روزه خطایه سرور میده !!! برای شما هم همینطوره ؟ !!!/

 14. سلام .من فایل نصبی رو نصب کردم ولی دیتارو از خوده بازی دانلود کردم ولی الماسم بی نهایت نیست !!! مشکل کجاست ؟؟ یعنی همین دیتایی که اینجا قرار دادین و باید دانلود کنم ؟؟؟؟

  1. سلام. خیر ربطی به دیتا نداره. نسخه های مود در بازی های گیم لافت معمولاً در اکثر مواقع شناسایی میشن و از کار می افتن.

 15. سلام
  دیتارو تویه obb ریختم
  حتی از توی app هم حجم بازی رو نگاه میکنم حجمش ۲ گیگه
  ولی میرم تو بازی شروع میکنه به دانلود دیتا
  (نسخه مود شده رو ریختم)

  1. سلام. کی گفته که دیتای این بازی رو باید در obb بریزید؟
   فولدر دیتارو به Android/data انتقال بدید.

  2. اسم فایلش obbهستش شما میگین بریزید توی data
   مشکل من صفحه اول بازی میاد دیگه چیزی نمیاد.
   Sony z3

  3. ببخشید دیتا بازی دیگه با این رو اشتباه گرفته بودم که گفته بودم obbهستش

  4. منم مشکلم همینه فایلو تو دیتا میزارم فقط صفحه اول میاد و میمونه چکارش کنم اخه

 16. سلام
  اگه بذارم خود بازی دیتا رو دانلود کنه بازی اجرا میشه یا باید دیتا رو جدا از اینجا دان کنم بعد واسه کل بازی های دیتا دار میگم نه فقط این بازی ممنون میشم جوابمو بدین

  1. سلام. بسیاری از بازی ها هستن که دیتارو میشه از داخل خود بازی دانلود کرد اما خیلی های دیگه هم هستن که باید حتماً دیتا جداگانه دانلود بشه. در کل باید گفت که دانلود دیتا از داخل بازی خیلی هم بهتر هست چون فایل های انحصاری مربوط به دستگاه هم دریافت میشن. شما همیشه سعی کنید اول دیتارو از داخل بازی دانلود کنید اگر به مشکل برخوردید دیتای جداگانه رو دریافت کنید.

  2. واقعا ممنونم از جواب سریعتون سایت عالی دارین خسته نباشین

 17. سلام خسته نباشید من بازی رو دان کردم با وای فای وصل میشه میره داخل اما نت گوشی g4میرم توبازی لودینگ رد میشه تو کانکنت ارور میده چکار کنم لطفا به ایمیل جواب بدین ممنون

  1. سلام. با اینترنت فعال وارد بازی بشید. اگر باز هم همین مشکل بود، از یک قند شکن استفاده کنید.

 18. سلام.
  خسته نباشید.
  من داخل بازی میرم. مشکل دیتا ریلیز هم ندارم فقط مشکل اصلیم این که میاد روی صفحه ای که یه خط لودینگ هست پر میشه.
  مینویسه کانکتینگ بعد chek for new refurbish توی این لحظه ری ترای یا تلاش مجدد میده میگه نت مشکل داره در صورتی که با بیست تا وای فای و فیلتر شکن متنوع تست کردم !!!!!!

  1. سلام. لزوماً استفاده از کانکشن های مختلف و یا قـند شـکن های متفاوت نمی تونن در زمانی که کش بازی ذخیره شده باشه تغییری ایجاد کنن. شما قبل از هر چیزی باید بازی رو Force stop کنید و Clear cache رو بزنید. در صورت نیاز هم شاید بهتر باشه دیتا هم حذف بشه. بعد از این کارها، با یه قنـد شکـن مطمئن وارد بازی بشید ببینید فرقی می کنه یا نه. اگر نشد، لطفاً از گوگل پلی ببینید می تونید بازی رو دانلود کنید یا نه.

  2. سلام خسته نباشید.
   اول از همه ببخشید از کلمه … شکن استفاده کردم نمیدونستم خطر داره برای سایت.
   بعد من همه این کارهارو کردم حتی دوبار دیتا رو پاک کردم از اول ریختم و فرس استاپ و الباقی کارهارو کردم جناب بهزاد. ولی بازم نتیجه نداد همن جوری هست که بود رو خط لودینگ چک فور نیو اپدیت ریترای با هر اینترنتی یا وای فایی یا + قند شکن حرفه ای یا خریداری شده.

  3. سلام. سلامت باشید. اگر همه این کارهارو کردید و به نتیجه نرسیدید باید بگم با عرض پوزش دیگه کار بیشتری از ما بر نمیاد و این به احتمال زیاد یک ناسازگاری با رام، سیستم عامل و یا شاید رابط کاربردی دستگاه شما باشه.

 19. با سلام
  دادا من اینو دان کردم نسخه قبلیش درست بود.
  ولی این نسخه بعد ارم گیم لافت از بازی میاد بیرون.
  دیتای نسخه قبلی رو استفاده کردم.
  اندروید گوشی هم ۶ هست.
  چکار کنم مشکلش برطرف شه؟
  با تشکر.

 20. با کلی ذوق شوق دانلود کردم نصب نشد،
  فایل نصبی apk اررور میده نصب نمیشه،
  اندروید ۵٫۱٫۱ هست گوشی، xiaomi redmi note 3 pro
  نسخه دیگه هست تست کنم با همین دیتا؟

 21. سلام. سال نو را به شما مدیران و کاربران خوب سایت apktopsتبریک میگم.
  مدیرت محترم سوال داشتم که دیتای این بازی از چه نوع هستم چرا که پسوند ندارد اما فکر میکنم از نوع information باشد درست است؟
  با تشکر از apktops

  1. سلام. سال نوی شما هم مبارک. بله دیتای این بازی از نوع information هست.

  2. با تشکر از پاسخ‌گویی سریع شما. فایل نصبی این بازی وجود نداره در حال حاضر و نسخه مود شده پیشین هم جم بینهایت نداره!

  3. سلام. ممنون بابت اطلاع رسانیتون. مشکل فنی بود که لینک حذف شده بود. لینک نسخه ۱٫۸٫۱ قرار داده شد. در مورد نسخه های مود، به خاطر اینکه این بازی ها آنلاین هستن، احتمال از کار افتادن پارامترهای نسخه های مود وجود داره. در صورتی که نسخه مود جدیدتری عرضه بشه قرار میدیم.

 22. سلام .سال نو مبارک و خسته نباشید .من با نت مخابرات یک روز این رو دان کردم ولی همون موقع نصب app not implement میده? ورژن های دیگه رو پیدا کنم به این دیتا میخوره؟! گوشیم droid turbo android 5.1

  1. سلام. چون دیتای این بازی از نوع OBB نیست، معمولاً چندین نسخه مختلف با این دیتا سازگار هستن. فرقشون هم بین مقداری اطلاعات هست که می تونید به راحتی از طریق خود بازی دانلود کنید. اما ما یک نسخه دیگه ای از ورژن فعلی رو جایگزین کردیم. این رو دانلود و تست کنید.

  2. مرسی از زحماتتون .سالی پر از موفقیت داشته باشید .با یک فایل نصب دیگه انجام شد

  3. ممنون از شما. همچنین برای شما.

 23. سلام به همگی.آقا من این بازی رو همیشه نصب میکردم.دونسخه آخری رو که نصب کردم نمیدونم چرا بعداز دوروز بازی کردن وقتی ۵ الی ۶ ساعت وارد بازی نشی دیگه وارد نمیشه و ارور اینترنت میده.اما وقتی بازی رو دوباره نصب کنی راحت باز میشه مجبوری از اول بازی کنی.به نظرتون باید چکار کنم؟ رو سه الی چهارتا گوشی هم امتحان کردم.تورو خدا جواب بدید

 24. کد من تو بازی a1bbe4

 25. سلام گوشیم s6 e بازیو نصب کردم ولی force tighten میده! باید چیکار کنم؟!

  1. سلام
   کدوم نسخه؟

  2. نسخه معمولی

  3. یه نسخه دیگه آپلود شد
   اگه مشکل لایسنس داشتید با لاکی پچر به صورت کاستوم پچش کنید

  4. نسخه جدید نصب نمیشه

  5. چه اروری میده؟ شاید با گوشی شما سازگار نیست.
   نسخه های قبلی رو نصب کردید تا بحال؟

 26. درود اپک تاپس،تاپس،بچه ها تو این بازی من خیلی قویم همچیم پنج ستارست ، خوشحال میشم هم گورهی یام ایرانی باشند ،اسمم تو بازی ali21 ، خواهشن فارسی بنویسید که بفهمم ایرانی هستید ، سریع تاییدتون کنم ،مرسی بهروز جان

  1. علی میبنمت

  2. داش علی اگه میشه کدتو بفرست تا به لیست فرندام اضافت کنم کد من ea89dd

 27. سلام من بازی رو نصب کردم اما بن شد با لاکی پتچر لایسنسشو برداشتم الان تو قسمت لود ارور کانکشن اینترنت میده

 28. سلام این نسخه رو اندروید ۵ جواب میده؟

 29. با سلام
  لینک دانلود نسخه ۱٫۴٫۰ مشکل داره

  لطفا بررسی کنید

  1. سلام
   لینک ها اصلاح شد

 30. سلام.نسخه مود شده ورژن۱٫۳ مشکل داره اصلا نصب نمیشه.رو چنتا گوشی تست کردم

  1. بررسی می کنیم در صورت امکان جایگزین می کنیم.

 31. آقا این نسخه مگا مد شده کار نمیکنه.دیتا رو حذف و دوباره انداختم تو obb ولی بازم ب سرور نصب نشد

 32. البته این نسخه سالم نیست من رو ۳ تا گوشی یا سیستم بالا چک کردم نشد

 33. راحت اجرا شد باری بار اول به گوگل پلی متصل میشه ولی کانکت نمیکنه با فیلتر شکن هم نمیشه

 34. یا سلام سایتتون فوق العاده هست اپدیت جدید این بازی منتشر شده یعنی نسخه ۱.۳ لطفا منتشر کنید با سپاس فراوان

  1. میشه سریع پاسخ بدید

  2. اقای عزیز چندین ساعته گفتم بروز کنید اما حتی هیچ جوابی هم نمیدید

  3. دوست عزیز صبر داشته باشید! در هر یک ساعت ده ها نظر و درخواست ثبت میشه! به زودی به روز می کنیم.

 35. آنلاین میشه بازی کرد

 36. یه تریلر برای بازی هایی که میزارید بزارید ممنون

 37. اصلا دیگه بازی واسم جذابیت نداره.هر دو الی سه دقیقه میندازه بیرون.مدیر محترم خواهشا اگه فایل درستی ریلیز شد هرچه زودتر قرار بدید.ممنونم

 38. سلام.
  من واقعا این بازی رو دوست دارم.تا ورژن قبلی اصلا باهاش مشکلی نداشتم.تو ورژن جدید اصلا بدرد نمیخوره.اصلا وصل نمیشه.وقتی هم که وصل میشه بعد از جند دقیقه میندازه بیرون.

  1. امنیت بازی به شدت رفته بالا اما به زودی نسخه های کرک شده خوب منتشر میشه

 39. مدیر عزیز من شرمنده ام اما بازم فایل apk مشکل داره.همش میندازه بیرون

  1. یه نسخه جدیدتر جایگزین شد
   دیگه اینم کار نکنه هیچ رلیز دیگه ای نیست!

 40. سلام مدیر عزیز.یه فایل apk خوب بزارید

  1. نسخه مگا مود شده ۱ بروز شد

  2. مرسی عزیز.امتحان میکنم نظرم رو میزارم

 41. سلام آقا بهروز.
  مدیر عزیز بی زحمت یه ورژن خوب از apk بازی رو بزارید.من هر ۶ تا ورژن رو نصب کردم.
  همشون مشکل دارن عزیز.بی زحمت رسیدگی کنید.

  1. نسخه بهتری هنوز منتشر نشده
   به محض انتشار جایگزین میشه

 42. زشت ترین بازی اچ دی که دیدم همین بازیه.عین بعضی از بازی های سگا هست.به درد بچه های بین ۵ تا ۱۰ سال می خوره. بازی فقط walking passed و بازی های دیگه کمپانی telltale.

 43. مدیر محترم دوستمون درست عرض کردن.ارور آبدیت میده.فکرکنم نسخه آخر بازی رو نزاشتید

  1. نسخه جدید ۱٫۱٫۰f منتشر شده و به زودی قرار میدیم

 44. درود
  موقع ورود به بازی یک تا دو دقیقه صبر میکنم بعد که باز شد به اکانت گوگل پلی وصل میشه بعد هم نسخه معمولی و هم نسخه مگا مود به زبان روسی ارور میدن
  هم با ق ن د شکن تست کردم
  هم از گوگل پلی چند کیلوبایت بازی رو دانلود کردم و بعد تست کردم بازم نشد راهی نیست ک درست بشه؟
  مشکل از کجاست در ضمن گوشی هم سونی زد ۲ هست

  1. بازی تو ایران نصب نمیشه باید کلک بزنی گوگل پلی مود شده رو نصب کن احتمالا درست میشه

 45. سلام خسته نباشید بازی رو نصب کردم اجرا شد اما سری دوم که خواستم برم داخل ارور روسی میده وصل میشه به گوگل پلی با لاکی پچر هم نتونستم پچش کنم چکار کنم ممنون

  1. احتمالا بن شده نسخه جدید منتشر شد

  2. سلام میخاستم بدونم با دیتا قبلی سازگار هست یا نه ممنون

  3. نه

 46. این نسخه جدید هم همچنان آنلاینه؟
  امیدی هست آفلاین بیاد؟

  1. آفلاین نمیشه متاسفانه

 47. مود شده نیس

  1. نسخه جدید جایگزین شد

 48. با عرض سلام و خسته نباشید در نسخه مگامود الماس بازی بی نهایت هست؟؟

  1. بله

 49. نمیتونین افلاینش کنین؟
  خیلی بازی مشتیه ولی فقط انلاین باس باشی

  1. نه راه نداره

 50. سلام. دیتا باسد دوباره دانلود بشه؟

  1. بله

 51. سلام
  چرا بازی رو که اجرا میکنم زبانش روسی هستش ؟!
  راهی نیست بشه زبانش رو عوض کرد؟

  1. از داخل تنظیمات بازی

 52. انلاینه هنوز؟

  1. بله


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *