سولانا – یک ارز رمزنگاری شده که باعث تعجب می شود: نرخ فعلی ارز و نحوه عملکرد آن

[ad_1]

ارز رمزنگاری شده Solana در سال 2017 توسط استارتاپ آمریکایی Solana Lab تاسیس شد. هدف بنیانگذاران ، از جمله مدیرعامل آناتولی یاکوونکو ، ایجاد یک شبکه بلاک چین سریع و کم مصرف بود. بلاک چین نوعی پایگاه داده غیر متمرکز است که زنجیره ای از سوابق در حال گسترش را ذخیره می کند.

هرکسی که از مجموعه رمزنگاری سرمقاله الهام گرفته باشد می تواند ده ها هزار نفر از تسلا 3 درآمد کسب کند

سولانا توکن SOL مخصوص خود را دارد که یک ارز دیجیتالی است و سرمایه گذاران می توانند آن را خرید و فروش کنند. به جای سهام ، که یک روش سنتی برای افزایش سرمایه است ، شرکت نوپا Solana Lab توکن های دیجیتالی می فروشد. این پول به توسعه برنامه ها و سیستم عامل هایی در زمینه تأمین مالی غیر متمرکز با رشد سریع اختصاص می یابد.

Solana به عنوان یک سیستم عامل عمل می کند که می تواند تعدادی از برنامه های مالی مانند مدیریت و ترتیب پرداخت های خرد را اجرا کند. به این ترتیب ، محصولات مشابه خدمات مالی سنتی را به مصرف کنندگان ارائه می دهد – حسابهای پس انداز ، وام ، بیمه یا معاملات بورس. او سال گذشته شبکه خود را راه اندازی کرد.

SOLANA – دوره:

سولانا در برابر سایر ارزهای رمزنگاری شده

سولانا اغلب توسط توسعه دهندگان در ارتباط با آلت کوین اتریوم رقیب ذکر می شود ، زیرا دارای یک بستر بلاک چین متمرکز است. هر دو پروژه می توانند اکوسیستم تعدادی از پروژه های دیجیتالی را مدیریت کنند ، به ویژه در زمینه تامین مالی غیر متمرکز.

استارتاپ بلاک چین سولانا بودجه جمع آوری کرد.  آنها بیش از 300 میلیون دلار در آن سرمایه گذاری کردند

برخلاف بیت کوین ، یک بلاک چین غیرقابل برنامه ریزی ، Solana و Ethereum گزینه های ذخیره سازی قرارداد هوشمند را ارائه می دهند که می تواند طوری برنامه ریزی شود که معاملات را تنها در صورت رعایت شرایط خاص انجام دهد. به عنوان سیستم های قابل برنامه ریزی ، آنها به کاربران اجازه می دهند نه تنها ارزهای دیجیتال ، بلکه NFT را نیز مبادله کنند.

با این حال ، محبوبیت سولانا عمدتاً به دلیل عملکرد شبکه و سرعت بیشتر داده ها در حال افزایش است. در حالی که سولانا می تواند بیش از 50،000 تراکنش در ثانیه را پردازش کند ، ظرفیت Etherea تنها حدود 20 تراکنش است. به عنوان مثال ، سولانا به شبکه پرداخت سنتی ویزا نزدیک می شود ، که می تواند بیش از 65000 تراکنش در ثانیه را پردازش کند.

یک ویدیو در مورد نحوه کار اتریوم مشاهده کنید. پروژه ای که سولانا می خواهد بر آن فائق آید:مشخصات ویدئویی اتریا

برنامه های کاربردی ساخته شده بر روی سولانا نه تنها با دوره های طولانی تأیید تراکنش ، بلکه با هزینه های بالا نیز سروکار دارند – برای سولانا 0.00001 دلار است ، در حالی که برای معامله با اتریا هزینه آن گاهی در حدود شش دلار است.

“اگر می خواهید اولین آشکارساز حمله هسته ای را بسازید ، من از این قیاس استفاده می کنم که سولانا عالی است. در چنین شرایطی ، شما باید لحظه پرتاب موشک با کلاهک هسته ای را ثبت کنید. در حالی که سولانا برای موقعیتهای قبل از چنین حمله ای عالی است ، لحظه بیت کوین تنها پس از تأثیر مخرب هسته ای احتمالی فرا می رسد ، زمانی که لازم است جامعه بشری احیا شود. ” بلومبرگبه

یک پروژه بلند پروازانه در آینده؟

علیرغم جاه طلبی های بزرگ ، سولانا هنوز برای رسیدن به اتریوم کار دارد. این مزیت را دارد که به عنوان یک بلاک چین قابل برنامه ریزی اولین در بازار ارزهای رمزنگاری شده بود. علاوه بر این ، اتریوم قصد دارد در آینده تغییراتی را برای کاهش هزینه های مصرف کننده و تسریع معاملات ایجاد کند.

اگرچه بیش از نود پروژه در زمینه تامین مالی غیر متمرکز در حال حاضر در اکوسیستم سولانا اجرا می شود ، اما مقدار پول در این بلاک چین کمتر از یک میلیارد دلار ، تقریباً 21 میلیارد کرون است. برای مقایسه – در مورد Etherea بیش از 59 میلیارد دلار ، حدود 1.2 تریلیون تاج است.

در حالی که از دیگر دارایی های دیجیتال ، که اغلب فقط برای حدس و گمان ایجاد می شود ، سرمایه گذاران سولانا آن را یک پروژه با استفاده واقعی می دانند. و در حالی که ارزش سولانا دائما در حال افزایش است ، می تواند مکانی برای درآمد جالب ارائه دهد. با این حال ، ارزهای رمزنگاری شده معمولاً بسیار بی ثبات هستند ، به این معنی که نوسانات مکرر در قیمت ها وجود دارد.

گرافیکی که باید امنیت ده برابر همه جویندگان ارزهای رمزنگاری شده را آگاه کند

با این حال ، کارشناسان می گویند در دنیای ارزهای مجازی و فناوری های بلاکچین ، به سختی پروژه ای وجود دارد که ارزش آن سریعتر رشد کند. وسواس فکری به اصطلاح توکن های بی عیب و نقص (NFT) در حال حاضر به افزایش قیمت SOL کمک می کند. آنها شبیه گواهینامه های دیجیتالی مالکیت اقلام مجموعه دار هستند ، در این مورد یک “اثر هنری” مجازی است. مجموعه ای از تصاویر به نام Bored Monkeys روی سکوی Solana گرفته شد که توسط پاریس هیلتون نیز خریداری شد.

اما سولانا می تواند بنویسد که استفاده بسیار جدی تری وجود دارد. در اواخر ماه اوت ، ارائه دهنده داده های مالی Pyth Network اعلام کرد که از بلاک چین Solana به عنوان پایگاه فناوری خود استفاده می کند.

بازیکنان جمهوری چک نیز به بازیکنان بزرگ می پیوندند

اکثر طبق بیانیه مطبوعاتی توسط Andreessen Horowitz ، یکی از بزرگترین سرمایه گذاران نوپای دره سیلیکون ، و صندوق ریسک ارزهای رمزپایه Polychain Capital سرمایه گذاری شده است. آزمایشگاه سولانا توکن ها را به قیمت 314،159،262،359 دلار ، چند برابر Ludolf π (pi) فروخت.

صندوق بلاکچین Rockaway برنده جکپات شد ، در حالی که درآمد رمزنگاری شده در تابستان به میلیاردها دلار می رسد

سولانا همچنین دارای بالاترین رتبه از طرف سرمایه گذاران محلی از جمله صندوق بلاک چین Rockaway است. وی در سال 2018 روی آن سرمایه گذاری کرد ، ارزش فعلی نگهداری این صندوق به ترتیب میلیاردها تاج است.

ویکتور فیشر ، مدیر صندوق ، از جمله موارد دیگر به روزنامه E15 گفت که آنها هنوز سولانا را نفروخته اند و برای مدت طولانی آن را نگه می دارند و انتظار می رود ارزش آن تا 350 دلار در هر توکن برسد. با این حال ، این یک توصیه سرمایه گذاری از طرف او نیست.[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *