فروشگاه های آنلاین چک وضعیت خوبی دارند. یک چهارم فروشگاه الکترونیکی بیشتر از سال گذشته ایجاد شده است

[ad_1]

گردش مالی فروشگاه های آنلاین چک در سه ماهه دوم امسال با 12 درصد افزایش به 50.5 میلیارد کرون رسیده است. بیشترین رشد در مقایسه با سه ماهه اول محصولات مربوط به سفر ، مانند چمدان یا کاروان است. فروش این کالاها 50 درصد افزایش یافته است. از آوریل تا ژوئن ، 3،144 فروشگاه الکترونیکی راه اندازی شده است که یک چهارم بیشتر به صورت سالانه است. این از داده های Shoptet ، بزرگترین ارائه دهنده داخلی راه حل برای ایجاد و مدیریت فروشگاه های آنلاین است.

از آوریل تا ژوئن ، مردم علاوه بر محصولات مسافرتی که فروش آنها 29 درصد افزایش داشت ، بیش از سه ماه اول سال مصالح ساختمانی را به صورت آنلاین خریداری می کردند. رده خودکار موتور 26 درصد ، ورزش و گردشگری 22 درصد و کالاهای وابسته به عشق شهوانی 13 درصد رشد کردند.

“در ژانویه ، ما انتظار داشتیم که گردش مغازه های الکترونیکی محلی در این سال حدود 18 درصد افزایش یابد. ما اکنون فقط نیم سال پشت سر خود داریم و در شش ماه اول بخش تجارت الکترونیکی چک با سرعتی خیره کننده 29٪ رشد کرده است. ساموئل هوبا ، مدیرعامل Shoptet ، گفت: “در همان زمان. قوی ترین دوره هنوز در راه نیست.”

اجلاس سران E-COMMERCE 2021: ShipMonk ، Google ، eBay و دیگران. 2 روز ، 40 بلندگو. بیشتر بیاموزید >>>

به گفته Shoptet ، فروش آنلاین چک در سه ماهه دوم با 3،144 فروشگاه الکترونیکی رشد کرده است ، در حال حاضر 41،639 مورد از آنها وجود دارد که 27،527 مورد از آنها در Shoptet است. بیشتر فروشگاه های آنلاین لباس و لوازمی هستند و به دنبال آن مجموعه ای متمرکز بر خانه ها و باغ ها و همچنین مواد غذایی ، کالاهای کودک و وسایل الکترونیکی است.

کفاشان آنلاین لهستانی در حال گسترش به مراکز خرید چک هستند

به گفته اتحادیه تجارت الکترونیکی (APEK) و مشاور خرید Heureka.cz ، چک سال گذشته 196 میلیارد کرون در فروشگاه های آنلاین خرج کرده است که 26.5 درصد افزایش نسبت به سال گذشته داشته است. به گفته مدیر عامل APEK ، جان وتیشکا ، گردش مالی فروشگاه های آنلاین در این سال بیش از 200 میلیارد کرون خواهد بود.

Footshop یک فروشنده رقیب کوئینز را خریداری می کند[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *