اصلاح سیاست های کشاورزی کمک به کشاورزان کوچک است

[ad_1]

بین سال های 2005 و 2016 ، طبق روزنامه انگلیسی ، تعداد مزارع دام در اتحادیه اروپا با 3.4 میلیون کاهش به 5.6 میلیون رسیده است. تعداد کل بنگاه های کشاورزی از 14.5 به 10.3 میلیون کاهش یافته است. در این دوره تعداد حیوانات مزرعه به طور قابل توجهی افزایش یافته است. در مورد خوک ها ، حتی 84 درصد.

“دلیل از دست دادن چهار میلیون مزرعه ، اشتباه در سیاست مشترک کشاورزی بود. کمیساریای اتحادیه اروپا ، یانوش ووچیچوفسکی ، اذعان کرد: این حمایت بیش از حد به کشاورزی صنعتی متمرکز بود و به مزارع کوچک و متوسط ​​کافی نبود. “معاون کمیسیون اروپا گفت:” ما در شرایطی هستیم که 80٪ کمک ها به 20٪ ذینفعان می رسد. رئیس جمهور فرانس. تیمرمنز از توزیع فعلی پرداخت های مستقیم انتقاد کرد.

تعداد مزارع 2005_2016 نویسنده: E15

یک غول املاک و مستغلات اروپایی پس از ادغام نیم تریلیون در آلمان ظاهر می شود

سیاست مشترک کشاورزی حدود یک سوم بودجه اتحادیه را جذب می کند و اصلاحات آن اغلب به دلیل از دست رفتن فرصت ها مورد انتقاد قرار می گیرد. در حال حاضر در 27 مورد اجماع نه تنها در مورد حمایت بیشتر از کشاورزان کوچک وجود دارد. هدف از تغییرات برنامه ریزی شده این است که از کشاورزی فشرده سموم دفع آفات به سمت کشاورزی سبزتر و اقدامات کشاورزی که قادر به مقابله با تغییرات آب و هوایی است ، حرکت کند.

با این حال ، برای ابزارهای خاص ، دستیابی به اتفاق نظر دشوار است. یکی از موضوعات مهم محدودیت یارانه برای شرکت های بزرگ کشاورزی است. در ابتدا ، طبق ایده های کمیسیون اروپا ، آنها باید حداکثر به یکصد هزار یورو در سال برای هر شرکت برسند. با این حال ، توسعه مدرن سقف ها را داوطلبانه می کند.

در مورد سایر موارد ، مانند تعریف کشاورزان فعال و محدودیت در استفاده از سموم دفع آفات ، این مسئله روشن نیست. معمولاً انتظار می رود امتیازات کمیسیون با ریاضت در جاهای دیگر متعادل شود. نمایندگان کمیسیون ، پارلمان اروپا و کشورهای عضو اکنون در حال بحث در مورد شکل نهایی اصلاحات هستند ، که باید حداکثر تا پایان ماه ژوئن تصمیم گیری شود.

PPF در بازار املاک و مستغلات رومانی تقویت می شود.  او میلیاردها دلار مایل به خرید ملک است

در این وب سایت آمده است: “ما احتمالاً برخی از تغییرات آرایشی را خواهیم دید ، اما من فکر نمی کنم که تغییرات زیادی داشته باشند.” سیاست یک کارشناس کشاورزی بی نام از پارلمان اروپا که در گفتگوی به اصطلاح درهای بسته شرکت می کند. این سرور همچنین تأکید کرد که برخی از کشورهای پست کمونیستی ، مانند جمهوری چک ، با محدود کردن یارانه ها مخالف هستند زیرا آنها به دلیل گذشته مزارع بزرگی دارند.

تعداد متوسط ​​حیوانات مزرعه در اتحادیه اروپا نویسنده: E15

کارشناسان به مشکلات داوطلبانه اشاره می کنند ، زیرا حتی تاکنون نیز سود دهی به کشاورزان کوچک امکان پذیر بوده است. یان استفل ، نایب رئیس انجمن کشاورزی خصوصی جمهوری چک ، ادعا می کند که جمهوری چک از این فرصت ها استفاده نکرده است.

“همانطور که بسیاری از کشورها برای هکتار اول پرداختی انجام نداده اند. این بدان معنی است که آنها در هر هکتار مبلغ بیشتری به کشاورزان پرداخت می کنند که به تدریج با اندازه مزرعه کاهش می یابد. ” وی افزود برخی از کشورها از قبل پرداخت یارانه را محدود کرده اند ، مانند لهستان تا حداکثر سیصد هکتار.

دو هزار شرکت و ده هزار نفر خود اشتغالی از بیماری همه گیر خرده فروشی امسال جان سالم به در نبردند

“جمهوری چک قوانین یارانه را به گونه ای تنظیم می کند که یارانه ها به شرکت هایی با تولید محصولات فشرده کشاورزی اعطا شود که اکثراً شرکت های بزرگ و بیشتر از نوع هلدینگ هستند. آنها می توانند م componentsلفه های فردی خود را روی فعالیتهایی متمرکز کنند که از نظر من ، یارانه ها به طور مصنوعی به آنها هدایت می شوند. “ftefl متقاعد شده است.

به عنوان نمونه ، وی به پرورش طیور یا خوک اشاره کرد ، جایی که در حال حاضر پشتیبانی زیادی وجود دارد. در همان زمان ، او موافقت می کند که تمرکز فعالیت های کشاورزی در بنگاه های بزرگ تا حدودی به میراث سوسیالیسم برمی گردد ، که ساختمان های بزرگ کشاورزی را به عنوان گاوچران برجای گذاشت.

برعکس ، مزارع کوچک ، غالباً از نوع خانوادگی ، می توانند از پتانسیل اعضای خانواده که چیزی در برابر کار پرمشغله ندارند استفاده کنند. به عنوان مثال ، این محصول بر روی تولید شیر یا پرورش سبزیجات برای کسانی که به تولید محلی با کیفیت و تازه علاقه مند هستند ، تمرکز دارد. وی معتقد است که این روش هنوز در جمهوری چک به اندازه کافی مورد توجه قرار نگرفته است و پیگیری مقدار ارزان ترجیح داده می شود.

پرنس چارلز کشاورزان کوچک را به کشاورزی ارگانیک تشویق می کند
مزارع کوچک نیز در کشور عضو اتحادیه اروپا ، انگلیس ، ناپدید شده اند. از سال 1990 بیش از 100000 مزرعه در انگلیس ناپدید شده اند. کشاورزان همچنین هشدار دادند که با دسترسی پیچیده تر تولید کنندگان انگلیسی به بازار اتحادیه اروپا و افزایش رقابت محصولات کشاورزی از کشورهای ثالث ، Brexit می تواند وضعیت را بدتر کند. اکنون شاهزاده چارلز از مزارع كوچك خواسته است تا با هم كار كنند تا از روش هاي كشاورزي پايدار استفاده كنند و مركز تلاش هاي محيطي شوند.

شرکت توسعه دهنده کرستیل بودیمکس را به قیمت 8.5 میلیارد دلار از لهستان خریداری کرد[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *