به گفته میلیاردر Draper ، هزینه بیت کوین 250 هزار دلار خواهد بود

[ad_1]

“بگذارید بگوییم که یک سال و نیم دیگر همه معامله گران در OpenNode حضور خواهند داشت (درگاه پرداخت بیت کوین – یادداشت سردبیر)میلیاردر می گوید: “همه بیت کوین دریافت خواهند کرد.” وی همچنین یادآوری کرد که بسیاری از شرکت های بزرگ ، مانند مایکروسافت ، آمازون ، پی پال یا استارباکس ، قبلاً پرداخت های رمز ارز را به طور مستقیم یا غیرمستقیم از طریق شخص ثالث می پذیرند. طبق گفته Draper ، بیت کوین تا پایان سال آینده بیشتر اوقات به عنوان یک ارز رایج مورد استفاده قرار می گیرد.

بیت کوین روز یکشنبه پس از آنکه یکی از ثروتمندترین افراد جهان به نام ایلون ماسک در توییتر خود منتشر کرد بازگشت بیت کوین به رشد شیب دار اشاره کرد مبنی بر اینکه اگر ماشین های برقی تسلا گران شوند می توانند با بیت کوین پرداخت شوند. در نتیجه ، ارز مجازی روز دوشنبه پس از مدت زمان طولانی ، حدود 845،000 کرون ، به بالای 40،000 دلار جهش کرد و صبح روز سه شنبه نیز در همان ارزش باقی ماند.

تیم دراپر در میان تاجران سهام آمریکایی چهره قابل احترامی است. به لطف سرمایه گذاری به موقع در بیت کوین و شرکت هایی مانند تسلا ، اسپیس ایکس ، اسکایپ یا توییتر ، ثروت کنونی خود را 1.5 میلیارد دلار بدست آورید. در مارس سال جاری ، او همچنین پیش بینی کرد که ارزهای رمزپایه به زودی سرمایه گذاران عظیم دیگری مانند Netflix را به خود جلب می کند. با این حال همه با او موافق نیستند.

ارزش بیت کوین پس از توییت ماسک بیش از 40 هزار دلار بازگشت

توماس پفیلر ، مدیر نمونه کارها در Cyrrus ، گفت: “این ادعاها باید با احتیاط انجام شود زیرا Draper در بیت کوین سرمایه گذاری می کند و بنابراین علاقه مند به تقویت آن است.” “من اعتقاد ندارم که در سالهای آینده بیشتر از بیت کوین استفاده شود. حتی طرفداران ارزهای رمزپایه به دلیل بی ثباتی بسیار زیاد در استفاده از آنها در پرداخت های روزمره تردید دارند. ”

به گفته پفیلر ، این استدلال که بیت کوین با گذشت زمان به ثروت کمتری تبدیل می شود و بنابراین دارای ریسک کمتری است اشتباه است. علاوه بر این ، رقابت ارزهای کلاسیک بانک مرکزی برای ارزهای رمزپایه کلاسیک در آینده افزایش خواهد یافت.

Aswath Damodaran ، استاد محترم امور مالی در دانشگاه نیویورک ، هفته گذشته به طور مشابه در مورد بیت کوین صحبت کرد. “بیت کوین هرگز به عنوان ارز کار نکرده است. آخرین باری که از آن برای خرید خانه ، ناهار یا قهوه استفاده کرده اید کی بوده است؟ داموداران در مصاحبه ای با سرور گفت: “پاسخ تقریباً” هرگز “زیرا یک ارز فوق العاده ناکارآمد است.” Business Insider.

بیت کوین چگونه کار می کند؟

دومینیک استراوکال: چطور می توانید در السالوادور از بیت کوین الهام بگیرید و یک تاج و یورو داشته باشید[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *