فروش Avast می تواند نقطه عطفی در تاریخ جمهوری چک پس از انقلاب باشد

[ad_1]

حدس و گمان بیشتر تخمین زده شده Avast در مورد 180 میلیارد کرون ممکن است مبلغ نهایی نباشد. پس از تأیید مذاکرات در حال انجام فروش ، تحلیلگران Berenberg گفتند که از نظر سهامداران Avast ، تخمین شرکت حداقل ده میلیارد دلار ، که تقریباً 218 میلیارد کرون است ، منصفانه خواهد بود. آنها اشاره کردند که ارزش شرکت با افزایش تعداد حملات سایبری پشتیبانی می شود.

با این حال ، به احتمال زیاد هیچ معامله ای در مبلغ اعلام شده انجام نخواهد شد ، زیرا این مسئله فروش سهام اقلیت است ، یعنی. کسانی که توسط بنیانگذاران فعلی پاول باودیش و ادوارد کوچرا نگهداری می شوند. جان بربتس ، یکی از شرکای Deloitte ، توضیح می دهد: “طبق اطلاعات عمومی ، این فروش 100٪ توسط شرکت نیست ، بلکه سهام بنیادی آن است.” بنیانگذاران مشترک 35 درصد سهام را در اختیار دارند.

“بعید است ارزش معاملات شخصی Avast به 180 میلیارد کرون برسد ، ما می توانیم آنها را بیشتر به عنوان” ارزش کل شرکت نشان داده شده توسط این فروش “ببینیم. از این نظر ، ممکن است ما بتوانیم در مورد بالاترین معامله برای یک شرکت چک صحبت کنیم ، اما نه لزوما باارزش ترین معامله ، “توضیح می دهد پتر بارتوش ، اقتصاددان ارشد گروه سرمایه گذاری Natland.

خریدار احتمالی Avast غول فناوری است که در حال استعمار در دنیای امنیت سایبری است

با این حال ، فروش سهام اقلیت در Avast می تواند نقطه عطفی در دوره جمهوری چک پس از کمونیسم باشد ، بارتوش اظهار داشت. “بزرگترین معاملات بین دولت و سرمایه گذاران متوقف می شود ، اما بین سرمایه گذاران و یکدیگر است. این قطعاً یک گام مهم است. ”

“در آواست ، آنها نسخه چک یک محصول جهانی ، بلکه یک محصول جهانی از جمهوری چک ایجاد نکردند. البته تعداد این شرکت ها کمتر است ، اما اهمیت آنها حتی برای سرمایه گذاران جهانی نیز بیشتر است. بارتوش درباره ارزش آواست برای متقاضیان خارجی توضیح می دهد: “آنها اغلب حق بیمه بالاتری از ارزش فعلی بازار را پرداخت می كنند.” وی افزود: Avast با ریشه ای عمیق در چك ، کارت دعوت عالی برای بخش فناوری چک است.

“فروش سهام اقلیت و خروج احتمالی از بورس اوراق بهادار – فکر نمی کنم این اتفاق بیفتد – دیگر یک شرکت چک با دامنه جهانی نخواهد بود ، بلکه یک شرکت فهرست شده با سرمایه اقلیت در ایالات متحده است. س Theال این خواهد بود که آینده دفتر مرکزی Avast در پراگ چه خواهد شد؟ “او درباره آینده غول امنیت سایبری Brabec حدس زد.

سهام Avast در حال افزایش است.  این تحلیلگر گفت ، فروش می تواند به او کمک کند

این یک سوال است که چگونه مدیریت Avast به آنچه تصمیم گرفته است در مورد فروش اظهارنظر نکند نزدیک می شود. با این وجود ، Avast تجربه خرید یک رقیب بزرگ را دارد ، در سال 2016 Brno AVG را با 32 میلیارد کرون جذب کرد.

“به همین دلیل ما کاملا وحشیانه به آن نزدیک شدیم به این معنا که هر سود برنده و بازنده خود را دارد. برنده کسی است که پول داده و او نیز تصمیم می گیرد. “چند سال پیش وینسنت استکلر ، مدیر عامل وقت Avast ، در مورد تنظیمات ادغام هفته یورو گفت.

اجلاس بین المللی الکترونیکی

اینکه آیا به دست آوردن سهام اقلیت در Avast واقعاً اتفاق خواهد افتاد ، فقط در 11 آگوست مشخص خواهد شد ، در آن زمان NortonLifeLock باید علاقه خود را تأیید کند. آنا پیهووا ، تحلیلگر کوروش ، به روزنامه E15 گفت: “با این حال ، پس از تایید مذاکرات توسط هر دو طرف ، فروش بسیار محتمل است و من فکر می کنم که واقعاً این اتفاق خواهد افتاد.”

Avast در صفحه برای سرمایه گذاران خود گفت ، در صورت انجام معامله ، معامله می تواند به صورت پول و سهام تسویه شود.

یان اسکالیکی ، مدیر کارخانه های ساخت کشتی های جمهوری چک ، می گوید جمهوری چک ممکن است ناوگان کشتی های هیدروژنی خاص خود را داشته باشد

دومینیک استروکال: نمادهای منحصر به فرد: بالون یا نوآوری؟[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *