خرابه های قلعه ای که فرانتیشک پالاکی با آن ازدواج کرد در حال زنده شدن است

[ad_1]

تاجر کراستف ، تاجر ، پشت تولد دوباره قلعه اوتین در روستایی با همین نام در نزدیکی تاچوف است. زنی پویا از ولادیوستوک ، که پس از تحصیل زبان و ارتباطات فرهنگی در لندن ، سیزده سال پیش در جمهوری چک مستقر شد و در آنجا تجارت گردشگری انجام داد.

آژانس مسافرتی او عمدتا بر مشتریانی از ایالات متحده ، روسیه و آفریقای جنوبی تمرکز دارد که او همچنین برنامه فرهنگی و آموزشی برای آنها آماده می کند. این و علاقه او به تاریخ منجر به خرید قلعه اوتین شد. داریا 38 ساله در مورد ایده خرید و بازسازی قلعه می گوید: “من سفرهای زیادی انجام داده ام و اکنون می خواهم چیزی با ارزش پایدار بسازم.” پس از اتمام چهار تور از قلعه های مختلف نیمه ویران که توسط آژانس املاک Chateu.cz ارائه شده بود ، او در Otín توقف کرد. و برای به دست آوردن آن ، او آپارتمان یک خوابه خود را در پراگ 1 فروخت.

این زن تاجر که پیشرفت بازسازی را ترسیم کرده است ، می گوید: “نمی توانم بگویم که قلعه را چقدر خریدم ، اما درآمد حاصل از فروش آپارتمان بر روی آن قرار گرفت.” اینستاگرام Chateau Otínبه خرید ملک تخریب شده در اکتبر 2018 اولین قدم بود. سال بعد ما توانستیم تجزیه قلعه را متوقف کنیم ، اولین قسمت پروژه بازسازی را آماده کنیم و مفهومی را طراحی کنیم که علاوه بر بازسازی قلعه ، به معنای بازگشت آن به زندگی نیز باشد.

این همه گیری همه صاحبان آثار تاریخی را نیز تحت تأثیر قرار داد.  با این حال ، صاحب قلعه ، Peruk ، در حال گسترش دامنه آن است

در طبقه همکف جناح چپ ، زن تاجر می خواهد تاسیساتی را برای خود و خانواده اش بسازد. در طبقه بالا ، یک سالن بزرگ با یک کتابخانه تاریخی و مدرن ساخته می شود ، جایی که رویدادهای ادبی و گفتگو با نویسندگان در آن انجام می شود. از لحاظ تاریخی ، قلعه با این واقعیت تعیین شده بود که فرانتیشک پالاکی در سال 1827 با دختر مالک ، وکیل و مالک زمین مچورا ازدواج کرد ، که کار روی بزرگترین کار خود را در قلعه آغاز کرد – تاریخ ملت چک در بوهمیا و موراویا. در یک خانه باغ تزئینی ایجاد شده است.

“فرانتیسک پالاتسکی همچنین صاحب بازسازی ساختمان دو طبقه با گنبد باروک است. یک موزه تعاملی در اینجا در دفتر وی ایجاد می شود ، جایی که بازدیدکنندگان می توانند شب را بین کتابها و ایده های نویسنده بگذرانند “، صاحبخانه برنامه های خود را ارائه می دهد. خانه تزئینی باغ در حال حاضر یک سقف مسی را تعمیر کرده است و فضای داخلی آن شروع می شود.

برای چندین مرحله

بازسازی کل قلعه و باغ در چند مرحله برنامه ریزی شده است و همه چیز مطابق با شرایط محیط بانان تصمیم گیری می شود.

اولین نفر در صف باشکوه و جناح چپ قرار دارد ، جایی که زن تاجر در آن زندگی خواهد کرد. انتظار می رود تا پایان امسال قابل سکونت باشد. مرحله بعدی بازسازی ، که در نهایت باید به پنجاه تا شصت میلیون برسد ، چالش برانگیزتر خواهد بود زیرا مالک قبلی در اواخر دهه 1990 شروع به تبدیل سالن های قلعه در طبقه اول به محل اقامت کرد. او سقف ها را پایین آورد و پارتیشن های آجری با پوسته های فلزی ساخت. با این حال ، او نتوانست بازسازی را به اتمام برساند زیرا شرکت او ورشکست شد ، قلعه مسدود شد و در بیست سال گذشته خراب شد. کرستووا طرح بعدی خود را ارائه کرد: “ما همه بازسازی های داخلی جدید را خراب می کنیم ، سالن های قلعه را باز می کنیم و یک کتابخانه با مساحت 250 متر مربع ایجاد می کنیم.”

به عنوان مثال ، برای بازسازی سقف ، که از سال گذشته آغاز شد و اکنون تا حدی جدید است ، حمایت مالی دریافت شده است.

بیماری همه گیر COVID همچنین به پیشرفت کار کمک کرده است ، زیرا مشاغل اصلی مالک گردشگری است ، که سال گذشته متوقف شد زیرا اکثر مشتریان از روسیه ، ایالات متحده و آفریقای جنوبی هستند. کشورهای در معرض خطر اگر COVID نرسد ، ما شروع کندتر و تعدیل تدریجی شرایط فعلی را برنامه ریزی کرده ایم. به این ترتیب ما در مجوز ساختمان درگیر شدیم و در اینجا یک پناهگاه همه گیر پیدا کردیم. “کرستواوا گفت ، وقتی کفها کشف شد ، تله های پنهان به شکل خاکریز سیل ظاهر شد که باید کاملاً حفر و تهویه شود.

یک وضعیت غیر منتظره دیگر زمانی رخ داد که مشخص شد سیستم فاضلاب کار نمی کند و سیستم های توزیع آب خیلی خوب کار نمی کنند. تا کنون ، آخرین بیماری کشف شده یک دودکش غیرعملی بوده است که مالک سابق آن را تا حدی کور کرده بود و او با بدن خود در دیوار را در دیوار باربر سوراخ کرد. مداخلات بی احساس در آغاز هزاره ، اوج سرنوشت نگران کننده قلعه بود ، که پس از سلب مالکیت آخرین مالکان ، خانواده میهوفسکی پس از جنگ ویران شد.

این ساختمان که متعلق به نیمه دوم قرن 16 است ، تا سال 1970 توسط شرکت ملی کوزاک کلاتوی به عنوان انبار مورد استفاده قرار می گرفت. پس از آن ، قلعه تنها به عنوان انبار محصولات کشاورزی عمل می کرد و مصرف کنندگان در ربع آخر قرن بیستم از نگهداری غافل می شدند و آب جاری به سقف ها و سنگ تراشی های اطراف آسیب می رساند.

داریو کرستف و همکارانش اکنون با وظیفه پیچیده نجات ساختمان های قلعه روبرو هستند. مالک که از ترم پاییز در دانشکده حقوق پراگ تحصیل می کند ، می گوید: “از آنجا که من قبلاً چندین آپارتمان در پراگ بازسازی کرده ام ، می توانم قلعه را نیز راه اندازی کنم.” وی دلایل تحقیقات بیشتر را توضیح داد: “دانش قانون نیز در بازسازی قلعه مهم است.”

کاخ ویران شده Jinonice به یک مجتمع مسکونی منحصر به فرد تبدیل شده است

DRON E15: رئیس Avast صدها میلیون در بازسازی عمارت سرمایه گذاری می کند[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *