قیمت آپارتمان وحشی چهل درصد خطوط راه آهن در استیستا زندگی می کنند ، پراگ در مسیر رشد قرار گرفته است

[ad_1]

این از تجزیه و تحلیل FérMakléři.cz ناشی می شود. او قیمت آپارتمان ها را در هشت شهر بزرگ از 9 شهر مقایسه می کند ، هیچ اطلاعاتی برای Liberec وجود ندارد.

“افزایش مداوم قیمت املاک نشان می دهد که همه گیری COVID-19 در بازار املاک تغییر چندانی نکرده است. وام مسکن وجود دارد و افراد شغل خود را از دست نمی دهند و این باعث گران شدن آپارتمان ها می شود. در بروسی ، مدیرعامل FérMakléři می گوید: “در Usti nad Labem ، پتانسیل رشد قابل توجه است زیرا قیمت آپارتمان بسیار کمتر از میانگین سایر شهرهای بزرگ است.”

پس از Usti nad Labem ، قیمتها در Ostrava (38.4٪) ، Gradets Kralove (30.5٪) و Brno (27.4٪) بیشترین افزایش را داشته است. در مقابل ، پس از پراگ ، آنها کمترین میزان را در پیلسن (18.6) افزایش دادند.

“هنوز تقاضای زیادی برای آپارتمان های خصوصی در برنو وجود دارد. به سادگی کمبود آنها وجود دارد ، در حالی که شهر دستمزد نسبتاً بالایی دارد. در جنوب موراویا ، تعداد زیادی شرکت امیدوار کننده وجود دارد ، به عنوان مثال در زمینه فناوری اطلاعات ، جایی که حقوق بالا است و مردم این مناطق می توانند وام مسکن بپردازند. “

گران ترین آپارتمان در جمهوری چک دارای آسانسور خصوصی و استخر گرم است.  در سه طبقه گسترده شده است

بعد از پراگ ، گران ترین آپارتمان ها در برنو با متوسط ​​قیمت 89،373 کرون در متر مربع بود. پس از آن Hradec Králové (69،806 کرون) و Olomouc (59،713 کرون) دنبال شدند. پس از ارزان ترین Usti nad Labem ، Ostrava با قیمت متوسط ​​40،595 تاج قرار دارد.

افزایش نسبی قابل توجه قیمت آپارتمان ها در شهرهای بزرگ نیز با اطلاعات شرکت مشاوره ای Deloitte تأیید می شود. به گفته آنها ، قیمتها در پراگ و شهرهای منطقه ای به طور متوسط ​​سالانه 19 درصد در سه ماهه اول سال جاری افزایش یافته و به 77800 تاج در متر مربع رسیده است. نرخ رشد بالاترین میزان در پنج سال گذشته است. از پایان سال 2015 ، قیمت ها در جمهوری چک به طور متوسط ​​86 درصد افزایش یافته است.

به گفته کارشناسان ، یکی از دلایل اصلی قیمت های بالا ، عرضه پایین است. از دیگر دلایل افزایش قیمت ها می توان به افزایش قیمت زمین ، آثار و مصالح ساختمانی ، بار مالیاتی زیاد یا مقررات فنی غیر ضروری و غیر ضروری اشاره کرد.[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *