بازی ماشین سواری و کشتن زامبی ها Guns, Cars, Zombies

Guns, Cars, Zombies عنوان یک بازی جدید و فوق العاده  زیبا در سبک بازی های اکشن و ماشین سواری با گیم پلی در گیر کننده است که  از Denali Games  به صوررت کاملا رایگان برای اسمارت فون های اندرویدی طراحی و انتشار یافته است. در این بازی متفاوت، شما در نقش یک راننده حرفه ای، سوار بر انواع ماشین های ویرانگر شده که علاوه بر رانندگی باید با شلیک های پیاپی زامبی ها را از بین برده ان ها را یکی پس از دیگری سرنگون کنید.

ویژگی ها:

  • قابلیت شخصی سازی ماشین های خود با توجه به سلیقه شخصی
  • امکان ارتقا، خرید و جمع اوری سلاح های قوی و منحصر به فرد
  • ماشین سواری در بیابان، تونل، شهرستان، کوه و جنگل
  • شامل ۱۵۰ ماموریت چالش برانگیز برای حل کردن
  • شامل ۵ وسیله نقلیه، ۱۲۰ قطعه قابل ارتقا
  • دارای ۶ سلاح، ۶ زامبی، ۵ مکان، ۱۲اواتار و…
  • دارای گیم پلی در گیر کننده با گرافیک hd

 

طراحی فوق العاده با گرافیک خیره کننده اچ دی Guns, Cars, Zombies تحسین بر انگیز بوده و در محبوبیت ان تاثیر به سزایی گذاشته است. در این بازی شما وارد دنیای ترسناک و مبارزه طلب برای نابودی زامبی ها خواهید شد. جایی که در ان برای پیدا کردن اخرین تابش تمدن و زنده ماندن، باید سوار بر ماشین های منحصر به فرد شده و در سراسر زمین به رانندگی و تیر اندازی پرداخته و ان ها را نابود سازید. برای تجربه یک بازی سر تا سر هیجان، داشتن قدرت و توانایی های زیرکانه شما سرنوشت ساز بوده که این بازیبا داشتن قابلیت های ویژه به راحتی میتواند شما را در عمق محیط گرافیکی خود غرق کرده و یک بازی متفاوت را به شما ارائه دهد. از قابلیت های کلی این بازی میتوان به سفارشی سازی ماشین ها، امکان جمع اوری سلاح های قوی تر با امکان ارتقا، ماشین سواری در انواع مکان های بیابان، تونل، شهرستان، کوه و جنگل، شامل ۱۵۰ ماموریت چالش برانگیز برای حل کردن و … اشاره کرد. به طور کلی در این بازی، در جاده ای بی پایان با ماموریت های چالش اور  و نفس گیر خود را به چالش کشانده و برای ساعت ها سرگرم شوید. همهنطور که گفته شد، این بازی با نهایت گرافیک طراحی شده است که در ان صحنه های خیره کننده، صداگذاری فوق العاده، تنوع ماشین ها و سلاح ها و همچنین گوناگونی محیط، بی شک تجربه ای متفاوت از بازی های اکشن را برایتان به ارمغان خواهند اورد.

‘),
$load_more = $(‘مشاهده ادامه مطلب‘);
$load_more.click(function(){
$main_content.animate({‘max-height’: parseInt($main_content.prop(‘scrollHeight’))});
$load_more.hide();
$load_more_layer.hide();
});
$main_content.append($load_more_layer).append($load_more);
}

WHAT’S NEW

GUILD WARS – BETA – Join your forces, announce war, constraint territories and win epic 1v1 battles for a excellence and for large rewards!

GUILD STORE – Donate money to your guild and buy absolute equipment in a Guild Store to benefit advantages in Guild Wars!

SOCKETS – Both cars and guns have special slots called sockets where equipment can be placed.

CAR SERIES – Each automobile has a possess mini story with new objectives and some-more rewards. But this is only a beginning!

<!–

–>

بزرگترین مرکز پیش بینی ورزشی

<!–

download

–>

http://dl.apktops.ir/games/2018/04/Guns_Cars_Zombies_v3.1.6_Apktops.ir.apk

http://dl.apktops.ir/games/2018/04/Guns_Cars_Zombies_v3.1.6_Apktops.ir.rar

گزارش لینک خراب
درخواست آپدیت

راهنمای نصب بازی ها

کانال تلگرام

<!– 09 02 96

. ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵

http://www.hicpm10.com/watch?key=28fc9084a68d39f4b8d10d4d198f30d3
–>


لطفا صبر کنید…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *