با mKarta World در تعطیلات و بازگشت

[ad_1]

آیا از اینکه از سرعت انتقال مطمئن نیستید می ترسید از کارت اعتباری خارج از کشور استفاده کنید ، اما ترجیح می دهید از زمان صرف شده برای بازدید از صرافی به شکل دیگری استفاده کنید؟ با mKarta World از mBank می توانید این ترس ها را از بین ببرید. این کارت به گونه ای طراحی شده است که مشتری با هر پرداخت مبلغ بالایی دریافت می کند. چه برای اقامت در یک آپارتمان برای کل خانواده در خارج از کشور ، خرید در سوپر مارکت ، تخصص آشپزی محلی یا اجاره ماشین هزینه پرداخت کنید ، هرگونه پرداختی برای شما سودمند خواهد بود.

علاوه بر این ، پرداخت های کارت در حال حاضر در بسیاری از کشورها گسترده است ، بنابراین شما فقط باید با کارت یا تلفن همراه پرداخت کنید. اگر هنوز به پول احتیاج دارید ، به عنوان مثال برای خرید سوغاتی یا هدیه برای خانواده یا دوستان ، می توانید آنها را مستقیماً از دستگاه خودپرداز به محلی که هستید بازگردانید. ج دنیای mKartou علاوه بر این ، شما می توانید بیش از 1500 CZK برداشت رایگان از هر دستگاه خودپرداز در جهان داشته باشید.

mBank اولین کسی بود که گزینه مسدود کردن سرویس DCC را ارائه داد ، که در آن به مشتری پرداختی با ارز رایج در منطقه پیشنهاد می شود. در عمل ، به نظر می رسد این سرویس به این معناست که اگر مثلاً در آلمان پرداخت می کنید یا از دستگاه خودپرداز آنجا خارج می شوید ، ممکن است به جای پرداخت یا برداشت یورو ، تاج چک به شما پیشنهاد شود. با این حال ، نرخ پرداخت یا برداشت در کرون ها توسط اپراتور پایانه یا دستگاه خودپرداز تعیین می شود و مبلغ دریافتی ممکن است تا 10 higher بیشتر از مبلغی باشد که در صورت انتخاب ارز محلی پرداخت می کنید. “به لطف بلوک DCC ، در لحظه ای که مشتری خارج از کشور هنگام برداشت پول نقد یا پرداخت اشتباه یا – به اشتباه یا عمدا – خدمات راه اندازی می شود ، معامله رد می شود و مشتری جلوگیری از نرخ نامطلوب ارز سپس مشتری می تواند معامله را تکرار کرده و ارز محلی را انتخاب کند ، یا کارکنان را از انتخاب صحیح مطلع کند. “ Michal Stanek ، متخصص محصول کارت های پرداخت mBank توضیح می دهد. مشتریان DCC می توانند توسط مشتریان mBank در یک برنامه تلفن همراه یا بانکداری اینترنتی مسدود شوند.

دستگاههای خودپرداز خارجی نیز ممکن است تشخیص دهند که این کارت در کشور دیگری صادر شده است. در این مورد ، برخی از آنها به اصطلاح شارژ می کنند. “هزینه اضافی” ، یعنی هزینه استفاده از دستگاه خودپرداز این مبلغ توسط بانک صادر کننده کارت شارژ نمی شود ، بلکه توسط دستگاه خودپرداز پرداخت می شود. در برخی موارد ، این مبلغ می تواند به بیش از 200 تاج چک برسد ، که بسیار زیاد است ، به ویژه اگر بارها و بارها برداشت کنید. در برنامه mBank دوباره می توانید به راحتی خروج دستگاه های خودپرداز را مسدود کنید ، که هزینه های اضافی دریافت می کنند و به لطف این شما می توانید از دستگاه خودپرداز دیگر استفاده کنید. البته ، اگر فوراً نیاز به برداشتن پول نقد در مکانی دارید که جایگزینی وجود ندارد ، می توانید این گزینه را دوباره فعال کنید.

چگونه می توان mKartu Svět را دریافت کرد؟ فقط با چند کلیک!

mKarta جهان در خارج و داخل بازپرداخت می شود ، بنابراین می توانید برای هر روز یک کارت داشته باشید. اگر مشتری mBank هستید ، کافی است با پر کردن فرم موجود در برنامه تلفن همراه یا بانکداری اینترنتی ، آن را درخواست کنید. مشتریان جدید هنگام ایجاد حساب ، mKart World را به طور خودکار دریافت می کنند mContact.

می توانید اطلاعات بیشتری در مورد mKarta World پیدا کنید اینجا.[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *