تا 1000 نفر می توانند در رویدادهای فرهنگی در فضای باز شرکت کنند. با این حال ، برگزارکنندگان باید سایر شرایط را داشته باشند

[ad_1]

از 24 مه ، حداکثر 1000 نفر می توانند در رویدادهای فرهنگی در فضای باز شرکت کنند ، اما حداکثر نیمی از ظرفیت فضا باید پر شود. همچنین یک رویداد داخل سالن با حداکثر 500 تماشاگر برگزار می شود و برگزارکنندگان می توانند حداکثر نیمی از ظرفیت کل را به خود اختصاص دهند. این را امروز وزیر بهداشت پیتر آرنبرگر (برای بله) در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از جلسه دولت اظهار داشت.

تا به امروز فقط حداکثر برای 700 تماشاگر می توان رویدادهای فضای باز را برگزار کرد. شرط شرکت در تمام حوادث ذکر شده یک تست منفی است ، 14 روز پس از اتمام واکسیناسیون یا حداکثر 90 روز بیماری کووید -19. تماشاگران نشسته می توانند در هر دو نوع این رویدادها شرکت کنند و باید از ماسک تنفسی استفاده کنند.

هفته گذشته ، برخی از تماشاگران و برگزارکنندگان جشنواره گفتند که آنها در پاسخ به تصمیم دولت مبنی بر معافیت رستوران داران از چک برای تأیید یکی از سه شرط ، همان درخواست را داشتند. بنابراین مسئولیت را به بازدید کنندگان منتقل کنید.

تئاترها این هفته در فضای باز شروع به بازی می کنند و برخی نیز برنامه های اجرایی داخل سالن را از هفته آینده در نظر دارند. با این حال ، بیشتر صحنه ها تا ژوئن صبر می کنند.

در چه شرایطی نوشیدن آبجو در باغ امکان پذیر است؟

باغ های رستوران باز می شوند ، شرایطی را که می توانید وارد رستوران شوید مشاهده کنید
[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *