روبرت ملکی: بابیش در زمان به دام افتاده بود. رئیس جمهور این بازی را برای BIS و بودجه انجام داد

[ad_1]

رئیس جمهور می خواهد از آخرین نقش بزرگ خود لذت ببرد و اگر همه چیز مطابق نکات او پیش برود ، فصل تئاتر این پاییز می تواند تا پایان دوره ریاست جمهوری او در اوایل سال 2023 ادامه یابد. هرکسی که از او بگذرد و حداقل کمی امید داشته باشد باید تکان دهید … که او برای تشکیل دولت بعدی انتخاب می شود. یعنی مخصوصاً آندری بابیش.

در مورد وضعیت میشال کودلکا ، مدیر BIS ، برای مدتی به نظر می رسید که Zeman به مصالحه بسنده می کند. دولت کوشید تا با تصمیم دولت بعدی تصمیم قلعه مبنی بر عدم انتصاب کودلکا را با یادداشتی از قدرت وی جلب کند. ميلوث زمين قطعه را ديد و توپ را بيرون كشيد. او پرونده استراق سمع همکاران نزدیک خود را که عمدتا به عنوان یک دام برای بابیش عمل می کرد ، کنار گذاشت.

بودجه شیلر چهل میلیارد دیگر است.  از آنها برای کاهش کسری استفاده نمی کند

اجازه دهید به نقل از KTK بپردازیم: “نخست وزیر آندره بابیچ از گفتن رئیس جمهور میلوش زمان خودداری کرد که از شنود اطرافیان خود دست خواهد کشید. زمان ادعا می کند که بابیش به او گفته است که شنود را متوقف کرده است. گفته می شود صدراعظم وراتیسلاو مینار در آنجا حضور داشته است. بابیچ همچنین از گفتن اینکه در ملاقات با رئیس دولت Mynář بود ، خودداری کرد. مه زیبا پس از واقعیت علاوه بر این ، موارد مربوط به سرویس های مخفی به راحتی در صورت محرمانه بودن سایر اطلاعات جمع آوری می شوند.

بعد ، ماجرای روز شنبه در لانی بود ، جایی که زمان بابیش و آلنا شیلرووا ، وزیر دارایی را دعوت کرد. رئیس جمهور و نخست وزیر مذاکرات جداگانه ای انجام دادند که ما از محتوا و نتیجه آن چیزی نمی دانیم. که می تواند پایان خوبی برای پرونده ما باشد.

کودلکا ، رئیس BIS ، اتهام زمان برای استراق سمع مقامات قانون اساسی را رد کرد

هدف محقق شده است ، بابیش مطمئناً علامت تعجب را می گیرد و می داند که پرونده کودلکا یکی از لحظات کلیدی خواهد بود که بر اساس آن ، پس از انتخابات ، تصمیم گیری خواهد شد. سپس بودجه وجود دارد. از سال 2013 ، هنگامی که حمایت از انتخابات پارلمانی از بهار تا پاییز پس از مداخله ÚOOZ در دفتر دولت ما را واژگون کرد ، موضوع بودجه ریزی حساس تر شد. پارامترهای اصلی هنوز در حال آماده سازی توسط دولت در حال خروج است ، اما قبلاً توسط اتاق جدید نمایندگان به تصویب رسیده است. این اغلب با فشار زمانی و تهدید بودجه موقت همراه است.

در سال 2013 ، اتاق بودجه را در 19 دسامبر تصویب کرد ، مانند چهار سال بعد. امسال باید عامل زمین را به این شرایط طبیعی اضافه کرد. اگر رئیس جمهور می خواهد نقش هژمون را در مذاکرات سیاسی ایفا کند ، نباید هیچ فرصتی را از دست بدهد تا بخشی از این زمینه را در اختیار دولت در اختیارات خود قرار دهد. او در این دوره از انتخابات قوانین زیادی را امضا نخواهد کرد ، بودجه به عنوان یک فضای خوب ارائه می شود.

رئیس جمهور Zeman می گوید ، BIS در حال شنود منطقه نزدیک من بود

پارامترهای اصلی بودجه در ماه ژوئن توسط دولت با کسری 390 میلیارد کرون به تصویب رسید ، زمان سرمایه گذاری کمی برای مرد دریافت می شود و نگران برخی معافیت های مالیاتی است. او می خواهد که شیلر از تصویب اصلاحات اطمینان حاصل کند ، در غیر این صورت وی وتوی کل بودجه را در نظر می گیرد. گفته می شود که شخص هیچ گونه پس انداز و سرمایه گذاری خاصی را ذکر نکرده است-به عنوان مثال ، دولت با برخی از میلیاردها دلار به کانال اودرا-دانوب-البا می تواند او را آرام کند. در هر صورت ، پاییز جالبی در انتظار ماست که در آن میلوش زن پس از دوره لباس خواب نقش اصلی را بازی می کند. فصل او به تازگی آغاز شده است.

رهبران انتخابات 2021: آندری بابیش (بله)[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *