بزرگترین تامین کننده گوشت در جهان مورد حمله هکرها قرار گرفته است

[ad_1]

رویدادهای برتر

G7 بیشتر از منابع سبز خود صرف سوخت های فسیلی می کند

بین ژانویه 2020 و مارس 2021 ، کشورهای G7 ، هفت اقتصاد پیشرفته جهان ، سرمایه بیشتری در انرژی های فسیلی نسبت به منابع انرژی تجدید پذیر سرمایه گذاری کردند. این در یک مطالعه جدید نشان داده شده است ، که هر روز صبح چهارشنبه توسط انگلیس هشدار داده شد روزنامه گاردین. با وجود سخنان اخیر سبز ، ایالات متحده ، کانادا ، انگلیس ، فرانسه ، آلمان ، ایتالیا و ژاپن 189 میلیارد دلار ، نزدیک به چهار تریلیون کرون ، برای پروژه های زغال سنگ ، نفت و گاز در دوره زمانی که انرژی پاک صرف انرژی پاک شد ، هزینه کردند. 147 میلیارد دلار جی 7 مطمئناً در اجلاس آتی 11 ژوئن در کورن وال انگلیس در مورد این موضوع بحث خواهد کرد.

آخرین فرصت برای مهاجران در انگلیس

شهروندان اتحادیه اروپا که به طور دائم در انگلستان زندگی می کنند آخرین ماه را برای درخواست وضعیت اقامت دارند ، سرور را به یاد می آورد یورونیوز. وضعیت تسویه حساب به شهروندان اتحادیه اروپا که قبل از Brexit به این کشور آمده اند ، حقوقی را تضمین می کند که پادشاهی انگلستان بخشی از اتحادیه اروپا بود. به عنوان مثال ، کسانی که تا 1 ژوئیه موفق به انجام این کار نشوند ، به طور خودکار حق زندگی ، کار یا درمان رایگان پزشکی در انگلیس را از دست می دهند. همین قوانین در مورد انگلیسی ها در کشورهای اتحادیه اروپا نیز اعمال می شود. از 31 مارس سال جاری ، مقامات انگلیسی 5.2 میلیون درخواست برای وضعیت اقامت ثبت کرده اند.

Sagrada Familia حتی در سال 2026 تکمیل نخواهد شد. کمبود پول از گردشگران در بارسلونا وجود دارد

از بازارها و مبادلات

بازارهای اروپا رشد کردند ، آمریکایی ها مختلط بسته شدند

سهام ایالات متحده روز سه شنبه با این اختلاف نظر داشتند. مدرک تحصیلی از بخش های مالی و انرژی به خوبی انجام شد. برعکس ، فناوری و شرکت های دارویی ارزان می شوند. شاخص S&P 500 0.05٪ افت کرد. کامپوزیت Nasdaq 0.09٪ از دست داد. اما داو جونز 0.13٪ رشد کرد. دیروز بازارهای سهام اروپا به شدت تقویت شدند. سرمایه گذاران با رشد سابقه فعالیت در بخش تولید در منطقه یورو و داده های مثبت از بازار کار آلمان و اروپا تشویق شدند. شاخص STOXX Europe 600 0.75 درصد رشد کرد. DAX آلمان 0.95٪ جهش کرد. CAC 40 فرانسوی 0.66 درصد تقویت شد و FTSE 100 انگلیس 0.82 درصد افزایش یافت.

حمله سایبری روسیه JBS را فلج کرد

شرکت غذایی برزیل JBS ، که بزرگترین تولید کننده گوشت در جهان است ، بود مورد حمله هکرها قرار گرفت. این حادثه می تواند باعث ایجاد اختلال موقتی در عرضه کالا به ایالات متحده ، کانادا و استرالیا شود. همچنین خطر افزایش قیمت گوشت برای مصرف کنندگان نهایی وجود دارد. این حمله سایبری در حال حاضر توسط FBI در دست بررسی است و طبق بیانیه کاخ سفید ، احتمالاً توسط روسیه سازماندهی شده است. JBS 150 کارخانه را در پانزده کشور اداره می کند و بیش از 150،000 نفر را در سراسر جهان استخدام می کند. از مشتریان اصلی آن می توان به زنجیره فست فود آمریکایی مک دونالد اشاره کرد.

صدای جیر جیر روز

بازگشایی دفاتر شرکتی هنوز نگران کننده شرکت نرم افزاری آمریکایی Zoom نیست. فروش آن در سه ماهه اول افزایش یافت با 191 درصد رشد به 956.2 میلیون دلار رسیده است، تقریباً بیست میلیارد تاج. با این حال ، زوم نسبت به کاهش احتمالی فروش در ماه های آینده هشدار داد.

امروز این اتفاق خواهد افتاد

  • کمیسیون اروپا به طور منظم اعلام خواهد کرد توصیه های اقتصادی برای کشورهای عضو اتحادیه اروپا. پیش بینی می شود مشوق های مستمر مالی را برای اقتصاد تحت تأثیر بحران کرونر تشویق کند.
  • مهلت قانونی برای جیر لاپید ، رهبر حزب مخالف ، دا آتید ، پایان می یابد دولت جدید اسرائیل.
  • سازمان بین المللی کار منتشر می کند چشم انداز بازار کار و روندهای اجتماعی در جهان است.
  • شرکت آمریکایی فیس بوک هر ساله یک مورد را برگزار می کند کنفرانس توسعه دهنده.
  • بازسازی مرکز تحقیق و توسعه و خط آزمایشی رسماً در اسلواکی آغاز می شود از InoBat Auto برای تولید باتری برای وسایل نقلیه الکتریکی.[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *