سوئیسی ها مارک چک ساعت Chronotechna را بیدار کردند

[ad_1]

Chronotechna در سال 1946 به عنوان یک شرکت دولتی تولید قطعات ساعت تاسیس شد. در سال 1954 این شرکت نام تجاری SPARTAK و در سال 1957 مارک PRIM را راه اندازی کرد ، که تحت آن ساعت های با کیفیت نسبتاً بالایی را برای بیش از 30 سال به فروش رساند. مدت کوتاهی پس از انقلاب مخملی ، Chronotechna خصوصی شد و در سال 2000 فعالیت خود را متوقف کرد.

18 سال بعد ، میراث این شرکت احیا می شود و در سال 2020 Chronotechna توسط تاجر سوئیسی هری گل تصاحب شد. او مدتهاست در دنیای ساعتهای لوکس فعالیت می کند ، در پراگ زندگی می کند و از جمله موارد دیگر ، پشت تولد دوباره نام تجاری Czapek & Cie است که ساعتهای کلکسیونی لوکس تولید می کند.

منافع عمومی قیمت را کاهش می دهد

Chronotechna تأمین هزینه تولید ساعت از طریق کمپین Kickstarter، جایی که در چند روز از شروع کمپین ، او توانست بیش از 200،000 دلار از طرفداران سراسر جهان جمع آوری کند. حداقل مبلغ برای شروع تولید 11000 دلار تعیین شده بود که تنها در دو روز به پایان رسید. “بودجه جامعه برای مشتریان خوب است زیرا آنها بهترین قیمت ممکن را دریافت می کنند. به عنوان تولید کننده ، ما دوباره از هزینه های اضافی تولید بیش از حد و بازاریابی اجتناب می کنیم. علاوه بر این ، برای کره زمین مفید است ، زیرا ما فقط دقیقاً آنچه را که مورد نیاز است تولید می کنیم. ” این کمپین دو هفته دیگر ادامه خواهد داشت و انتظار می رود حدود 300000 دلار درآمد داشته باشد.

بودجه جامعه اساساً افرادی را با منافع مشترک گرد هم می آورد. این پشتیبانی یک شرکت یا مارک جالب و بدون شک خرید یک محصول است. سپس به حامیان داخلی تحویل داده می شود تا زمانی که قیمت آن با حاشیه خرده فروشان ، عمده فروشان و سایر کشورهای مکرر درگیر افزایش یابد. به گفته گل ، با روش معمول فروش ، قیمت نهایی ساعت تا 60 درصد بیشتر خواهد بود.

کیفیت سوئیس ، منحصر به فرد جمهوری چک

اجزای ساعت Chronotechna ، که برای مدل اصلی حدود ششصد یورو هزینه دارند ، از سوئیس می آیند. کشور Helvetic Cross خانه همه تامین کنندگان عمده صنعت ساعت است و همانطور که هری گل می گوید ارزش احترام گذاشتن دارد. با این حال ، دفتر مرکزی Chronotechna در پراگ است و چک ها نیز نقش مهمی در منحصر به فرد بودن این ساعت ها دارند ، که به درستی برای عنوان سیاه ترین ساعت جهان درخواست می کنند.

دکتر یان ماکاک از مرکز مواد و فناوری نانو در FCHT در دانشگاه Pardubice for Chronotechna ، با همکاری انستیتوی فناوری اروپای مرکزی ، دانشگاه فناوری برنو ، نانومواد منحصر به فردی را توسعه داده است که تقریباً همه نورهای جانبی را جذب می کند. صفحه ساعت از لایه ای از نانولوله های سیاه دی اکسید تیتانیوم (TiO2) ساخته شده است که یکی از سیاه ترین مواد موجود در جهان است.

هری گل: “علم چک ، کیفیت سوئیس و قیمت منصفانه برای ما مفاهیم متناقضی نیستند. علاوه بر این ، اگر آنها را در یک ساعت مکانیکی با کیفیت بالا ترکیب کنیم ، حتی بسیار سرگرم کننده است. “

Chronotehcna NanoDive که به تازگی معرفی شده است از جهات دیگر نیز استثنایی است. این اولین ساعت Chronotechna است که دارای کرونومتر رسمی Sellita SW200-1 است. به عنوان مثال ، ساعت های رولکس بسیار گران تر دارای گواهینامه مشابه هستند. هر کرونومتر دارای یک شماره شناسایی منحصر به فرد است که به همراه شماره گواهی صادره از آزمایشگاه آزمایش COSC روی آن حک شده است. بدنه ساعت از فولاد ضد زنگ 316L ساخته شده است ، علاوه بر این با روکش DLC مشکی (الماس مانند کربن) تقویت شده است.[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *