امکان تعویض گواهینامه رانندگی از طریق اینترنت وجود دارد. در ضمن ، اعتبار در حال تمدید است

[ad_1]

در مجموع 340953 گواهینامه رانندگی در این سال منقضی می شود. مقامات منطقه بوهمیای مرکزی بیشترین کار را خواهند داشت ، جایی که اسناد تقریبا 47،500 راننده درز می کند. پس از آن پراگ و منطقه موراویای جنوبی قرار دارند. بیشتر مبادلات بر رانندگان 41 تا 50 ساله تأثیر می گذارد.

ویدئو: گواهینامه رانندگی به صورت آنلاین قابل تعویض است:

چگونه می توان گواهینامه رانندگی خود را تغییر داد؟

گواهینامه های رانندگی ممنوع یا رانندگی حرفه ای یا آزمایشات فنی 10 ماه تمدید می شود. این تمدید شامل اسنادی است که بین 1 سپتامبر 2020 و 30 ژوئن 2021 پس گرفته شده اند. اعتبار مجوزهای چک ، بازرسی های فنی یا مجوزها از تاریخ اعتبار اولیه آنها در سراسر اتحادیه اروپا 10 ماه تمدید می شود. تمدید اسناد گام دیگری در جهت کاهش رفت و آمد شهروندان در ملا public عام به عنوان بخشی از اقدامات ضد اپیدمی علیه کوید 19 است.

این تمدید به ویژه شامل گواهینامه های رانندگی ، آزمون های دوره ای مهارت فنی ، گواهینامه های رانندگی و مهلت پایان دوره دوره ای دارندگان گواهینامه های حرفه ای برای 10 ماه دیگر از پایان اعتبار اولیه آنها است. از برنامه افزودنی همچنین می توان برای برخی از اسناد یا مهلت های تعیین شده در زمینه حمل بار ، ریلی و حمل و نقل آبی استفاده کرد.

دولت به طور موقت رانندگی با گواهینامه رانندگی ناموفق را تحمل خواهد کرد.  صف های جلوی دفاتر ثبت خطر بود

در صورت لزوم ، می توان گواهینامه رانندگی را جایگزین کرد یا شرایط فنی نگهداری را تحویل داد. ارگان ها یا خدمات بسته نیستند. نقشه شهرداری های دارای اختیارات گسترده و لیستی از ایستگاه های ILO در اینجا موجود است وب سایت وزارت حمل و نقل. علی رغم این احتمالات ، وزارت حمل و نقل توصیه می کند که در صورت امکان ، رانندگان وسایل نقلیه خود را برای انجام آزمایشات منظم فنی ارائه دهند. این اقدام برای کمک به خصوص کسانی که از نظر سلامتی تهدید می شوند ، باید بین مناطق سفر کنند ، در خارج از کشور باشند ، ماشین سپرده داشته باشند و مواردی از این دست طراحی شده است.

این قوانین در کل اتحادیه اروپا اعمال می شود

اصطلاحاً Omnibus II از Omnibus I سال گذشته پیروی می کند ، که در ارتباط با موج اول بیماری همه گیر COVID-19 دوره از 1 فوریه تا 31 آگوست 2020 را پوشش می دهد و اعتبار اسناد و کنترل ها را 7 ماه افزایش می دهد. اسنادی که قبلاً تمدید شده اند هم اکنون می توانند تا 1 ژوئیه 2021 یا در صورت انقضای مدت طولانی پس از 1 ژوئیه 2021 تا 6 ماه تمدید شوند.

پیش نویس مقررات Omnibus II توسط کمیسیون اروپا در ژانویه در پاسخ به وضعیت همه گیر کنونی و براساس ابتکارات کشورهای عضو از جمله جمهوری چک ارائه شد. این مقررات متعاقباً تحت رویه سریع در پارلمان اروپا و شورای اتحادیه اروپا مورد بحث قرار گرفت و از 6 مارس در سراسر اتحادیه اروپا در حال اجرا است. گواهینامه رانندگی و سایر اسناد حمل و نقل در تمام کشورهای عضو معتبر شناخته می شوند.

در اوایل اکتبر 2020 ، وزارت حمل و نقل یک نظر روش شناختی صادر کرد که طبق آن مجوزهای رانندگی و گواهینامه های حرفه ای که از 1 سپتامبر 2020 تا 31 مارس 2021 منقضی شده اند برای 6 ماه دیگر معتبر شناخته می شوند. با این حال ، این فقط در جمهوری چک معتبر بود. اکنون با یک آیین نامه جدید اروپایی جایگزین شده است تا گسترش اسناد در مورد کل اتحادیه اروپا اعمال شود.[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *