افزایش نرخ بهره در گوشه و کنار است – یک نظر توسط میشال بروژکا

[ad_1]

کمی تعجب آور است که ترس از بازگشت همه گیر به چه سرعت محو می شود ، اما با توجه به توسعه متغیرهای اقتصاد کلان و چشم انداز سال آینده ، انتظار بازگشت زودهنگام نرخ بهره به سطوح نرمال تر آشکار است.

همانطور که در مورد مجارستان ، در مورد جمهوری چک نیز انتظار می رود بازار پول در ژوئن افزایش یابد. در جمهوری چک ، بانکداران مرکزی در مورد افزایش نرخ بهره در ژوئن یا آگوست صحبت می کنند و این بار می توان به آنها اعتماد کرد که هنوز نمی دانند کدام تاریخ را تعیین کنند.

به نظر ما ، خطرات مرتبط با همه گیری هنوز به قدری زیاد است که ما حتی در شرایط پیش بینی شده پوشش واکسیناسیون ، کمی در افزایش ماه اوت متمایل هستیم. این می تواند در ماه ژوئن حدود 40 درصد باشد ، این محدودیتی است که در ابتدا توسط عضو هیئت مدیره بانک Tomasz Holub ذکر شد. با این حال ، مشخص نیست که چگونه واکسیناسیون ادامه می یابد.

تورم کمتر ، رشد بیشتر.  بازارهای سهام از ابتدای شیوع همه گیر عمیق ترین آرامش را داشته اند

در مورد فدرال رزرو ایالات متحده ، محدودیت واکسیناسیون اعلام شد ، در اینصورت مناسب است که صحبت از سیاست پولی را از 75 به 80 درصد آغاز کنیم. در مورد ایالات متحده ، این می تواند در ماه اوت ، زمانی که کنفرانس سالانه در جکسون هول برگزار می شود ، محقق شود. ممکن است نشانه هایی از تشدید سیاست های پولی ایالات متحده در آینده وجود داشته باشد.

در مورد فدرال رزرو ایالات متحده ، این به معنای افزایش نرخ بهره نیست ، بلکه پایان دادن به برنامه خرید دارایی است. سرمایه گذاران سهام و اوراق قرضه باید این مورد را دقیقاً رصد کنند ، تأثیر آن بر بازارها می تواند زیاد باشد.

هزار درصد: چه درسهایی می توان از بدترین ماه بیت کوین از سال 2011 گرفت؟[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *