جان نووتنی: بابیش نمی خواهد این کشور را به اشتراک بگذارد. او در تنها یكی ثابت است


او به هیچ وجه از دزدان دریایی که از آنها متنفر بود دریغ نمی کرد. او فریاد زد که نمی خواهد “یک ایستگاه دزد دریایی متعصب و چندفرهنگی در اینجا”. به گفته وی ، این امر ، به عنوان مثال ، در تقسیم اتومبیل یا آپارتمان است. به گفته بابیش ، او نمی خواهد این موارد را با این کشور یا با این کشور به اشتراک بگذارد.

به این ترتیب ، او به وضوح خود را با رأی دهندگان جوانتر ، ساکنان احتمالی “خانه دزدان دریایی” ، که ترجیح می دهند چیزها را به اشتراک بگذارند تا مال خود را مشخص کند. به اشتراک گذاری ، البته ، برای بابیچ بیگانه است. مادربزرگ عادت دارد که همه چیز را در اختیار داشته باشد و چیزی را تقسیم نکند.

دولت رای اعتماد صادر کرد.  با خارج شدن از سالن ، وی توسط کمونیست ها و ولنی با بوژک حمایت شد

اما افراد در جنبش YES بلافاصله به او یادآوری کردند که او آرزو دارد قبل از انتخابات گذشته بخوابد ، چیزی غیر از اشتراک اتومبیل ، آپارتمان ، پارکینگ ، اسباب بازی و حتی غذا. وی در جزوه معروف انتخاباتی خود معتقد است که به اشتراک گذاری نوعی ایده مترقی است که جمهوری چک باید از آینده اتخاذ کند.

و اینجا ، اینجا چهار سال می گذرد و همه چیز فرق می کند. بابیس دوباره شرط می بندد که دیگر خاطره رای دهندگان او چندان به او خدمت نمی کند و چیزی را برای او می بخشد. علاوه بر این ، او به طور غیرمعمولی به موقعیت دفاعی می رود. در حالی که چهار سال پیش او آنچه را می خواست گفت ، اکنون آنچه را که نمی خواهد می گوید. دیگر بحث بهبود نیست ، بلکه مسئله بدتر است. پس از هشت سال حکومت بابیش ، این در واقع قابل درک است.

اما بابیش از ابتدا وقتی وارد سیاست شد یک چیز را نمی خواهد. اول از همه ، او نمی خواهد این کشور را با کسی به اشتراک بگذارد. این تنها در تنها مورد سازگار است.

ویت راکوشن ، رئیس STAN می گوید ، بابیش می خواهد رأی دهندگان SPD را به دست گیرددیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *