بورس اوراق بهادار پراگ با افت بیشترین سهام Moneta و Avast شکست خورد

[ad_1]

بورس اوراق بهادار پراگ به اعداد قرمز روی آورد. شاخص PX با افت 0.49 درصدی به 1096.51 واحد رسید. بیشترین سهم را سهام ČEZ ، که در حال حاضر در شاخص PX شرکت دارند ، به 21.85 درصد و با کاهش 1 درصدی وارد کرد. بیشترین افت ارزش سهام شرکت بانکی مونتا و توسعه دهنده چک Avast را تحت تأثیر قرار داد. مهمترین رشد توسط سهام شرکت بیمه VIG و خانه مالی Komerční banka گزارش شده است ، که از داده های وب سایت بورس اوراق بهادار حاصل می شود.

از سیزده عنوان اصلی بورس اوراق بهادار پراگ ، امروز شش مورد معاملات قرمز پایان یافت و سه شماره دیگر متوقف شد. بیشترین کاهش توسط سهام Moneta banka گزارش شد که 2.09٪ از بین رفت و به 75.10 کرون کاهش یافت ، که برای پنج روز کاهش یافت. اکنون دو روز است که آنها از حد کم چهار ماه گذشته خود عبور کرده اند ، در حالی که در طول روز ارزش آنها به 75.1 رسیده است.

سهام دیگر از دست رفته در بورس اوراق بهادار پراگ شامل سهام شرکت فناوری Avast است که با افت 1.14 درصدی به 138.20 کرون رسید. در مقابل ، بیشترین رشد قابل توجه توسط اوراق بهادار شرکت بیمه VIG حاصل شد که با بهبود 0.86٪ به 588 کرون رسید. از دیگر مشکلات تشدید شده می توان به بانک Komerční banka اشاره کرد. سهام با 0.45 درصد افزایش به 663 کرون رسید.

این گزارش توسط نرم افزار با استفاده از عناصر هوش مصنوعی در پروژه TAČR تولید شده است.[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *