تعطیلات در کرواسی: شرایط چیست؟ آزمایشات ، واکسن ها ، پرده ها

[ad_1]

مرکز اروپا برای کنترل و پیشگیری از بیماری (ECDC) اخیراً جمهوری چک را در زمره کشورهای به اصطلاح سبز با خطر کم عفونت ویروس کرونا قرار داده است. در عمل ، این بدان معنی است که موانع سفر به کشورهای اتحادیه اروپا ، که توسط “چراغ راهنمایی” مشترک برای ارزیابی خطر اپیدمی اداره می شود ، در حال سقوط است.

کرواسی یکی از آنهاست. افرادی که از جمهوری چک می آیند آن را دوست دارند آنها می توانند بدون محدودیت وارد کشور شوند. تا اینجا درست بود که برای ورود به کرواسی انجام آزمایش آنتی ژن منفی یا تست PCR یا واکسیناسیون یا ابتلا به بیماری COVID-19 حداکثر تا 180 روز لازم بود.

با این حال ، هیئت جهانگردی کرواسی همچنان به گردشگران چک توصیه می کند قبل از سفر در وب سایت ثبت نام کنند. وارد کرواسی شوید. کسانی که این کار را انجام می دهند می توانند از بررسی سریع تر مرزها در مسیرهایی با عنوان EnterCroatia استفاده کنند.

تعطیلات در جمهوری چک: هتل های ارائه شده در کجا و قوانین سفر چیست

عبور از کرواسی

جمهوری چک در واقع شده است سبز لیست بنابراین ترانزیت مجاز است. به قرنطینه بعدی نیاز نیست و نه الزام به اثبات نتیجه منفی آزمون COVID-19. گواهی بیماری COVID-19 یا گواهی واکسیناسیون نیز لازم نیست.

تعطیلات کرواسی 2021

به گفته آماری کرواسی ، از ابتدای سال تاکنون بیش از 30000 چک به این کشور آمده اند. سهم قایقرانهای دریایی افزایش زیادی دارد. طبق تخمین ها ، پس از افت شدید نسبت به سال گذشته (520 هزار گردشگر) ، ممکن است تعداد آنها به 620 هزار نفر در سال جاری افزایش یابد.

اقدامات در کرواسی

برگزاری این رویداد ها و گردهمایی های عمومی با حضور بیش از صد نفر در این کشور ممنوع است. سایر رویدادهای عمومی فقط تا ساعت 10 شب قابل برگزاری هستند. که در کرواسی پوشیدن اجباری حجاب در هر جایی که فاصله فیزیکی 1.5 متر از افراد دیگر حفظ نشود اعمال می شود. فروش الکل از ساعت 23:00 تا 6:00 ممنوع است.

در رستوران ها ، فقط اپراتور باید از دستگاه تنفسی استفاده کند. مهمانان فقط در صورتی که در جای خود نشسته باشند. آنها مجبور نیستند خود را به عنوان مهمان با آزمایش یا گواهی واکسیناسیون ثابت کنند. پوشیدن اجباری حجاب در ایستگاه های حمل و نقل عمومی و داخل حمل و نقل عمومی اعمال می شود.

نقشه کرواسی

قیمت کرواسی و رستوران

قیمت ها در رستوران های کرواسی کمی بالاتر از جمهوری چک است. نیم لیتر آبجو پیش نویس حدود 85 کرون هزینه دارد. قیمت ناهار از 200 کرون بیشتر است. مزیت این است که میهمان مجبور نیست خود را با آزمایش PCR منفی یا آزمایش آنتی ژن یا تأیید واکسیناسیون اثبات کند. کنترل از قبل در مرزها انجام شده است. کروات ها دیگر در رستوران ها یا محل اقامت چیزی را چک نمی کنند.

آب و هوا در کرواسی

در کرواسی ، آب و هوای مدیترانه در تابستان با دمای حدود 28 درجه ثابت است. نگاهی بیاندازید پیش بینی فعلی

با ماشین الکتریکی به کرواسی: شارژرهای رانندگی سفر را ساعت ها طولانی می کنند


اقامت در کرواسی

علاقه تعطیلات در کرواسی این وضعیت به سرعت در حال رشد است و پس از افت سال گذشته ، وضعیت به سطح تابستان سال 2019 بازمی گردد. بسیاری از تاریخ های تعطیلات به طور کامل رزرو شده اند و در برخی مناطق دیگر عملا جای خالی وجود ندارد. اردوگاه های مجهز و مجهز گزینه ای جایگزین هتل ها و مهمانسراها هستند.

به کرواسی با ماشین – نمای کلی >>>

با قطار به کرواسی

هزینه بلیط قطار به کرواسی 590 CZK CZK از یک مسیر به Rijeka یا 890 CZK به Split است. قیمت ها پویا هستند ، بنابراین با افزایش تدریجی اشغال قطار ، تا دو برابر قیمت مقدماتی ، افزایش می یابند. برای بلیط برگشت تخفیفی در نظر گرفته نشده است ، اگر میزان اشغال در هر دو جهت یکسان باشد ، فقط دو برابر قیمت بلیط یک طرفه است. بلیط قطار را با کمترین قیمت ممکن پیش خرید کنید. با افزایش اشغال ، قیمت افزایش می یابد ، قطارهای تعطیلات اغلب حتی هفته ها قبل به فروش می رسند.

سفر با کودکان: به اسلواکی و بلغارستان بدون آزمون ، ایتالیا از دو سالگی به آزمون نیاز دارد

تعطیلات با یک سگ

تنها بردن سگ در تعطیلات در کرواسی تنها چیز نیست. سفر با حیوانات به کشورهای عضو اتحادیه اروپا مشمول مقررات اتحادیه اروپا است که شرایط سگها ، گربه ها و زبانه ها را تنظیم می کند. حیوان باید دارای یک میکروچیپ باشد که از استانداردهای مربوطه ISO برخوردار باشد. اگر با خال کوبی مشخص شده باشد نیز شناخته می شود ، اما باید قبل از 3 ژوئیه 2011 کاملاً خوانا و قابل تأیید باشد. صاحب حیوان باید گذرنامه حیوان خود را بدست آورد که در تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا معتبر است. در گذرنامه باید شخص همراه حیوان در خارج از کشور ، معمولاً صاحب آن ، مشخص شود. اگر به طور تصادفی شخص دیگری با او سفر کند ، باید از مالک اجازه کتبی داشته باشد. اگر سگ ، گربه یا گوزن بالای 12 هفته سن داشته باشد ، باید اثبات واکسیناسیون معتبر هاری داشته باشند. اگر حیوان خانگی شما واکسینه نشده است ، باید از قبل مرتب شود. پس از واکسیناسیون می تواند تا 21 روز سفر کند. ممکن است از دسترسی برخی از افراد ، به ویژه نژادها ، به کرواسی محروم شود.

صاحبان آپارتمان های متعجب در جنوب کرواسی می گویند ما انتظار گردشگر نداریم

اطلاعات: کرواسی کاملاً به روی چک باز است ، موانع سفر به بلغارستان کاهش می یابد[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *