بدهی ها و بیماری های همه گیر: پرداخت ها بیشتر اوقات به دلیل از دست دادن شغل به تأخیر می افتد

[ad_1]

البته سال گذشته ، کیف پول های ما با یک بیماری همه گیر ویروس کرونا مشخص شد. ما با هزینه های بالای سلامتی و نوع جدیدی از هزینه ها مانند تحصیل کودکان روبرو شدیم. اگر بدهی هایمان را دیر پرداخت کنیم ، بیشتر به دلیل از دست دادن شغل است. این را داده های مطالعه کروک نشان می دهد.

چرا ما در بازپرداخت مشکلی داشتیم

برای دو پنجم چک ها این امر به دلیل از دست دادن شغل است. 31 درصد می گویند مقصر بیماری است. علاوه بر این ، بیش از یک پنجم پاسخ دهندگان (22 درصد) بازپرداخت زیاد مربوط به برخی از وام های خود را دلیل عدم انجام تعهدات مالی خود عنوان کرده اند. برای بسیاری از خانوارها ، یادگیری از راه دور برای کودکان یک مشکل است. آنها باید مجهز به فناوری باشند.

هنوز هم می توانست بدتر باشد

با این وجود ، همه بیماری همه گیر در زمانی رخ داد که ما هنوز وضعیت نسبتاً خوبی داریم. بیکاری نسبتاً کم بود. برخی اقدامات دولتی نیز کمک کرد. “در ارتباط با ویروس کرونا ، در ابتدای بهار گذشته نگرانی هایی درباره توانایی مشتریان در بازپرداخت بدهی های خود مشاهده کردیم. مردم شروع به تعویق پرداخت و جمع آوری پس انداز کردند تا بتوانند بیشترین هزینه ها را پرداخت کنند. با این حال ، در پایان بهار ، بیشتر آنها در حال بازگشت به پرداخت های عادی بودند. پس انداز شخصی نقش زیادی در این امر داشته است. نتیجه این نظرسنجی مربوط به زمانی است که فقط 7 درصد از مردم چک قادر به پرداخت به موقع نبوده اند. “

سیستم بازنشستگی بار دیگر کسری است.  مردم باید خودشان بازنشسته شوند

بيشترين مشكلات پرداختي البته بيكاران بودند. علاوه بر این ، کسانی که تحت قرارداد یا قرارداد کاری کار کرده اند. و به دلیل مقررات ، آنها نمی توانند حرفه خود را انجام دهند.

بیش از نیمی از ما پس انداز نمی کنیم

27 درصد پس انداز نمی کنند. در عین حال ، پول صرفه جویی شده نقشی اساسی در مواجهه با شرایط سخت اقتصادی دارد. “بیش از یک پنجم بدهکاران دلیل مشکل در پرداخت بدهی های خود را بیان می کنند که آنها از نظر مالی درک نمی کنند یا نمی توانند بودجه ای را برنامه ریزی کنند. این افراد بیشتر جوانان بزرگسال در سنین 18 تا 24 سال هستند. با این حال ، نظارت دقیق بر درآمد و برنامه ریزی هزینه می تواند یکی از بهترین راه ها برای دستیابی به پس انداز باشد “، توصیف یاروسلاوا پالندالوا.[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *