سوابق صاحبان مشاغل واقعی سقوط کرده است

[ad_1]

مدیر برنامه وب ، که کار می کند ، نوشت: “به دلایل فنی مربوط به اشغال فعلی سیستم اطلاعات ، جستجو در ثبت نام صاحبان واقعی به طور موقت در دسترس نیست. ما در حال کار بر روی یک راه حل سریع هستیم. ما از این مشکل عذرخواهی می کنیم.” در وزارت دادگستری

در همان زمان ، این وزارتخانه در حال کار بر روی انتشار سوابقی است که از ابتدای 2018 بسته شده اند ، بیش از نیمی از سال پس از تغییر قانون. در ماه های اخیر ، این ایالت با شکست در سیستم های سرشماری یا واکسیناسیون نیز دست و پنجه نرم کرده است. روز سه شنبه نیز سقوط کرد پورتال واکسیناسیون برای شهروندانجایی که افراد باید بتوانند گواهی واکسیناسیون را پس بگیرند.

علاوه بر الزام به انتشار اطلاعات در مورد مالکان نهایی ، اصلاحیه ثبت مالکان ذی نفع همچنین مجازات های شدیدی را برای کسانی که اطلاعات نادرست وارد می کنند یا اصلاً ثبت نمی کنند ، اعمال می کند. این برای حل مشکلی است که در سالهای اخیر اکثر شرکتها از الزام به ثبت نام غافل شده اند. هفته گذشته ، کمتر از نیمی از بیش از نیم میلیون نفر که این تعهد را دارند ثبت نام شدند.

بعنوان مثال بعضی از شرکتها با ساختار و انجمنهای مالکیت ساده تر ، باید بصورت خودکار ثبت شوند ، اما مدیران وب تصدیق می کنند که این سیستم عقب نمانده است. آنها گفتند: “همه رونوشت های خودکار باید تا پایان این هفته محافظت شوند.”

صدها هزار شرکت هنوز صاحبان نهایی را فاش نکرده اند.  آنها با جریمه نقدی روبرو می شوند

یکی از شرکت هایی که هنوز ثبت نشده است ، نگرانی کشاورزی Agrofert است که سال ها پیش در صندوق های اعتماد نخست وزیر آندره بابیچ (DA) سرمایه گذاری شد. سازمان بین المللی شفافیت هشدار داد ، نخست وزیر به عنوان کاربر نهایی مزایای این دارایی در ثبت های مشابه در اسلواکی ، آلمان و انگلستان ذکر شده است.

کارل هانزلکا سخنگوی آگروفرت روز دوشنبه گفت که بابیچ همچنین به عنوان مالک کامل آگروفرت در ثبت های چک لیست می شود. هانزلکا که از تأیید تعارض منافع خودداری کرد ، گفت: “طبق قانون جدید ، تمایز بین این واقعیت که آندره بابیش سود می برد ، مهم است ، اما آگروفرت و شرکت های او کنترل و مدیریت نمی کنند.” این شرکت قصد دارد از دوره انتقال آینده که هنوز تحریم ها شروع نشده اند ، برای ثبت نام استفاده کند.

مادربزرگ از اظهار نظر خودداری کرد. وی روز دوشنبه به رسانه ها گفت: “من در مورد آگروفرت توضیحی نمی دهم ، من طبق قانون با این شرکت تماس نمی گیرم ، من به جلسه عمومی نمی روم.” در ماه آوریل ، کمیسیون اروپا نتایج ممیزی را منتشر کرد که نشان می داد نخست وزیر با منافع متضاد برخورد کرده است. تا زمانی که بابیچ اوضاع را حل نکند ، کمیسیون یارانه پرداختی به آگروفرت را به جمهوری چک بازپرداخت نخواهد کرد. نخست وزیر نتیجه کمیسیون را رد کرد.

Agrofert: بابیچ به عنوان دریافت کننده نهایی مزایای این گروه ثبت خواهد شد[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *