فوتبال یورو: کاپیتان انگلیس گرانتر از یازده بازیکن چک است

[ad_1]

در بازی رفت یک هشتم نهایی با هلندی ها ، چک ها یازده اصلی را در مجموع با ارزش 117.2 میلیون یورو قرار دادند که تقریبا سه میلیارد کرون است. جای تعجب نیست که باارزش ترین دوتایی Tomáš Souček و Patrik Schick با قیمت 40 و 23 میلیون یورو بودند.

در مقایسه با هفت تیم دیگر که به مرحله یک چهارم نهایی راه یافتند ، تیم چک دومین ارزان قیمت است. فقط موجودیت اوکراین دارای ارزش کمتری یعنی 94.5 میلیون یورو است. برخلاف بیشتر رقبا ، چک ها در نقش “خویشاوند بد” هستند. اما در مقایسه با دانمارک ، رقیب یک چهارم نهایی جمهوری چک نیست. تیم دانمارکی با 173 میلیون یورو سومین کمترین ارزش را دارد.

برعکس ، ارزشمندترین یازده نفر برای پیروزی در آخرین مسابقه تاکنون ، یعنی مسابقه هشت فینال ، انگلیس با ارزش 550 میلیون یورو است. اثبات اختلافات وحشتناک این واقعیت است که ارزش کل یازده بازیکن چک با یک مهاجم انگلیسی و هری کین کاپیتان انگلیس فراتر خواهد رفت. به گفته ترانسفرمارکت ، قیمت آن 120 میلیون یورو است.

هزینه یورو فوتبال توسط چینی ها پرداخت می شود.  بازگشت سرمایه زیاد جذب آنها می شود

بنابراین ، نماد تاتنهام لندن برای خریدار بالقوه تقریباً سه میلیون یورو گران تر از کل تیم چک هزینه دارد. از این گذشته ، منچسترسیتی با ارائه صد میلیون پوند ، تقریباً سه میلیارد کرون ، به بازیکن علاقه مند است.

با این حال ، این پول نباید مطابق با واقعیت بازی باشد ، همانطور که در بازی چک و انگلیس در گروه نشان داده شده است. امتیاز نهایی 1: 0 برای “سرکوب” جزیره تا تسلط مالی انگلیس بر جمهوری چک فاصله دارد. ستاره کین ناکام ماند ، تاکنون تنها گل مرحله یک هشتم نهایی را مقابل ژرمن ها به ثمر رساند.

از طرف دیگر ، پیشرفت جمهوری چک در جمع هشت تیم برتر به این معنی است که چک ها نمایندگی ها و افراد گرانتری مانند فرانسه و آلمان را پشت سر گذاشته اند. به ویژه ، فرانسه به عنوان قهرمان جهان ، پر از ستاره های گرانبها است.

کیلیان امباپه با قیمت 160 میلیون یورو خودنمایی می کند. چهل دروازه بان چک از Vaclík یا تقریبا نیمی از بزرگترین هواپیماهای ایرباس A380 در جهان را می توان برای چنین بسته ای خریداری کرد.

به لطف پیشرفت جمهوری چک در مرحله یک چهارم نهایی یورو ، رکورد سقوط شرط بندی وجود دارد

عملکرد موفق چک در این مسابقات دائماً قیمت برخی از بازیکنان را بالا می برد ، به ویژه بازیکنانی که در طولانی مدت عملکرد با کیفیتی از خود نشان می دهند: به عنوان مثال ، توماس سوچک و ولادیمیر کوفال بازیکنان وستهام یونایتد. وستهام سوچک را به گرانترین بازیکن تاریخ انتقال از لیگ چک خارج از کشور تبدیل کرد – تیم لندنی قبلاً بیش از نیم میلیارد کرون به اسلاوی پراگ پرداخت کرده بود. 162.5 میلیون نفر دیگر توسط اسلاویا به لطف فروش کوفال به همان باشگاه جمع آوری شد.

با توجه به عملکرد بسیار موفق دو بازیکن در لیگ انگلیس و اکنون در یورو ، انتظار می رود که خریدار بعدی آنها ده ها درصد بیشتر بپردازد. به خصوص در مورد سوسک ، گمانه زنی ها در مورد علاقه بزرگترین و ثروتمندترین باشگاه های اروپایی وجود دارد.[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *