تراشه ها از بین رفته اند. جگوار لندرور تولید خود را در اسلواکی به مدت 9 روز متوقف خواهد کرد

[ad_1]

رسانه های اسلواکی به نقل از بیانیه سخنگوی کارخانه گزارش دادند ، کارخانه خودروساز اسلواکی جگوار لندرور (JLR) به دلیل کمبود اجزای نیمه هادی تولید خود را به مدت 9 روز متوقف خواهد کرد. به همین ترتیب ، کارخانه های خودروسازی فولکس واگن و استلانتیس پیش از این در کشور پیشرفت کرده اند.

کارخانه JLR در نیترا در جنوب اسلواکی که ماشین های Land Rover Defender و Land Rover Discovery را مونتاژ می کند ، تولید خود را از 27 مه تا 4 ژوئن متوقف می کند. کار خطوط تولید برای اولین بار در سال جاری به دلیل کمبود تراشه قطع شد.

روز دوشنبه ، پس از بیش از دو هفته تعطیلی اجباری ، کارخانه فولکس واگن در براتیسلاوا تولید وسایل نقلیه ورزشی را از سر گرفت. همچنین در 29 آوریل به دلیل مشکل در تأمین نیمه هادی ها تولید را متوقف کرد.

Ondřej Malý: گرسنگی سیلیکون مزارع برنج را خشک می کند

کمبود تراشه تولید کارخانه اسلواکی گروه Stellantis را در ماه مارس که مونتاژ اتومبیل های پژو 208 و سیتروئن C3 است ، پیچیده کرده است. خطوط تولید این کارخانه در این هفته کاهش یافته است ، با چند مورد استثنا. مشکلات مربوط به کمبود تراشه قبلاً توسط سایر شرکت های خودروسازی ، از جمله تولید کننده اتومبیل Mlada Boleslav Škoda Auto ثبت شده است.

سال گذشته ، تولید کارخانه های اتومبیل اسلواکی با تأثیرات همه گیر covid-19 مشخص شد ، که منجر به توقف تولید کارخانه های JLR ، Kia ، Stellantis و Volkswagen شد. صنعت خودرو عامل اصلی اقتصاد اسلواکی است که سال گذشته برای اولین بار پس از بحران اقتصادی جهانی در سال 2009 سقوط کرد.

تهدید دیگر برای تهیه چیپس: خشکسالی 50 ساله در تایوان[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *