در حال حاضر در تابستان ، 4.5 میلیارد دلار اول به صندوق های خورشیدی از صندوق می رود

[ad_1]

به طور کلی ، در دو تماس اول می توان از نیروگاه های 0.5 گیگاواتی پشتیبانی کرد. با این حال ، طبق گفته رئیس بخش ریچارد برابک ، محاسبه ارقام دقیق هنوز دشوار است. در حالی که تقریباً به طور خودكار یك میلیارد دلار به پروژه های كوچك كافی آماده شده تعلق می گیرد ، اما پروژه های بزرگتر با ظرفیت بیش از یك مگاوات باید برای پشتیبانی پشتیبانی كنند. “بنابراین ، هیچ کس نمی داند که در پایان چه کسی موفق خواهد شد و عملکرد کلی در کجا پایان می یابد. نقش در مناقصه با قیمت ، شرایط فنی و همچنین منطقه ای است که گیاه باید در آن واقع شود. مناطق زغال سنگ ، یعنی اوستی ناد لابم ، کارلووی واری و مناطق موراوی-سیلزی مورد علاقه قرار خواهند گرفت.

با توجه به اندازه شرکت و نوع نصب نیروگاه ، متقاضیان می توانند تا 50 درصد از کل هزینه های سرمایه ای یارانه دریافت کنند. از نیروگاه های بام یا مزارع به اصطلاح متروکه یا سایر زمین های غیرکشاورزی پشتیبانی خواهد شد.

با افزایش قیمت برق ، صفحات خورشیدی پشت بام پرداخت می شود.  این کار حتی بدون یارانه به شرکت ها پرداخت خواهد شد

به گفته برابک ، آغاز صندوق مدرنیزاسیون اتحادیه اروپا آغاز انقلابی در کل بخش است. “ترکیب انرژی طی دهه ها به طرز چشمگیری تغییر خواهد کرد. تنها سوال این است که سرعت تغییر چقدر سریع خواهد بود و چه نوع محیط یارانه ای را تعریف خواهیم کرد. مهم است که این حمایت صرفاً سرمایه گذاری باشد ، به همین دلیل ، برخلاف رونق خورشیدی در سال 2009 ، تأسیسات حفظ شده به هیچ وجه با پشتیبانی عملیاتی بودجه دولت را سنگین نمی کنند. “

استپان چالوپا ، رئیس اتاق منابع تجدیدپذیر انرژی ، بر این واقعیت تأکید کرد که استراتژی انتخاب شده از تمرکززدایی انرژی نیز پشتیبانی خواهد کرد. چالوپا گفت: “ما از تأكید بر توسعه فتوولتائیك محلی كوچك و متوسط ​​برای همه ذینفعان استقبال كرده و از آن حمایت می كنیم ، این یك ابزار كلیدی برای عدم تمركز ، دكربن زدایی و دموكراتیزه كردن انرژی است.”

CEZ تجارت باتری را با شرکت InoBat اسلواکی آغاز کرد.  این اتصال به بیل گیتس منتهی می شود

مبلغ کل صندوق نوسازی هنوز مشخص نیست ، زیرا این مبلغ براساس درآمد حاصل از فروش کمک هزینه است. در ابتدا ، این وزارتخانه پیش بینی می کند سهمیه قیمتی حدود 30 یورو در هر تن باشد که به لطف آن صفحات خورشیدی می توانند 58 میلیارد دلار در پایان سال 2030 دریافت کنند. با این حال ، اگر قیمت به طور مثال 55 یورو باقی بماند ، کل یارانه می تواند تقریباً دو برابر شود. در این صورت ، در پایان دهه ، جمهوری چک می تواند تا 14 گیگاوات نیروگاه در نیروگاه های خورشیدی داشته باشد. نیروگاه های زغال سنگ در حال حاضر دارای ده نیروگاه هسته ای و 4.3 گیگاوات هستند ، اما برخلاف انرژی های تجدید پذیر ، تقریباً به طور مداوم تولید می شوند.

یک ماه پیش ، وزارت محیط زیست و صندوق دولتی محیط زیست دو فراخوان اول 6.4 میلیارد کرون از صندوق نوسازی نیروگاه های گرمایش را اعلام کردند. در آینده ، پول اضافی هزینه خواهد شد ، به عنوان مثال برای سرمایه گذاری در پس انداز انرژی در ساختمان ها و صنایع ، سبز کردن ناوگان شرکت های حمل و نقل یا به عنوان مثال ، مدرن سازی روشنایی عمومی.

ایلان ماسک خاکستر را روی سر خود می ریزد.  تسلا به قیمت سقف های خورشیدی احترام نمی گذارد[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *