ایلان ماسک: تسلا مدل S به روز شده سریعترین خودرو است

[ad_1]

سریعترین ماشین الکتریکی تسلا تا به امروز ، مدل S Plaid سدان ، توسط الون ماسک ، مدیر اجرایی این شرکت ، در یک رویداد مشتری در کارخانه Fremont ، کالیفرنیا رونمایی شد. شتاب صفر تا 60 مایل در ساعت ، 96.5 کیلومتر در ساعت ، در کمتر از دو ثانیه است. به گفته ماسک ، این خودرو سریعتر از پورشه و ایمن تر از ولوو است.

تاکنون تسلا چهار خودرو تولید کرده است. مدل های S ، X ، 3 و Y. دو مورد اخیر بیشترین فروش جهانی این خودروساز را تشکیل می دهند. ماسک گفت که برد مدل Model S Plaid بیش از 640 کیلومتر است. طبق وب سایت تسلا ، حداکثر سرعت آن از 320 کیلومتر در ساعت فراتر رفته و 2.7 میلیون کرون هزینه دارد.

تسلا تقریباً برنامه خود را برآورده کرد و فروش سال گذشته را به میزان قابل توجهی افزایش داد

تسلا S را در سال 2012 به بازار عرضه کرد. ترکیب حالت شطرنجی ، که نام جانشین آن است ، به سرعت پوچ در فیلم “توپ های فضایی” محصول 1987 به کارگردانی مل بروکس اشاره دارد.

ماسک همچنین به سیستم سرگرمی اتومبیل اشاره کرد که به گفته وی با کنسول بازی پلی استیشن 5 مطابقت دارد. وی تأکید کرد که با افزایش استقلال در اتومبیل ها ، این جنبه از خودرو اهمیت بیشتری پیدا می کند. وی گفت: “شما می خواهید فیلم تماشا کنید ، بازی کنید ، از اینترنت استفاده کنید.”

تسلا بر چین حکومت می کند.  با این حال ، مبارزه برای بزرگترین بازار خودروهای الکتریکی در حال شدت گرفتن است[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *