بیت کوین پس از یک چهارم سال به بالای 50 هزار دلار رسید

[ad_1]

“این اولین باری نیست که بیت کوین به این مرحله می رسد. با این حال ، با توجه به پیشرفت های اخیر در کل صنعت رمزنگاری ، قیمت 50،000 دلار منطقی به نظر می رسد. “

به عنوان مثال ، جمعه ، پیشروترین صرافی ارزهای رمزنگاری شده Coinbase اعلام کردوی 500 میلیون دلار ارز رمزنگاری شده به ترازنامه شرکت خود اضافه می کند. علاوه بر این ، متعهد شده است که یک دهم سود سه ماهه خود را در گسترش سبد سکه مجازی خود سرمایه گذاری کند. Coinbase قطعاً نمی خواهد فقط به بیت کوین تکیه کند ، بلکه به اتر و سایر ارزهای رمزنگاری شده نیز متکی است که از استخراج پرمصرف برای کار خود استفاده نمی کنند. این شامل محور کاردان است.

جان واورا: بیت کوین جهان را نجات نداد ، حداقل فضایل جمهوری اول را از بین برد

با توجه به سرور CNBC گزارش امروز مبنی بر اینکه پلتفرم انتقال پول دیجیتال ایالات متحده PayPal به مشتریان خود در بریتانیا امکان خرید ، فروش و نگهداری ارزهای رمزنگاری شده را می دهد همچنین از قیمت بیت کوین پشتیبانی می کند. جذابیت ارزهای رمزنگاری شده از دیدگاه بازیگران بزرگ را می توان با این واقعیت نشان داد که چند روز پیش بزرگترین مدیر دارایی جهان BlackRock سهامی به ارزش 383 میلیون دلار در شرکت های متخصص در استخراج ارز دیجیتال خریداری کرد.

با این حال ، برخی از تحلیلگران به افزایش مداوم قیمت بیت کوین و دیگران اشاره می کنند. این هفته می تواند ضربه قابل توجهی را تجربه کند. بازارهای مالی این هفته بر نشست سالانه بانکداران مرکزی در نشست هم اندیشی در جکسون هول تمرکز خواهند کرد.

رومن تیتز: بیت کوین به یک اسباب بازی الهام بخش برای ثروتمندان تبدیل شده است

این می تواند نشان دهد که چگونه و چگونه فدرال رزرو سیاست های خود را تا کنون بسیار آرام در مورد برنامه جامع خرید دارایی آغاز خواهد کرد.

“چیزی شبیه به این می تواند بر قیمت ارزهای رمزنگاری شده تأثیر منفی بگذارد. آنها فروش احتمالی دارایی های خطرناک در بازارهای سنتی را امضا می کنند. “

بیت کوین به زودی از 135000 دلار فراتر می رود و یک مدل قیمت گذاری محبوب را اعلام می کند.  دقت آن در حال فروپاشی است

تنها در ماه آگوست نرخ بیت کوین 22 درصد افزایش یافت. نشانگر نام شاخص رمز و ترس و حرصکه در رسانه های اجتماعی نیز حس و حال را محاسبه می کند ، در این ماه به منطقه ای از حرص و طمع شدید نقل مکان کرد. بسیاری از دارندگان ارزهای دیجیتال انتظار دارند که قیمت بیت کوین به طور قابل توجهی بالاتر از پیک قبلی در پاییز ، فصل سنتی قوی ارزهای رمزنگاری شده ، افزایش یابد. به عنوان مثال ، رئیس شرکت بازگرداندن پول Tipli و یکی از حامیان قدیمی بزرگترین ارز دیجیتال میشال هاردین ، ​​تخمین می زند که بیت کوین می تواند تا یک چهارم میلیون دلار هزینه داشته باشد.

در بهار ، قیمت بیت کوین به بالاترین رکورد نزدیک به 65000 دلار رسید. با این حال ، پس از آن ، به میزان قابل توجهی کاهش یافت و به زیر 30،000 دلار رسید. این کاهش عمدتا به دلیل نگرانی در مورد اقدامات نظارتی علیه ارزهای رمزنگاری شده ، به ویژه در چین است.

به عنوان مثال ، پکن علیه معدنچیان ارز رمزنگاری شده اقدام کرده است و بانک مرکزی چین از موسسات مالی خواسته است که خدمات مربوط به ارزهای رمزنگاری شده را متوقف کنند.

ببینید بیت کوین با توجه به بزرگترین طرفداران خود می تواند با قیمت آپارتمان چه کار کند:

بیت کوین و تاثیر آن بر قیمت املاک و مستغلات[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *