سهام ، ارزها و نظرات David Velvet: نحوه ساخت altcoins

[ad_1]

بازار آرام است

اگرچه تنظیمات احتمالی را نمی توان به طور کامل منتفی دانست ، اما اکنون انتظار نمی رود که بازار از هم بپاشد و برای چند روز یا چند هفته به رشد خود ادامه دهد. بیت کوین اصطلاحاً پهلو را حرکت می دهد ، به این معنی که قله های بالاتر یا پایین تر تشکیل نمی شود و بنابراین در نوار معامله می شود. کل این چرخه فقط “فصل alt” نامیده می شود – دوره ای که altcoins شروع به بازی اولیه می کند.

و 5 بهترین ارز رمزپایه در حال حاضر چگونه پیش می روند؟ جای تعجب نیست که بلافاصله پس از بیت کوین در ردیف های اول ، اتریوم را می یابیم که به دنبال آن یک زنجیره و گیمبال با فاصله مشخص وجود دارد. جایگاه پنجم هم اکنون به dogecoin تعلق دارد که البته از نظر ریسک بسیار جدی است و در مورد او این حدس و گمان کاملا خالص است.

اگر سرمایه گذار قصد سرمایه گذاری در altcoins را دارد ، خوب است آنهایی را بخرید که دارای پایه ، تاریخچه ، تکنولوژی و کاربرد مناسب و در نتیجه آینده ای امیدوارکننده باشند. در عین حال ، مناسب است که دائماً حرکت آنها را کنترل کنیم ، مشروط بر اینکه اگر قله ها و قله های آنها در حال افزایش باشد ، می توان فرض کرد که بازار به رشد خود ادامه دهد.

هزار درصد: چه درسهایی می توان از بدترین ماه بیت کوین از سال 2011 گرفت؟

تحت تأثیر توییت ها

آنچه مهمتر است ، رویکرد به چنین سرمایه گذاری با عقل سلیم ، پذیرفتن ریسک احتمالی کافی و فقط باور کورکورانه به چیزی است که من خیلی خوب از آن درک نمی کنم ، با چشم انداز سود سریع و بالا. بازار بسیار پویا و بسیار کوچک است ، به طوری که همه چیز می تواند در یک لحظه کاملاً متفاوت باشد ، به عنوان مثال توییت های Elon Musk قبلاً نیز چندین بار این کار را کرده اند.

بنابراین ، در این مورد ایده آل است که نه تنها به تجزیه و تحلیل اساسی متمرکز شوید ، بلکه حداقل به اصول اساسی سرمایه گذاری متکی باشید – خرید ارزهای رمزپایه با درجه خاصی از احتیاط ، که به شما اجازه ورود به مارپیچ را نمی دهد. ضرر و زیاده خواهی و حرص و آز خود را کنترل کنید.

و مهمتر از همه ، به اصطلاح تجارت اهرم را از دست بدهیم ، که بسیار خطرناک است. این تنها راه اطمینان از سرمایه گذاری در altcoins می تواند به جای تأخیر غم انگیز ، یک مزیت دلپذیر باشد.[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *