قطعا Alitalia به پایان رسیده است. در ماه اکتبر با خطوط هوایی جدید ITA جایگزین می شود

[ad_1]

مسافرانی که قبلاً برای تاریخ بعد از 14 اکتبر بلیط خریداری کرده بودند ، اکنون Alitalia را ارائه می دهد یا رزرو را در تاریخ قبلی تغییر دهید یا درخواست بازپرداخت کنید. هنوز مشخص نیست که آیا خطوط هوایی به مشتریانی که در برنامه پاداش MilleMiglia از “مایل” استفاده نشده استفاده کرده اند ، خسارت می دهد یا خیر. اگرچه ITA بخشی از دارایی های Alitalia را خریداری می کند ، اما به طور رسمی یک شرکت جدید خواهد بود.

در مقایسه با Alitalia ، ITA فرمت بسیار اقتصادی تری را منتشر خواهد کرد. از ماه ژوئیه ، این شرکت به تدریج بخشی از ناوگان سلف خود را خریداری می کند ، اما برخی از کارکنان تحت پوشش شرکت جدید قرار نخواهند گرفت و ناوگان هواپیماهای دوربرد نیز کاهش چشمگیری خواهد داشت. فروش بلیط به احتمال زیاد از پنجشنبه هفته جاری آغاز می شود.

مالک اکثریت هواپیمایی ITA دولت ایتالیا است. در ابتدا ، خطوط هوایی 700 میلیون یورو سرمایه گذاری دریافت کرده بودند و بودجه اضافی باید به تدریج تا سال 2025 دریافت شود.

برای اینکه کمیسیون اروپا اجازه چنین روشی را بدهد ، ITA باید متعهد شود که تنها بخشی از شکاف Alitalia را بدست آورد ، یعنی. پنجره های زمانی اختصاص یافته برای بلند شدن و فرود آمدن. در فرودگاه Fiumicino رم ، این فرودگاه می تواند حداکثر 43 درصد از اسلات های Alitalia را اشغال کند و در فرودگاه Linate میلان 85٪ از اسلات های شرکت هواپیمایی قدیمی را در اختیار دارد. رویترزبه

خطوط هوایی در مقابل Kiwi.com.  اختلاف بین حامل ها و موتور جستجوی چک چیست

Alitalia تقریباً ده سال است که با مشکلات مالی روبرو است. این شرکت سه بار تجدید ساختار کرده است ، از جمله ورود هواپیماهای خاورمیانه اتحاد ، که 1.7 میلیارد یورو در این شرکت سرمایه گذاری کرده است.

در سال 2017 ، Alitalia ورشکست شد و از آن زمان این شرکت تنها به لطف تزریق های منظم مالی از سوی دولت ایتالیا فعالیت می کند. وقتی بحران تاج گذاری تمام امیدهای فروش شرکت به دستان خصوصی را ادامه داد ، دولت تصمیم گرفت ملی شود.

برنامه بعدی روم برای راه اندازی مجدد شرکت هواپیمایی ملی با تزریق سه میلیارد یورو از خزانه دولت در اوایل سال جاری به کمیسیون اروپا ارائه شد. او موافقت خود را مشروط کرد ، از جمله ، این که شرکت جدید نباید نام Alitalia را داشته باشد تا ظاهری نادرست از تداوم ایجاد نکند.

گذرنامه کووید و درخواست امتیاز

خطوط هوایی آمریکا از انتظارات تحلیلگران فراتر رفت.  آنها برای اولین بار از زمان شیوع بیماری همه گیر پیروز شده اند[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *