توماش سوکی: چاپگر سه بعدی به عنوان یک ابزار صنعتی هوشمند در زمان بحران

[ad_1]

اگرچه چاپ سه بعدی تقریباً چهل سال است که به عنوان یک فناوری شناخته می شود ، اما بسیاری از شرکت ها هنوز در مورد استفاده معنی دار آن فکر می کنند. در عین حال ، در موارد پیشرفته تر ، مدتهاست که به سرعت بخشیدن و کاهش هزینه های تولید ، آوردن محصولات مناسب تر به بازار و توسعه و آزمایش آنچه قبلاً امکان پذیر نبوده است. با این حال ، چاپ سه بعدی در درجه اول به شما کمک می کند تا برتری خود را از دست دهید. به طور خاص ، یک سال و نیم گذشته نشان داد که بیش از هر چیز به یک ابزار صنعتی هوشمند تبدیل شده است که کمک می کند ، به ویژه در زمانی که بسیاری از مردم به طور ناگهانی متفاوت از ما عادت کرده اند.

در کارخانه های صنعتی ، تعدادی از قطعات که از نظر شکل و عملکرد منحصر به فرد هستند ، همیشه برون سپاری شده اند. این دقیقاً همان چیزی است که به دلیل پیچیدگی لجستیکی در یک سال و نیم اخیر برای بسیاری از شرکت ها یا تولیدکنندگان به یک کابوس تبدیل شده است. چاپ سه بعدی از ترموپلاستیک ها ، رزین ها ، کامپوزیت ها و به طور کلی فلزات آنقدر مقرون به صرفه و قابل اعتماد است که بسیاری از شرکت ها به جای جستجو ، ارزیابی پیشنهادات و مذاکره با تولیدکنندگان خارجی که فاقد آن هستند ، با استفاده از چاپ سه بعدی مسیر یک فرآیند تولید چند روزه را انتخاب کرده اند. با ظرفیت یا هزینه تولید آنها. به لطف چاپ سه بعدی ، زمان تحویل قطعه از ماهها به ساعتها یا روزها کاهش یافت ، که در آینده نزدیک منجر به “رهایی” می شود ، به ویژه برای تولیدکنندگانی که به شدت بر نوآوری و توسعه اساسی تکیه می کنند ، و نه “تولید کلاسیک”.

یکی از جدی ترین مشکلاتی که تولید جهانی در طول همه گیری با آن روبروست ، فقدان اساسی ظرفیت حمل و نقل بود. برای تعدادی از اجزا و قطعات یدکی با ابعاد مشترک ، مشخص شد که محلول در محل چاپ شده است و تنها زمانی که قطعات واقعاً مورد نیاز بودند. این کار عمدتا از داده های دیجیتالی انجام شده است ، که در اکثر موارد به راحتی می توان آنها را از کارخانه در هر نقطه از جهان ارسال کرد. شرکتهایی که به این مزیت عمده پی برده اند ، در سالهای آینده مسیری کاملاً متفاوت از رقبای خود را در پیش خواهند گرفت. تولید دیجیتال محلی باعث صرفه جویی در زمان بسیار گران ، فضای ذخیره سازی و ظرفیت حمل و نقل بسیار ناچیز خواهد شد.

چاپگر: اصول اولیه مدل سازی سه بعدی آسان تر از پشتیبانی از قالب بندی Word است

از بهار سال 2020 ، این س “ال “چگونه می توان تولید م efficientثر را حفظ کرد؟” راه حل ها و نقاط شروع با شرایط سازگار و بدون نیاز به زیرساخت های پیچیده ، بسیار متمایزتر می شوند. چاپ سه بعدی که به دلیل ماهیت خود بدون اشکال و ماشین های گران قیمت با هزینه ده ها میلیون کار می کند و می تواند تولید نمونه های اولیه را سرعت بخشیده یا تولید را با یک کلیک به طور اساسی تغییر دهد ، قطعاً یکی از آنهاست.

همانطور که معرفی مدل سازی سه بعدی در محیط برنامه CAD از سال 2000 برای تولیدکنندگان بسیار ضروری شده است ، همه گیری همه گیر منجر به نیاز به سازگاری اساسی و کاهش هزینه های تولید شده است که چاپ سه بعدی را فراهم می کند. کاهش وابستگی به تامین کنندگان خارجی در زمان های نامشخص ضروری به نظر می رسد. توانایی تولید قطعات کاربردی ، تجهیزات و کمک های تولیدی خود برای بسیاری از شرکت ها بسیار مهم شده است و کاهش زمان های تعطیل برنامه ریزی نشده ، عملکرد بدون مشکل را تضمین کرده است. بنابراین ، نمونه های اولیه ، قطعات کاربردی و دستگاه های تولید بر روی چاپگرهای مشابه تولید شدند.

این همه گیری به شرکت ها نشان داده است که اهمیت انعطاف پذیری و کارآمد بودن چقدر است.  رئیس 3Dwiser می گوید چاپ سه بعدی نیز می تواند کمک کننده باشد

علاوه بر این ، بازگشت سرمایه گذاری خوب در چنین تجهیزاتی به طور شگفت انگیزی سریع است ، همانطور که در یک شرکت یا کارخانه تولیدی به کار گرفته می شود. وقتی این تغییر به طور کامل به بازار تولید چک برسد ، روابط بسیاری را با تامین کنندگان به طور اساسی تغییر خواهد داد. اما او معمولاً برای کسانی که آماده هستند آرزوی موفقیت می کند.

نویسنده صاحب 3Dwiser است.[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *