ابتدا وام ها را با دقت مقایسه کنید

[ad_1]

امروزه ، وام های زیادی برای انتخاب ، اعم از بانکی و غیر بانکی ، وجود دارد که انتخاب وام مناسب بسیار چالش برانگیز است. علاوه بر این ، بسیاری از مردم هیچ ایده ای ندارند که برای چه چیزی وام انتخاب کنند. نرخ بهره و میزان مشارکت قطعاً معیار کافی نیستند. همچنین بستگی زیادی به میزان وام شما دارد. ممکن است یک وام برای مبالغ کمتر و دیگری برای مبالغ بیشتر مناسب باشد.

شاخص اصلی سودآوری وام نرخ بهره نیست ، بلکه عددی است که APR را نشان می دهد ، یعنی. درصد درصد سالانه شارژ این شامل سود و سایر هزینه ها می شود. برخی از شرکت ها نرخ بهره پایینی را جذب می کنند اما فراموش می کنند به شما بگویند که برای هزینه های اضافی پول جمع آوری می کنند.

دریابید که کدام وام برای شما مناسب است

برای اینکه بدانید کدام وام بیشتر پرداخت می شود ، عاقلانه است که از یک برنامه مقایسه وام آنلاین استفاده کنید. این کار باعث صرفه جویی زیادی در کار شما می شود ، به طور خودکار چندین شرکت را برای شما مقایسه می کند ، بنابراین لازم نیست خودتان اطلاعات را جستجو کرده و یک ماشین حساب را در هر صفحه به طور جداگانه پر کنید. چقدر می خواهید وام بگیرید و برای چه مدت ، فقط یکبار وارد می شوید ، سپس همه پیشنهادات را در یک مکان مطالعه می کنید.

نکته: سعی کنید وام ها را مقایسه کنید Sparken.czبه در عرض 2 دقیقه می توانید وامهای تقریبا بیست ارائه دهنده را در اینجا مقایسه کنید و در صورت انتخاب ، می توانید مستقیماً وام آنلاین دریافت کنید. اکثر ارائه دهندگان مقایسه های آنلاین را ارائه می دهند.

آنچه وام برای شما نمی بیند

در عوض ، هیچ دامداری قضاوت نمی کند که آیا واقعا گرفتن وام عاقلانه است. آنها به شما توصیه می کنند که کدام وام غیر هدف بهترین است ، به شما در انتخاب وام مسکن یا نوع دیگر وام کمک می کند. شما باید محاسبه کنید که آیا می توانید اقساط را خودتان بازپرداخت کنید یا خیر.

گریدر همچنین نمی تواند برای شما قضاوت کند که آیا اصلاً وام دریافت خواهید کرد. به عنوان مثال ، با ثبت نام در بدهکاران ، قطعاً هر شرکتی به شما وام نمی دهد. وام به افراد ثبت شده وجود دارد ، اما با نرخ بهره بالاتر جبران می شود.[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *