محدودیت های بی هدف را بردارید ، اپراتورهای سینما اصرار دارند

[ad_1]

دنیس شاندووا ، سخنگوی شهر سینما گفت: “مخاطبان سینما را از دست داده بودند و می خواستند فیلم را در صفحه بزرگ تجربه کنند.” در اولین هفته از 27 مه تا 3 ژوئن ، طبق آمار اتحادیه توزیع کنندگان فیلم که هر هفته از چهارشنبه تا چهار شنبه …

اگرچه از نظر سینماگران تعداد بینندگان به سرعت در حال رشد است ، اما هنوز به سطح قبل از همه گیری نرسیده است. در آخرین هفته اندازه گیری شده از اول تا هفتم ژوئیه سال جاری 148،000 نفر به سینما آمدند ، دو سال پیش تقریبا 190،000 نفر وجود داشت. همچنین اختلاف فروش نیز وجود دارد ، امسال تماشاگران 24 میلیون بلیط در هفته پرداخت کردند در سوال میلیون.

یان براداچ ، مدیر شبکه فیلم سینمایی و شرکت پخش Falcon ، گفت: “ما هنوز خوشحال نیستیم زیرا بینندگان کمتری از تعداد تماشاگران خود به سینما برمی گردند.” برداچ تأیید کرد: “در ماه ژوئن ، میزان حضور 20 تا 30 درصد از مقادیری بود که ما در سال 2019 مشاهده کرده بودیم.”

جان براداچ ، مدیر عامل Cinestar می گوید ، ما باید آن را باز کنیم ، ما بر انطباق با ممنوعیت مصرف نظارت نخواهیم کرد

سینماهای کوچک مانند Světozor که در میدان Wenceslas واقع شده اند ، باید با علاقه کمتر تماشاگران روبرو شوند. “مخاطب در حال بازگشت است ، اما به آرامی. در مورد ماه ژوئن ، ما 50 درصد بودیم ، در سال گذشته سه چهارم میانگین حضور قبل از همه گیری بودیم. “” ووجیچ مارک ، نمایشنامه نویس در سینما Svetozor گفت.

بینندگان هنوز باید شرایط ضد همه گیری را داشته باشند ، یعنی. حداقل یک آزمایش PCR هفت روزه ، تست آنتی ژن 72 ساعته ، covid-19 یا واکسیناسیون. براداچ با این دستور مخالفت و محدودیت ها را بی معنی دانست ، “بر اساس دستور رسمی وزارت بهداشت ، حضور در سینما همچنان به طور مصنوعی کاهش می یابد.” طبق گفته Šandová از شبکه Cinema City ، مشکل دیگری وجود دارد. وی گفت: “ما هنوز با این واقعیت دست و پنجه نرم می كنیم كه برخی از مردم نمی دانند سینماها از قبل باز شده اند ، بنابراین ما در تلاش هستیم كه این موضوع را بفهمیم.”

با ورود فیلم های مورد انتظار به سینماها ، اوضاع نیز در حال بهبود است. فیلم “بیوه سیاه” از اصطبل شرکت تولید کننده مارول استودیو موفقیت چشمگیری داشت. فقط در هفته اول اکران در سینماها بیش از دوازده میلیون کرون فروش داشت که بیشترین فروش در یک هفته امسال است.

امسال تیپ ها کوچکتر هستند ، بیشترین علاقه به سمت های دولت است

با دوچرخه و آبجو.  یک نقشه منحصر به فرد مسیرهای دوچرخه سواری را با مینی آبجوسازی متصل می کند[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *