اولین خرید صندوق املاک و مستغلات Jet. او این مجتمع را در آلمان خریداری و اجاره داد

[ad_1]

“این یک مدل تجاری برای فروش و بازگشت است ، رایج در کشورهای غربی ، جایی که پیشینه شرکت های املاک تحت مالکیت ، مدیریت و توسعه یک متخصص املاک و مستغلات است ، در حالی که صاحب مشاغل فقط به تجارت مشغول است. ما پتانسیل بالایی را برای سرمایه گذاران و صنعت می بینیم که با این مرحله دارایی ها را برای تجارت آزاد می کند. ” اسناد معامله در روز چهارشنبه 28 ژوئیه 2021 امضا شد.

مجموعه آکواریوم با مساحت 42 هزار متر مربع در نزدیکی بزرگراه A8 واقع شده و تقریباً صد درصد اجاره ای است. مناطق اجاره ای آن ترکیبی از مناطق مدرن تولید ، اداری ، ذخیره سازی و مناطق تحقیقاتی و توسعه ای است که امکان توسعه بیشتر در مساحت تقریبی 8200 متر مربع را دارند. ” پاول درابینا ، مدیر اجرایی صندوق ، گفت: “ما تصور می کنیم که می توانیم ساخت و سازهای بیشتری را در منطقه ای با مساحت قابل استفاده 10 تا 15000 متر مربع انجام دهیم.”

سرمایه گذاری قهرمانانه در شرکت ها  ادغام و تصاحب در سراسر جهان در حال شکستن رکوردها است ، جمهوری چک در حال گم شدن است

مستاجران فعلی مجتمع AL-KO KOBER SE و بخش فنی تجهیزات باغ AL-KO Geräte GmbH ، ALOIS KOBER GmbH و Empaios Real Estate GmbH است که خدمات مدیریت امکانات را در مجتمع ارائه می دهد.

AL-KO ، در اصل یک شرکت خانوادگی با سابقه 90 ساله بود ، دفتر مرکزی آن در دهه 1960 بود. مجموعه مدرن کنونی با استانداردهای فنی و معماری بالا شامل کارخانه و مرکز فناوری و تولید است. “علاوه بر فرصتهای توسعه آینده ، ما مزایای اصلی این معامله را در این واقعیت می بینیم که اقامت در این منطقه برای مستاجران بسیار مهم است ، به ویژه از نظر سابقه طولانی تحقیق و توسعه و تولید در این مکان و استفاده از پاول درابینا می افزاید: “منابع انسانی واجد شرایط”.

PPF وارد بازار اجاره قایق می شود.  او با Groupe Beneteau شرکتی تاسیس کرد

از نوامبر 2020 ، تیم صندوق 250 فرصت را بررسی کرده است که ده مورد از آنها در حال حاضر در حال کار هستند. سه پروژه به ارزش حدود 80 میلیون یورو در مرحله انحصاری و بررسی دقیق قرار دارند. پاول درابینا در پایان می گوید: “به طور کلی ، ما با خریدها در منطقه اروپای مرکزی حرکت می کنیم ، جایی که تقریباً یک ربع قرن است که به عنوان یک گروه سرمایه گذاری کار می کنیم.”

گران ترین خانه های جمهوری چک[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *