مونتا شناسایی را ساده می کند. چهار چک جایگزین هویت بانک می شود

[ad_1]

تا کنون ، مشتریان بانک Moneta Money مجبور بودند هنگام مذاکره با حساب جاری جاری در چهار مرحله هویت خود را ثابت کنند: اسکن کارت شناسایی و سند دوم ، گرفتن یک فیلم سلفی برای تأیید شخص و سپس ارسال تأیید پرداخت به تازه وارد حساب ایجاد شده این چهار موانع از پاییز با هویت بانکی جایگزین می شود.

علاوه بر حساب جاری ، از اکتبر سال جاری مشتریان مونتا قادر خواهند بود با کمک شماره شناسایی بانکی ، یک حساب سرمایه گذاری سازماندهی کرده و همچنین از طریق سرویس Refinanso.cz تأمین مالی وام مسکن را ترتیب دهند. تأیید هویت از طریق هویت بانکی به تدریج به کل سبد محصولات بانک ، که در پیشنهاد آنلاین خود دارد ، گسترش می یابد.

“چهار مرحله فعلی برای شناسایی آنلاین نشان دهنده چهار مانع برای مشتریان ما است که اغلب با خطاها ، چه توسط فناوری و چه مستقیم توسط مشتری ، روبرو هستند. با این حال ، با انتقال به هویت بانکی ، ما کل مراحل را در یک مرحله ساده می کنیم “، Jakub Komenda ، رئیس کانال های دیجیتال در گروه Moneta توضیح می دهد.

مونتا دارای دستگاههای خودپرداز جدید است که 30 درصد از آنها اجازه سپرده گذاری نقدی را می دهد

هویت بانکی راهی است که مشتریان بانک از طریق بانکداری اینترنتی خود وارد می کنند. از طریق آن ، مردم می توانند برنامه های خود را بصورت آنلاین با نهادها و خدمات ارائه شده توسط دولت و بخش خصوصی مدیریت کنند. داده ها با رضایت مشتری به ارائه دهندگان خدمات ارسال می شود و دیگر ذخیره نمی شود. بانک فقط شناسنامه ارائه می دهد و بنابراین به اطلاعات یا خدمات نمایش داده شده که مشتری پس از شناسایی از آنها استفاده می کند دسترسی ندارد.[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *