تور دوفرانس سالانه 3.5 میلیارد تماشاگر تماشا می کند

[ad_1]

بسیاری از افراد حمایت مالی را یک امر ساده می دانند. اما چگونه تصمیم می گیرید که کجا پول خود را سرمایه گذاری کنید و کجا نه؟

همه پروژه ها و فعالیت هایی که ما از آنها حمایت می کنیم با توجه به اولویت ها و استراتژی کلی حمایت شرکت ما انتخاب و ارزیابی می شوند. در زمینه ورزش ، Škoda Auto دارای سه رکن اصلی است – هاکی روی یخ ، دوچرخه سواری و اتومبیلرانی. طول عمر برای ما نیز مهم است ، ما از سال 2004 از تور دو فرانس حمایت می کنیم و حامی مسابقات قهرمانی هاکی روی یخ جهان حتی برای بیست و نهمین سال متوالی هستیم ، بنابراین رکورد جهانی رسمی شناخته شده در طولانی ترین حمایت مالی در تاریخ جهان حفظ می شود. قهرمانی. تاریخچه اتومبیلرانی سازنده خودروی ما حتی به سال 1901 برمی گردد.

شما احتمالاً مشهورترین شرکت در جمهوری چک و یکی از بزرگترین ها هستید. سالانه چند برنامه برای نگهداری ثبت نام می کنید؟ یا سیستمی دارید که در آن انتخاب می کنید و به درخواست های خاصی پاسخ نمی دهید؟

ما با هر برنامه ای سروکار داریم ، سالانه صدها مورد از آنها را ثبت می کنیم. آنها ماهیت متفاوتی دارند ، موضوعات ما خواهان مزایای متفاوتی هستند ، چه مالی و چه غیرمالی. با این حال ، همه فعالیتهای پشتیبانی شده باید به نوعی با استراتژی ما مطابقت داشته باشد.

کسی که از شما حمایت مالی می خواهد باید چه کاری انجام دهد تا موفق شود؟

ساده ترین راه برای پر کردن یک برنامه در هر زمان در فرم الکترونیکی در ما صفحات. همچنین کمک های مالی مختلفی در صندوق اهدای خودرو odakoda وجود دارد ، همه اطلاعات در وب سایت موجود است nfsa احتمالاً ماشین Skoda.

علاوه بر رویدادهای بزرگ ، مانند مسابقات جهانی هاکی ، شما از رویدادهای کوچکتر نیز حمایت می کنید. به عنوان مثال ، دوچرخه سواری Tour de Feminin 2021. چرا؟

ما دائماً به دنبال راه های جدیدی برای حمایت از ورزش هستیم. علاوه بر بزرگترین رویدادها ، از جمله جام جهانی یا تور دو فرانس ، ما خوشحالیم که از مسابقات و رویدادهای کوچکتر پشتیبانی می کنیم. Tour de Feminin یک مسابقه محلی سنتی با کیفیت های جهانی است. اینها قطعاً پارامترهایی هستند که ما را در odakoda Auto جمهوری چک تحت تأثیر قرار می دهند.

از آنجا که این یک نژاد کاملاً زنانه است ، آیا شما چیز خاصی برای آن در نظر گرفته اید که هدف آن زنان باشد؟ مدلهای ماشین؟ تجهیزات جانبی؟

من معتقدم که مجموعه ما به اندازه کافی توسعه یافته است تا مجبور نباشیم یک پیشنهاد ویژه برای زنان تهیه کنیم. رانندگان و دوچرخه سواران می توانند در هر زمان از طیف گسترده ای از لوازم جانبی و راه حل های Simply Clever انتخاب کنند.

حمایت از چنین رویدادی به عنوان یک شرکت بدون تعداد زیادی تماشاگر چه چیزی برای شما به ارمغان می آورد ، چه در محل و چه در صفحه تلویزیون؟

من معتقدم که حمایت مالی فقط در مورد تبلیغ نام تجاری شما نیست. حمایت از آنچه فکر می کنید درست است – ایجاد ارزش ها – نیز نقش مهمی دارد.

با این حال ، تعدادی از فعالیت ها در این گروه قرار می گیرند. شما “حمایت” خواهید شد. بنابراین چگونه می توانید بین چنین پروژه هایی یکی را انتخاب کنید؟

همانطور که قبلاً ذکر شد ، هر پروژه پشتیبانی شده باید با جهت گیری استراتژی حمایتی کل شرکت مطابقت داشته باشد. منطقی است که ما نمی توانیم همه بنگاه ها یا اقدامات مالی را تأمین کنیم. بنابراین ، ما هر برنامه را به طور جداگانه در یک کمیته حمایتی ویژه ارزیابی می کنیم.

زنان شروع به پریدن روی اسکی کرده اند ، فوتبال زنان رونق فزاینده ای را تجربه می کند ، آیا انتظار چنین پیشرفتی در دوچرخه سواری را دارید ، اگرچه سنتی تر است؟

ملاحظه می شود که ورزش زنان به طور کلی در حال افزایش محبوبیت است. قطعاً نه تنها در دوچرخه سواری آن را خواهیم دید و از این بابت بسیار خوشحال هستیم. البته ، ما همچنین فعالیت های بازاریابی خود را با آنچه زنان نیز هدف قرار می دهیم تطبیق می دهیم. آنها نقش مهمی در انتخاب ماشین جدید دارند.

چقدر از تیم ملی چک راضی هستید؟ به ویژه با توجه به این واقعیت که پس از بازی های المپیک امسال توکیو ، بازی های بعدی در سال 2024 در فرانسه ، کشور موعود دوچرخه سواری برگزار می شود.

خوشحالیم که Ondřej Cink در حال حاضر یکی از بهترین مدال آوران در رشته دوچرخه سواری کوهستان است. (این مصاحبه قبل از المپیک انجام شد ، که در آن Ondrej Zinc به دنبال مدال بود ، اما از نقص چرخ عقب برداشته شد. ما معتقدیم که او فرم را در توکیو تأیید می کند و متعاقباً عملکرد او در سیتی به پاریس افزایش می یابد. در مورد دوچرخه سواری جاده ای ، نمایندگان همیشه در رقابت با تعداد بیشتری از نیروهای دوچرخه سواری فعال هستند. ما امیدواریم که در پاریس ، دوچرخه سواری چک نه تنها در دوچرخه های کوهستانی ، بلکه در مورد مسابقات جاده ای زنان ، که در آن نام بسیار جالب شرکت کنندگان ظاهر می شود ، به مدال برسد.

آیا می توان مشخص کرد که Škoda Auto چه همکاری طولانی مدت با شرکت های دوچرخه سواری پیشرو مانند تور دو فرانسه و ووئتا ارائه می دهد؟

مهمتر از همه ، این برای ما یک افتخار بزرگ است که بتوانیم به همکاری با شرکت هایی مانند تور دو فرانس و لا وولتا ادامه دهیم. علاوه بر این ، این یک پیوند مهم برای ما با سابقه افتخار مارک ما است ، که بنیانگذاران آن Václavová Laurin و Klement با دوچرخه شروع کردند.

در عین حال ، به لطف حمایت از مسابقات دوچرخه سواری ، ما آگاهی از نام تجاری را به ویژه در ایالت های غربی و جنوبی اروپا افزایش می دهیم. به این ترتیب ، پشتیبانی از دوچرخه سواری در استراتژی کلی کاملاً منطقی است.

آیا این بدان معناست که دوچرخه سواری در غرب و جنوب اروپا مانند فوتبال معتبر است؟ اینکه از نظر اقتصادی برای شما سود می دهد؟

تور دو فرانس یک پدیده اجتماعی است که از مرزهای ورزش فراتر می رود. بر اساس داده های موجود ، بینندگان تلویزیونی سالانه 3.5 میلیارد بیننده دارند که این رقم برابر با المپیک تابستانی است. سال گذشته ، با یک بیماری همه گیر مشخص شد ، داده ها حتی مطلوب تر بودند. این شواهد واضحی از وضعیت استثنایی گیاه است. بنابراین ، شریک بودن در تور دو فرانسه نیز از اعتبار بالایی برخوردار است.

بنابراین چگونه بین ورزش ها یکی را انتخاب می کنید؟ آیا محاسبه قیمت / عملکرد است یا مثلاً در جایی “آیا قبلاً کامل شده است؟”

سه ستون اصلی استراتژی حمایتی ارائه شده است – هاکی روی یخ ، دوچرخه سواری ، موتور سواری. سپس تأثیر آنها در مناطق مختلف متفاوت است. در حالی که دوچرخه سواری با تأکید بر بازارهای جنوبی و غربی جهانی است ، هاکی روی یخ عمدتا در بلغارستان ، اسکاندیناوی یا روسیه طنین انداز است. در ورزش های موتوری ما در مسابقات در تمام نقاط جهان شرکت می کنیم.

ییری ملاچک

ییری مالاچک مدیر توزیع Škoda Auto برای جمهوری چک است. او بیش از 16 سال در صنعت خودرو کار کرده است که بیشتر او به فروش خودروهای تویوتا می پردازد.



[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *