مردم لندن برای خرید خانه های لوکس با تخفیف رفتند

[ad_1]

اغلب اوقات ، افرادی که به املاک و مستغلات گران قیمت لندن علاقه مند هستند ، اکنون انگلیسی هستند. آنها 62 درصد از کل خانه های لوکس فروخته شده در مرکز لندن را امسال خریداری کرده اند. این بالاترین سهم بازار در ده سال گذشته است. فقط پنج درصد چینی ، چهار درصد فرانسوی و سه درصد روس هستند. این پول افراد ثروتمند خارجی است که سرمایه انگلیس به طور محسوسی از دست رفته است.

“بسیاری از افراد ، به ویژه در این سطح قیمت ، می خواهند هنگام خرید ملک از نظر جسمی حضور داشته باشند تا بتوانند تصمیم بگیرند. بنابراین من انتظار دارم که وقتی خریداران خارجی می توانند فشارهای رو به بالا را وارد کنند ، “جیمز ون دن هیل ، مدیر شرکت توسعه انگلیسی Fenton Whelan گفت:” ما دوست داریم آنها را اینجا ببینیم ، اما هنوز وجود ندارد. اتفاق می افتد “.

بورس فلزات لندن کف را بازگشایی می کند.  یکی از آخرین های جهان که باید فریاد بزنید

تا همین اواخر فروشندگان خانه های لوکس چشم به راه تابستان امسال بودند. نخست وزیر بوریس جانسون قصد دارد بیشتر اقدامات همه گیر دولت را از روز دوشنبه (21 ژوئن) لغو کند. اما در پایان ، گشایش اقتصاد اتفاق نیفتاد یا به جای نگرانی در مورد جهش مسری هند در دلتا ، یک ماه به تعویق افتاد.

بنابراین ، آمارهای موجود حاکی از آن است که صاحبان املاک پناهندگی از خارج را متوقف کرده اند و ترجیح می دهند خانه ها را ، البته با قیمت کمتر ، به ساکنان محلی بفروشند. این احتمالاً فرصت کوتاه مدت بی نظیری را برای خرید مسکن در لوکس ترین مناطق کلانشهر فراهم کرده است. تحلیلگران نایت فرانک متقاعد شده اند که اگر بحران تاج پایان یابد ، میانگین املاک و مستغلات می تواند سال آینده هفت درصد جهش کند و پس از آن حداقل برای پنج سال رشد مداوم داشته باشد.

معمار جیرزیکنا سعی خواهد کرد برای دومین بار به پراگ بازگردد.  دوباره با توسعه دهنده Central Group

بلومبرگ یادآوری می کند که همه گیری همه گیر و محدودیت های مربوطه باعث افزایش علاقه افراد ثروتمند به خانه های بزرگتر و راحت تر شده است. “به عنوان مثال ، تقاضا برای املاک با پنج اتاق خواب یا بیشتر یا باغهای بزرگ وجود دارد. بسیاری از مشتریان انتظار دارند که فرصت کار از خانه برای ما باقی بماند “، جو اکلسوا آژانس املاک و مستغلات لندن می گوید.

قیمت مسکن در گرانترین محله های لندن ، مانند St. John Wood ، Mayfair یا South Kensington معمولاً از ده میلیون پوند ، تقریباً 300 میلیون تاج شروع می کنند. “من اخیراً موردی را تجربه کردم که در آن یک خریدار موفق به کاهش قیمت خانه در سن پترزبورگ شد. جان وود از 12.75 میلیون تا 8.4 میلیون پوند. “[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *