فراری بهتر از قبل از همه گیری کار کرده است. سود او سه برابر بیشتر است ، اما سهامش رو به ضعف است

[ad_1]

فراری ، خودروساز لوکس ایتالیایی ، سود ناخالص خود را در سه ماهه دوم بیش از سه برابر کرد ، عمدتا به دلیل رشد شدید فروش در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ، زمانی که فروش و تولید جهانی خودروها تحت تأثیر همه گیری کووید منفی قرار گرفت. -19. سود قبل از مالیات ، استهلاک و سود (EBITDA) برای آوریل تا ژوئن از 124 میلیون یورو سال گذشته به 386 میلیون یورو (9.8 میلیارد کرون) افزایش یافت.

سودها نیز 23 درصد بیشتر از سه ماهه دوم سال 2019 ، قبل از همه گیری بود. تحلیلگران در مطالعه رویترز پیش بینی می کردند که سود متوسط ​​آن 373 میلیون یورو باشد. سپس سود خالص از 9 میلیون سال گذشته به 206 میلیون یورو افزایش یافت.

این شرکت فروش خالص خود را سالانه 81 درصد به بیش از یک میلیارد یورو افزایش داد. فروش خودرو با 93 درصد افزایش به 2685 رسید و فروش آن در تمام مناطق بیشتر بود. فروش و فروش خودرو نیز بیشتر از قبل از Covid-19 بود.

با این حال ، سرمایه گذاران ناامید شدند که با وجود رشد شدید ، این خودروساز فروش فعلی خود و پیش بینی EBITDA را برای کل سال بدون تغییر گذاشت. سهام این شرکت بلافاصله پس از انتشار نتایج تضعیف شد.[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *