بابیش کاندیدای بوهمیای مرکزی جنبش YES را رهبری می کند

[ad_1]

بله در بوهمیای مرکزی توسط رئیس جنبش و نخست وزیر ، آندره بابیش به انتخابات پارلمانی هدایت می شود. این تصمیم توسط جلسه سازمان منطقه ای در لیزا ناد لابم اتخاذ شد ، که همچنین رئیس جدید منطقه ای نماینده بوهمیای مرکزی و نیمبورک ، آدرینا گابریلووا را انتخاب کرد. با این حال ، کاندیدا هنوز توسط کمیسیون ملی تأیید نشده است. گابریلووا گفت که نامزدی وی در منطقه اوستی ناد لابم هنوز منتفی نیست.

بابیش حتی در آخرین انتخابات چهار سال پیش نیز بله رهبر کاندیدای بوهمیای بله بود. به عنوان مثال امسال وی با رهبر ODS ، یان اسكوپچك روبرو خواهد شد كه نامزد ائتلاف را با هم هدایت می كنند یا رئیس STAN ویت راكوشان كه STAN و دزد دریایی شماره یك منطقه خواهد بود. رسانه ها حدس می زنند که ممکن است بابیش در منطقه اوستی ناد لابم علیه رئیس دزدان دریایی ایوان بارتوش سوار شود.

بابیش گفت: “در بوهمیای مرکزی ، من برای 2013 و 2017 نامزد شدم ، بنابراین یک پیشنهاد منطقی است.” وی افزود که این تصمیم توسط کمیته ملی حرکت گرفته شده است. در سال 2013 ، بابیچ برای اولین بار به عنوان نامزد در پراگ درخواست کرد و چهار سال بعد به عنوان کاندیدای مرکزی بوهمیا انتخاب شد.

روش آرنبرگر: چگونه ثروتمند شویم و در این باره کلمه ای را به کسی نگوییم

رئیس جمهور پیشین یاروسلاوا پوکورنا ژرمنوا قبلاً اعلام کرده بود که از موقعیت رئیس منطقه ای مجلس دفاع نخواهد کرد. به گفته وی ، نزدیک به هشت سال زمان تغییر است. وی هنوز رئیس منطقه ای در بنسوف و معاون ملی رئیس DA است. او همچنین به عنوان نماینده منطقه ای و نماینده بنسوف کار می کند.

یرمان فروتن نتوانست در انتخابات منطقه ای سال گذشته از صندلی فرمانداری دفاع کند. ائتلافی از STAN ، ODS ، دزدان دریایی و متحدان جایگزین دولت منطقه ای ANO و CSSD مورد حمایت کمونیست ها شد و پترا پتزکووا (STAN) رئیس جمهور شد. اندکی پس از انتخابات ، یرمان فروتن اعلام کرد که با دخترش در مرخصی زایمان خواهد بود و علاوه بر خدمت در اپوزیسیون منطقه ، می خواهد به کار خود برای جنبش ادامه دهد.

چه موقع مدارس افتتاح می شود؟  کلیه مدارس ابتدایی و متوسطه در 24 مه افتتاح می شوند[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *