فصل تابستان در Spindleruv Mlyn آغاز می شود. نگاهی بیاندازید

[ad_1]

پس از یک فصل ناامیدکننده از زمستان ، مرکز کوههای Krkonoše در Špindlerвv Mlýn در حال آماده سازی برای شروع عملیات تابستانی در روز شنبه است ، زمانی که تله کابین در Swati Petar پس از خاموش شدن شروع به کار می کند. اخلال اجباری ناشی از همه گیری و مقررات دولتی از نیمه دوم دسامبر سال گذشته ادامه داشته است.

اولین گردشگران پس از تضعیف اقدامات ضد غیرنظامی در ماه مه ، در Spindleruv Mlyn ظاهر شدند ، اما بازگشت مهمانان به تدریج انجام شد ، اپراتورهای هتل و پانسیون توافق کردند. به گفته آنها ، آخر هفته اول ماه ژوئن از نظر اشتغال نزدیک به استاندارد بود ، بیشترین افزایش علاقه توسط صاحبان مسکن با ورود تعطیلات انتظار می رود ، که همچنین به بالابرهای گوندولا کمک می کند.

در Spindleruv Mlyn ، یک پروژه تله کابین رایگان به مدت چهار سال در حال اجرا است که اپراتور پیست اسکی آن را از تفرجگاه های آلپ ، جایی که این مدل سالهاست در آن فعالیت می کند ، بر عهده گرفته است. این مجموعه ای از هتل های شریک است که بلیط آسانسور رایگان برای اقامت ارائه می دهند. “برای هر شب اقامت در هتل ، مشتری سوار آسانسور رایگان می شود. تعداد شب های اقامت تعیین کننده تعداد نهایی بلیط های رایگان به آسانسور تله کابین است “، آدام سوازینا ، مدیر بازاریابی پیست اسکی Spindleruv Mlyn اضافه می کند.

پیست اسکی Spindleruv Mlyn متعلق به گروه تفریحی کوهستانی Igor Ratay Tatri است. این شرکت در حال آماده سازی برای اتصال مجتمع Medvědín و Svatý Petr است و در سالهای آینده یک میلیارد کرون در inpindlerrouv Mlýn سرمایه گذاری خواهد کرد. برای ژانویه 2024 برنامه ریزی شده است.

مغول سرگرمی Ratay: من به اتریشی ها تجارت می آموزم

سفر یکپارچهسازی با سیستمعامل به اسپیندل.  عکس های odakoda Spartak را بخاطر بسپارید که در آن زمان بیش از سی حقوق ماهانه هزینه داشت[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *