به حالت عادی برگردید. شما دیگر پول زیادی برای کارت های گرافیک نمی پردازید

[ad_1]

قیمت های فوق العاده بالا برای کارت های گرافیک رومیزی ، که خروجی گرافیکی را برای مانیتورهای رایانه ارائه می دهند ، در حال حاضر افزایش یافته است. حداقل از آمار وب سایت آلمانی 3Dcenter ناشی می شود. قیمت کارت ها ، که در چند ماه گذشته واقعاً بالا بوده است ، به حالت عادی باز می گردد.

وب سایت آلمانی قیمت کارت های گرافیک بیش از دوازده فروشگاه تجارت الکترونیک را تجزیه و تحلیل کرده و داده های ماه های اخیر را مقایسه می کند. در مورد کارت گرافیک رومیزی GeForce RTX 3000 انویدیا ، اوج قیمت در ماه مه بود ، زمانی که قیمت ها به طور متوسط ​​تا 300 درصد بیشتر از قیمت های خرده فروشی توصیه شده بود. با این حال ، از آن زمان ، قیمتها به سرعت کاهش یافته و در حال حاضر در حدود 144 در مقایسه با قیمتهایی است که باید طبق Nvidia باقی بماند.

در مورد AMD ، اما وضعیت کاملاً متفاوت است. گرافیک های سری AMD Radeon RX 6000 چندان گران قیمت نبودند: در ابتدا به طور متوسط ​​214 درصد بود و پس از سقوط به 153 درصد ، حتی در ماه گذشته ، قیمت ها به 159 درصد از قیمت توصیه شده افزایش یافت. با این حال ، مطمئناً می توان اضافه کرد که این عمدتاً به این دلیل است که کارت های AMD در حجم های بسیار کوچکتر از مدل های Nvidia در دسترس بودند.

مقاله کامل را اینجا بخوانید >>>[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *