دیزنی پلاس افزایش مشترکان را گزارش می دهد ، اما شرکت های تابعه آن با انتقاداتی روبرو هستند

[ad_1]

پلتفرم دیزنی + در حال حاضر 116 میلیون مشترک دارد. این تقریباً یک میلیون و نیم بیشتر از انتظار تحلیلگران است. این شرکت همچنین اعلام کرد که در مجموع 174 میلیون اشتراک در سیستم عامل های Disney + ، ESPN + و Hulu دارد. در جمهوری چک ، سرویس استریم انتظار می رود سال آینده راه اندازی شود.

تحلیلگران خوشبین هستند و معتقدند که دیزنی پلاس تا سال 2024 به هدف خود برای جذب 230 تا 260 میلیون مشترک دست پیدا می کند. به گفته آنها ، این امر به دلیل معرفی محتوای منحصر به فرد در سرویس استریم اتفاق می افتد.

مطالب مشابه در حال حاضر شامل مجموعه کمیک مارول The Falcon و سرباز زمستان و سری Marvel Loki است. فیلم بلند پیکسار لوکا نیز در ماه ژوئن منتشر شد.

انتقاد از مارول

در حالی که پخش دیزنی + یک دوره موفق را از نظر افزایش مشترکین جشن می گیرد ، شرکت فرعی دیزنی مارول مورد انتقاد قرار گرفته است. به گزارش شبکه روزنامه گاردین این شرکت به درستی با سازندگان محتواهایی که بعداً در فیلم استفاده می شود رفتار نمی کند. گاردین می گوید به جای پاداش مالی کافی ، فقط یک نامه تشکر ، پنج هزار دلار و دعوت نامه برای نمایش فیلم برای آنها ارسال می شود ، که در آن محتوای ایجاد شده توسط آنها ظاهر می شود.

سخنگوی مارول گفت هیچ محدودیتی برای سازندگان برای تماس با این شرکت در هر زمان در مورد قرارداد وجود ندارد. وی افزود: “ما با نویسندگان و هنرمندانی که در کارهای اخیر یا گذشته مشارکت داشته اند مصاحبه می کنیم.”

بازگشت به سینما هنوز در ستارگان است.  دیزنی دوباره اولین نمایش های بزرگ را به تعویق می اندازد و روی جریان شرط بندی می کند

ویدئو: والت دیزنی یک امپراتوری سرگرمی ساخت.  او چندین بار ورشکست شد[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *