طرح شیوع بیماری منسوخ شده است ، وزارتخانه انتظار دارد که دستورالعمل های “جهانی” ارائه شود

[ad_1]

Msgstr “به روزرسانی طرح همه گیری در حال انجام است. نهایی شدن آن مربوط به فعالیتهای در حال انجام WHO است ، که طیف گسترده ای از مواد را در این زمینه پردازش می کند ، شامل دانش ، تجربه و درسهای یک و نیم سال همه گیری” سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: کریستوف.برکا افزود که این سرویس می خواهد منتظر توصیه های پزشکی باشد.

در همین حال ، کابینه از اکتبر گذشته از طرح الگوی اپیدمی های مهم استفاده می کند و به گفته نخست وزیر آندری بابیش (DA) ، بر اساس دانش فعلی تصمیم می گیرد. سال گذشته ، آدام ووتیتك وزیر بهداشت (برای YES) پس از ترك دفتر در پاییز در رسانه ها تعجب كرد كه چرا یارمیلا راژوا ، رئیس بهداشت وقت ، وقتی این وظیفه را به او واگذار كردند ، برنامه را به روز نكرد.

طرح هجوم وظیفه ای را در همه وزارتخانه ها ، متخصصان بهداشت ، مناطق و ارگان های دیگر در زمانی توزیع می کند که بیماری همه گیر هنوز در شرف وقوع است. اگر دولت به آن پایبند باشد زیرا covid-19 در چین گسترده بود ، خرید و توزیع تجهیزات محافظتی ، تحقیق در مورد خرید داروها و واکسن ها ، سازماندهی آزمایش ها ، آماده سازی پزشکان برای استقرار یا آماده سازی کشور را برای محدودیت های احتمالی آغاز می کند. در همان زمان ، برنامه های همه گیر اداری ، منطقه ای و سایر برنامه ها به روز می شوند.

اولین دوز واکسیناسیون دیگر کافی نخواهد بود.  Voitech با توجه به گزینه دلتا ، قوانین سختگیرانه تری را پیشنهاد خواهد کرد

این طرح که امروزه از بسیاری جهات قابل اجرا است ، به سال 2011 برمی گردد ، زمانی که به گسترش SARS پاسخ داد. اگرچه او انتظار موج بعدی احتمالی همه گیر را دارد ، اما توجه زیادی به آن نمی کند و مستقیماً به وظایف مربوط به دوره بعد از همه گیری می پرد. اگرچه این ماده هشدار می دهد که اگر به اندازه کافی آماده نشود ، اقتصاد با سرعت بیشتری کند خواهد شد ، اما بسته شدن گسترده اقتصاد جهانی و بلند مدت و جبران خسارات بعدی را پیش بینی نمی کند. این طرح همچنین حاوی رهنمودهایی برای آزمایش عمومی ، نظارت و واکسیناسیون جمعیت نیست که طبق آن فقط گروه های خاصی از مردم باید واکسن دریافت کنند.

نماینده دزدان دریایی ، اولگا ریچتروا ، گفت که یک سال پیش دولت توسط قانونگذاران مأموریت یافته است این طرح را به روز کنند. “آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. این طرح مفقود شده باعث شد در پاییز سال 2020 تردید داشته باشیم و در نهایت ده ها هزار نفر جان خود را از دست بدهیم. ” وی افزود: “اگر دولت منتظر توصیه WHO باشد ، این می تواند تردیدی مهلك باشد ، كه باز هم عدم قطعیت و تردید در پاییز را به همراه خواهد آورد و آسیب جدی دیگری به كشور ما وارد می كند و مراقبت های بهداشتی را به خطر می اندازد.”

جهش دلتا ، نوع مسری تر covid-19 ، اکنون در حال فراتر رفتن از قاره اروپا است. به گفته ریشتر ، دولت باید از نزدیک اوضاع اسرائیل را کنترل کند ، جایی که جهش در حال غالب شدن است. “به دست آوردن اطلاعات از بیمارستان های اسرائیل در مورد میزان ابتلای افراد واکسینه شده یا اینکه آیا می توانند به واکسیناسیون اعتماد کنند ضروری است. هیچ چیز برای انتظار نیست ، آنچه در اسرائیل اتفاق خواهد افتاد ممکن است ظرف چند هفته اتفاق بیفتد. “

اطلاعات: سفرهای نامحدود به کرواسی پایان می یابد ، اسلواکی افراد واکسینه نشده را به قرنطینه می فرستد[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *