بندر Urban-Air و Hyundai پایگاه هایی برای تاکسی های پرنده ایجاد می کنند. آنها در 65 شهر خواهند بود

[ad_1]

این شرکتها در بیانیه مشترکی اعلام کردند که این پایگاهها در بریتانیا ، ایالات متحده ، فرانسه ، آلمان ، اسکاندیناوی ، استرالیا ، کره جنوبی و آسیای جنوب شرقی مستقر خواهند بود. آنها می خواهند اولین زیرساخت های حمل و نقل از این نوع را در شهر كوانتری بریتانیا در اوایل سال 2022 باز كنند.

Urban-Air Port ادعا می کند که تنها شرکتی است که منحصراً بر ایجاد زیرساخت برای پروازهای تاکسی و هواپیماهای بدون سرنشین تمرکز کرده است. امسال ، شرکت های نوپایی مانند Joby Aviation و Lilium حدود پنج میلیارد دلار (107.7 میلیارد کرون) در دستگاه های برقی و فرود عمودی برقی (eVTOL) سرمایه گذاری کرده اند. این ماشین همچنین توسط هیوندای در حال توسعه است که می خواهد تاکسی های پرنده را در سال 2028 به بازار عرضه کند.

پس از پایگاه در کاونتری ، آنها در میدلندز و لس آنجلس مستقر می شوند. پایگاه لندن در وست اند یا سیتی واقع خواهد شد.

اتومبیل های خودران در جاده ها؟  شاید سال آینده در آلمان

Urban-Air Port قصد دارد طی پنج سال آینده شبکه ای متشکل از بیش از 200 پایگاه در سراسر جهان ایجاد کند. این مراکز مدولار بوده و به گونه ای طراحی شده اند که برای مناطق پرجمعیت شهری و همچنین برای مکانهای دورتر که سوخت رسانی توسط سلولهای سوختی هیدروژنی تأمین می شود ، مناسب باشند.

فرودگاه مرکزی کاونتری ، با نام ایر-وان ، همچنین به عنوان یک مرکز شارژ خودروهای برقی زمینی مانند اتومبیل ، دوچرخه های الکترونیکی و روروک مخصوص بچه ها عمل خواهد کرد. پهپادها توسط Malloy Aeronautics و SkyFarer تحویل داده می شوند و ماشین ها ، به عنوان مثال ، حمل و نقل تجهیزات پزشکی یخچال دار در مسیرهای مختلف را آزمایش می کنند.

ریکی سندو ، بنیانگذار بندر Urban-Air ، گفت: “صنعت به سرعت در حال رشد است و می دانیم که آینده ماشین های برقی و هواپیماهای بدون سرنشین در شهرها به واقعیت تبدیل می شود. اما بدون زیرساخت های زمینی و هوایی امکان پذیر نخواهد بود.” رهایی.

اسلوواکی ها یک ماشین پرنده تولید کردند.  طی 30 دقیقه از نیترا به براتیسلاوا حرکت کرد[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *