دفاتر جدید در Bořislavka. گروه KKCG شرکتهای خود را جابجا می کند

[ad_1]

از مجموع 40،000 متر مربع فضای قابل اجاره ، سه چهارم دفتر اشغال خواهد شد ، بقیه برای یک بازی تجاری با خدمات اختصاص داده شده است. در ماه ژوئن ، کارمندان شرکت های وابسته به گروه میلیاردر KKCG کارل کومارک به بیشتر محل های اداری منتقل می شوند. در پاییز مستاجران Škofin (خدمات مالی فولکس واگن) ، شرکت مدیریت آب پراگ (PVS) ، IGT جمهوری چک و مستاجران MM&C نیز در Bořislavka مستقر خواهند شد. پیتر پوجمن ، مدیر عامل گروه املاک KKCG گفت: “دفاتر 100٪ اجاره هستند.” تاکنون قراردادهایی برای اجاره یک بازی تجاری در 85 درصد منطقه منعقد شده است.

طراحی ساختمان ها از یک کارگاه بین المللی معماری حاصل می شود که استودیوی پراگ Aulík Fišer Architekti بیشترین علاقه را به آن نشان می دهد. “ما توسعه طرح های شهری برای شهر فعلی را دنبال کردیم که مدت هاست با آنها دست و پنجه نرم می کنیم. ما به دنبال شکل جدیدی از توسعه بلوک هستیم که بتواند کیفیت فضای عمومی شهر تاریخی را به چالش بکشد ، شرایط لازم برای محیط داخلی ساختمان ها را برآورده کند و فرم معماری فردی را فراهم کند. ” .

مرکز Bořislavek افتتاح می شود.  کوید روی مستاجران فرود آمد ، مد از بین رفته است

هنر به عنوان بخشی از یک پروژه

توسعه دهنده نه تنها بر اساس راه حل معماری پروژه بلکه بر اساس کارهای هنری است که قبلاً در ساختمان نصب شده اند یا هنوز روی آنها کار می شود و با افتتاح مرحله دوم پاییز آماده می شوند. یکی از آثار ایجاد شده برای اندازه گیری فضا ، یک مجسمه شیشه ای یخچال طبیعی است که لابی ورودی را روشن می کند. این بزرگترین اثر لاسویت در جمهوری چک است. نویسنده آن مدیر هنری Lasvit ، ماکسیم ولچوفسکی است: “این یک چالش بزرگ برای ما بود زیرا ما با یک فضای بزرگ و یک تکنولوژی منحصر به فرد کار کردیم.”

سرسرای ورودی همچنین توسط یک اپی فیت متشکل از 76 گاری اقاقیا کاشته شده با 4000 بوته سبز و گل دهنده زنده می شود. جزایر گیاهی مشابه توسط معمار Zdenek Sandler نیز در طبقات فوقانی برخی از ساختمانها ایجاد شده است. یکی دیگر از کارهای هنری یک مجسمه خواهد بود که در حال حاضر در کارگاه هنرمند فدریکو دیاز در حال ایجاد است. این مجسمه که به کوه نامیده می شود ، شبیه مسیری قدیمی است که زمانی از آن مکان عبور می کرد و توسط بازوی رباتیک خاصی ساخته شده است. اثر این هنرمند چک-آرژانتینی بر روی میدان بین کریستال سوم و چهارم قرار می گیرد. ورودی دیگری به ساختمانهای خیابان اروپاکا ساخته شده است ، Planeta توسط Jan Aulik ، Leosh Horak ، David Zalabak و Pavel Filip. سپس فضای داخلی با آثاری از پاول روچکا ، یان پوپت ، فرانتیسک خودونسکی ، میلان هاوزر و یان کوارزیک تکمیل می شود.

تغییر مالک

مقدمات توسعه زمین در تقاطع خیابانهای اروپا ، لیبریا و کلادنسکا سه دهه طول کشید. در ابتدا شرکت توسعه سوئدی Ikano یک مرکز خرید بزرگ را در اینجا برنامه ریزی کرد. اگرچه این پروژه از قبل دارای پروانه ساختمانی معتبر بود ، اما با بحران مالی پس از سال 2008 ، اجرای آن خنثی شد. ایكانو زمین را با این پروژه در سال 2012 به گروه KKCG فروخت. به دلیل موقعیت مکانی ، او تصمیم گرفت اولویت استفاده از دفتر و کاهش اندازه مرکز خرید باشد. این پروژه باید یک راه حل جدید برای منطقه بندی دریافت می کرد.

مراحل صدور مجوز بیش از پنج سال به طول انجامید. KKCG ساخت Bořislavka را در سال 2018 آغاز کرد. در حال حاضر ، KKCG می خواهد مالکیت بزرگترین پروژه املاک و مستغلات خود را حفظ کند. پوژمان گفت: “ما انتظار نداریم در آینده نزدیک فروش ساختمان ها انجام شود.”

تروفی ساختمان.  میلیاردر کومارک مرکز را به بوریسلاوک می فروشد[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *