قماربازها کشتی را ترک کردند. ارزهای رمزپایه مقداری از پول خود را در مقایسه با بهار خرج می کنند

[ad_1]

“ما شاهد کاهش خاصی از علاقه به رمزنگاری هستیم. تا آوریل ، نرخ ارز مجازی در یک مسیر رشد قوی قرار داشت. توماس پیلر ، اقتصاددان کوروش گفت: “برخی از سرمایه گذاران متوجه ضررهای هنگفتی شده اند و برخی دیگر نیز دریافته اند که سود سرگیجه آور ارزهای رمزنگاری شده به آسانی ماههای گذشته نیست.”

گفته می شود که بخش “ناسالم” سرمایه گذارانی که Klondike مدرن را در ارزهای رمزپایه دیده اند ، بازار را ترک کرده اند. پافیلر افزود: “دلالان به دنبال ثروت سرگیجه آور یا آدرنالین آموخته اند كه در دارایی های دیگر ، معمولاً مم ها سرمایه گذاری كنند.”

فعالیت دلالان همراه با ارزهای رمزپایه گران تر از ابتدای سال به شدت افزایش می یابد. بیشتر پول از طریق بازار ارزهای رمزپایه در طی افت چشمگیر سکه در نیمه دوم ماه مه صرف شد. کاهش گسترده فعالیت دلالان سکه نیز در کاهش قابل توجه ارزش بازار ارزهای رمزپایه منعکس شد.

طبق آمار coinmarketcap ، این رقم از بیش از 2.5 تریلیون دلار در اواسط ماه مه به حدود 1.27 تریلیون دلار یا تقریباً نصف کاهش یافت. بنابراین ، بازار از فوریه امسال کمترین ارزش را دارد.

“علاقه زیاد عمومی حجم تجارت را به ترتیب بزرگتر و بالعکس افزایش می دهد. تحلیل تکنیکی آخرین موج علاقه عمومی گیج کننده است ، دیدگاه طولانی مدت مهم است و نیازی به پیش بینی چیزی نیست ، بیت کوین یک ارز تورمی است و کل صنعت فقط می تواند رشد کند. ” فضای هکر Bordel Parallel Polis.

بیشتر پول توسط بیت کوین هنوز مسلط جذب نمی شود. طبق آمار Coingecko ، بیشترین حجم معاملات تا به امروز ، تقریباً 1.5 تریلیون دلار ، در سی روز گذشته انجام شده است ، پس از آن بیت کوین و به دنبال آن ethereum.

بیت کوین شکست می خورد.  در بازارهای مالی جهان از فروش خارج شد

اقتصاددانان یادآوری می کنند که بانک های مرکزی بزرگ همچنان به چاپ پول ادامه می دهند و شرایط مناسبی را برای رشد مجدد ارزش ارزهای رمزپایه و فعالیت تجاری ایجاد می کنند.

“یک مخزن شدید با پول آزاد وجود دارد. در ایالات متحده و سایر کشورها ، عرضه پول به سرعت در حال رشد است ، یعنی. مقدار پولی که در اقتصاد گردش می کند. دلیل اصلی آن سیاست بسیار گسترده بانک های مرکزی از بهار سال گذشته است. ”

“وقتی پول جدید در مقیاس وسیع به اقتصاد وارد می شود ، سرمایه گذاران در مقطعی آن را در دارایی های سنتی قرار می دهند ، اما سپس شروع به جستجوی گزینه های دیگری می کنند. یکی از آنها ارزهای رمزنگاری شده است. ” بانک فدرال آمریکا بیشترین فعالیت را در این راستا دارد و بانک های مرکزی اروپا و ژاپن نیز به طور گسترده میزان پول در گردش را افزایش می دهند.

پنج روش برای از دست دادن همه چیز در ارزهای رمزپایه

پنج دلیل برای از دست دادن همه چیز در ارزهای رمزپایه[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *