الماس یا کریستال: آفریقای جنوبی ناامیدانه حفاری می کنند

[ad_1]

در اوایل ماه ژوئن هنگامی که شایعات مبنی بر پیدا کردن یک چوپان محلی به سنگهایی که می توانند الماس باشند ، تب به وجود آمد. هزاران نفر با اتومبیل و تاکسی شخصی خود در روستا شروع به رانندگی کردند و سعی کردند شانس خود را پیدا کنند. آنها اغلب از مسافرت چند ساعته به محل دریغ نمی کردند. نرخ بیکاری فعلی کشور تقریباً 33 درصد است که بالاترین میزان از سال 2008 است ، زمانی که دولت شروع به انتشار گزارش های سه ماهه کرد.

در حقیقت ، روستای دیگری در نزدیکی كوهالاتی بزرگ شد ، جویندگان در چاله هایی كه حفر كرده بودند می خوابیدند و فروشندگان خیابانی به آنها غذا می دادند. او در گزارش خود نوشت: دو روز کار سخت ، سوبوزیس مولفه چهل و یک ساله را به ارمغان آورد. نیویورک تایمز. “احساس ناامیدی می کنم. ما فقط امید داریم وی به روزنامه آمریکایی گفت: “اگر آنها الماس هستند ، به این معنی است که ما برندگان هستیم.”

آمازون تغییر خواهد کرد.  بزوس عصا را به وارث خود می رساند

وی پس از مطالعه در مورد یافته ها در شبکه های اجتماعی به کوآ هلاثی رسید. از آنجا که پدر سه فرزند پس از آتش سوزی در ماه اکتبر در کارخانه نساجی کار نمی کند و با حمایت ضعیف زندگی می کند ، تصمیم گرفت شایعات را بررسی کند ، حتی اگر بعید به نظر برسد.

برخی از حفاران با مداخله دولت در اقدام اساسی ، که مراتع گاو در اطراف روستا را به یک منظره ماه تبدیل کرد ، دلسرد نشدند. مقامات آزمایشاتی را انجام دادند و اعلام کردکه سنگها فقط بلورهای کوارتز وسوسه انگیز هستند. متعاقباً دولت از مردم خواست كه حفاری و تخریب منظره را متوقف كنند. آنها همچنین از شیوع ویروس کرونا می ترسند.

چالش ها تأثیر مطلوبی ندارند ، زیرا برخی از ساکنان به دولت اعتماد ندارند. آنها به تجربه قبلی اشاره می کنند که شرکتهای خارجی و تعداد انگشت شماری از افراد منتخب از ثروت طبیعی کشور استفاده می کردند. “من به دولت اعتماد ندارم. آنها اخبار دروغ مبنی بر اینکه آنها الماس نیستند را منتشر می کنند زیرا نمی خواهند مردم آنجا را حفاری کنند. ” “دولت چیزی برای گفتن به ما ندارد. این کلاهبرداران چه می کنند؟ وی افزود: “هر روز از سرقت میلیون ها نفر می شنوید.”

اپراتور Spindle صدها میلیون نفر را در این همه گیری از دست داد.  او نمی خواهد غرامت را ارزیابی کند

به گفته نیویورک تایمز ، مقام دولت محلی خیلی از این نگرانی ها متعجب نیست. اکنون مقامات در حال بررسی ارزش تجاری کوارتز هستند و فکر می کنند که آیا می توان آن را به عنوان حداقل یک جایگزین کوچک برای منافع جامعه محلی استفاده کرد.

در همین حال ، ماجراجویان به دنبال سایت های دیگر در منطقه هستند و جستجوگران قصد دارند ارزش گنجینه های خود را به روش خود بررسی کنند. در عین حال ، برخی معتقدند که فعالیت به ظاهر بی معنی باعث می شود حداقل برای مدتی وضعیت ناامیدانه خود را فراموش کنند.

یک انفجار عظیم در دریای خزر رخ داد.  حدس و گمان هایی در مورد انفجار دکل نفتی وجود دارد[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *