سفر ناخوشایند المپیکی های چک به توکیو 56 میلیون هزینه خواهد داشت

[ad_1]

حداقل چهار ورزشکار چک به دلیل آزمایش مثبت ویروس کرونا ، در بازی های المپیک که از روز جمعه آغاز می شود ، شکست خواهند خورد و یک پزشک و مربی بازیکنان والیبال ساحلی نیز آزمایش مثبت داده اند. همه در انزوا هستند ، آنها حق ندارند بازی ها یا مسابقات خود را شروع کنند. در همان زمان ، دولت با بیش از پنجاه میلیون تاج به اعزام به بالاترین رویداد ورزشی یارانه پرداخت كرد.

آلفيولدي مي گويد: “بيشترين هزينه براي حمل و نقل از جمله اضافه وزن ، سپس محل اقامت ، لباس فرم ، بار ، تخته ، تعرفه است كه در دهكده المپيك اجاره مي شود.” “این همچنین در مورد امنیت پزشکی است ، خواه کارمندان باشد یا لوازم پزشکی. سخنگو ادامه می دهد همچنین همه چیز برای covid ، اشتراک و موارد مشابه “. پول اضافی برای حمل و نقل بیمه ، حمل و نقل محلی و تعدادی هزینه های ناچیز از اعتبار سنجی تا رانندگان گرفته تا خدمات تلفنی هزینه شد.

کمیته المپیک چک بیش از یازده میلیون تاج به انجمن های ورزشی کمک کرده است که متولیان آنها جواز حضور در این بازی ها را دارند. به طور خاص ، این یک صد هزار تاج برای هر شرکت کننده در بازی های المپیک بود.

هزینه حمل و نقل بیشتر از سالهای گذشته است. به عنوان مثال ، اعزام به آخرین بازی های المپیک زمستانی در پیونگ یانگ در سال 2018 43.5 میلیون کرون هزینه دارد. آخرین بازی های المپیک تابستانی ریودوژانیرو در سال 2016 تقریبا 49 میلیون کرون هزینه داشت و هزینه های سال های گذشته بین سی تا چهل میلیون کرون بود.

آنلاین: چک ها مدال دوم را دارند.  چوپنیچ شمشیرباز برنز گرفت

در ماه های اخیر ، کمیته المپیک چک هشدار داده است که به دلیل تعویق یک ساله بازی ها ، اما همچنین به دلیل هزینه سفر ایمن ، تهیه تجهیزات محافظتی و آزمایش ، قیمت اکسپدیشن امسال افزایش خواهد یافت. وی هزینه های اضافی را بیست میلیون کرون تخمین زد.

این کمیسیون اکنون در حال تحقیق از سوی وزارت بهداشت در مورد بی توجهی احتمالی به قوانین ضد اپیدمی در پروازها به توکیو است. مسافران ظاهراً در پرواز طولانی از چادر استفاده نکرده اند.

“ما باید لیستی از مسافرانی که حجاب ندارند را بدست آوریم. ما همچنین می خواهیم اطلاعاتی راجع به مکان و حرکت آنها روی هواپیما جویا شویم. سپس می توانیم به آنها جریمه کنیم. “، رئیس بهداشت متخصصان بهداشت در پراگ ، زددنکا جاگروا گفت.

کمیته المپیک چک نیز می خواهد این حادثه را بررسی کند. جیری کژوال ، رئیس کمیسیون به رادیو یورنال گفت: “حتماً یک خطای انسانی رخ داده است ، و برخی پروتکل ها را رعایت نکرده است ، بنابراین ما تصمیم گرفتیم این موضوع را بررسی کنیم.” وی گفت: “ما می خواهیم دقیقاً بدانیم كه اشتباه كجا انجام شده ، كسی مسئول است و از كجا ناشی شده است.” کاوال این وضعیت را برای ورزشکاران و شرکای آنها که نمی توانند بازی ها را شروع کنند یک فاجعه می داند. وی افزود: “غیرممکن است که این بدون پاسخ بماند.”

هزینه اسپانسرها در المپیک میلیاردها دلار است.  این تحلیلگر توضیح می دهد که بازده بالا است[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *