ایرباس A380s که از رده خارج شده است در صحرا با مارهای جغجغه روبرو می شود

[ad_1]

شرکت هواپیمایی استرالیایی Qantas به دلیل شیوع بیماری همه گیر مجبور شد اسکادران خود را از یک هواپیمای غول پیکر ایرباس A380 در صحرای موهاوی در کالیفرنیا پارک کند. بنابراین ، تکنسین های آنها مجبور بودند برای محافظت از خود در برابر مارهای زنگی که در آنجا وجود دارد راهی ساده اما موثر بیابند.

تیم هایوود ، کارمند کوانتومی کانتاس گفت: “این منطقه به خاطر مارهای زنگی بی وقفه اش معروف است ، که دوست دارد در اطراف لاستیک های گرم لاستیکی و در چرخ ها و ترمزهای هواپیما جمع شود.” روی آنها حتی شماره ثبت هواپیما نوشته شده است.

هایوود افزود: “قبل از بازرسی از تجهیزات فرود ، کارگران ابتدا دور هواپیما می چرخند ، چرخ ها را می کوبند و می کوبند تا همه مارهای خوابیده را بترسانند.” وی گفت ، علاوه بر مارهای جغجغه ای ، کارمندان Qantas توانستند چندین عقرب پیدا کنند.

شرکت هواپیمایی یونایتد با صرف میلیاردها دلار در هواپیماهای مافوق صوت سرمایه گذاری می کند

“این نشانه دیگری از خاص بودن سال گذشته است. هنگامی که آنها هنوز در حال کار بودند ، این هواپیماهای A380 به ندرت بیش از یک روز را در زمین می گذراندند. “

در اوج همه گیری ، بیش از دو سوم هواپیماهای تجاری جهان توسط شرکت های هواپیمایی در انبارهای سراسر جهان از رده خارج شدند. هواپیماهای پارک شده باید برای دوره های طولانی کار از جمله بسته بندی کامل موتورهایی که می توانند از خانه خارج شوند ، به عنوان مثال توسط پرندگان ، به درستی آماده شوند. در طول تعمیر و نگهداری منظم ، چرخها باید چرخانده شوند ، از جمله موارد دیگر ، تا وزن هواپیما به آنها آسیب نرساند و آماده سازی بیشتر مستلزم بازگشت ماشینها به ترافیک هوایی است.

تقاضا برای پروازهای سبز کشتی های هوایی را احیا کرد.  آنها همچنین خواننده متال Iron Maiden را به وجد آوردند[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *