مرحله قیمت آپارتمان ها. مالکان باید بیشتر تخفیف دهند

[ad_1]

“مالکانی که در این دوره املاک و مستغلات را ارائه می دهند ، تخفیف های جزئی را شروع می کنند. این لزوماً به این معنا نیست که روند قیمت به طور قابل توجهی معکوس خواهد شد ، اما نشان دهنده کاهش رشد است. در عین حال ، این پیام واضحی را ارسال می کند که تقاضا به اندازه کافی سفته بازی نیست و به اندازه کافی قوی نیست که بتواند همه چیز را بفروشد ، “به گفته هندریک میر ، رئیس بزرئالیتکا.

به گفته وی ، خنک شدن خاصی از بازار معمولاً برای ماه های تابستان است ، اما امسال ممکن است متفاوت باشد. “ممکن است سرد شدن سالانه عرضه و تقاضا نسبت به سال گذشته چشمگیرتر باشد. همچنین فروشندگان تخفیف می دهند به این دلیل که املاک گران قیمت در زمان کم عرضه شروع به افزایش نامتناسب بیش از متوسط ​​فعلی می کنند. ”


توسعه قیمت آپارتمان در جمهوری چک
نویسنده: E15

این پدیده عمدتا مربوط به شهرک هایی است که قیمت ها در سه ماهه اول به طور قابل توجهی بالاتر از متوسط ​​افزایش یافته است ، معمولاً در مورد شهرهای منطقه ای موراویا. “وضعیت در استراوا یا برنو به گونه ای است که فروشندگان می ترسند که وضعیت بازار در طی یک یا دو سال به طور قابل توجهی بدتر شود. علاقمندان غالباً قیمت را از طریق آژانسهای املاک و مستغلات فشار می دهند و نتیجه 15 تا 25 درصد کمتر است. “، شریک سرمایه گذاری DaVinci ، Vlastimil Biota گفت.

در طی همه گیری ، مسکن در استراوا به گرانترین قیمت در جمهوری چک تبدیل شد. طبق اطلاعات شرکت مشاور Deloitte ، قیمت ها در سه ماهه اول 31.3 درصد بالاتر از سال گذشته بوده است. در عین حال ، آپارتمان ها به طور متوسط ​​”فقط” 19 درصد برای کل کشور رشد کرده اند. به همین ترتیب ، آپارتمان ها در برنو بالاتر از حد متوسط ​​افزایش یافتند ، با افزایش قیمت ها از سطح قبل از همه گیری 22.3 درصد.

در طی همه گیری ، قیمت مسکن افزایش یافت:

در سال های اخیر ، قیمت املاک و مستغلات به شدت جهش کرده است. قیمت آپارتمان در پراگ بیشترین افزایش را داشت.

جیری کوسرا ، رئیس آژانس املاک و مستغلات Luxent – Exclusive Properties گفت: “ما اطلاعاتی را به ثبت رسانده ایم که چندین ملک در برخی از مکانهای غیر برتر به دلیل شرایط با قیمت پایین تری از حد انتظار فروخته شده است. به گفته وی ، این می تواند به معنای نشانه هایی از کاهش بازار باشد. کوچرا یادآوری می کند: “با توجه به کمبود عمومی تجهیزات ، تقریباً هر قیمت برای خواص جامد تاکنون پذیرفته شده است.”

کارشناسان تأکید می کنند که به دلیل رشد منطقی خریدها ، معیار فزاینده ای برای ارزش خریداران از نظر خریداران است. “خرید سرمایه گذاران واجد شرایط نقش رو به رشدی را ایفا می کند و در معاملات فردی غالب مواردی است که با کمک وام محقق می شوند ، یعنی. توسط بانک روشن شده است. این به تدریج فضای خریدهای بی پروا را در شرایط نامناسب کاهش می دهد ».

دیوید موسیل از املاک و مستغلات پنتا می گوید: در آخرین بحران ، آپارتمان ها ارزان تر شدند ، اما اکنون هنوز هم گران ترند[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *