میزان اشغال هتل های پراگ در تابستان هنوز کم است

[ad_1]

بعلاوه ، برخی از گردشگران از قوانینی که در کشورهای خاص اعمال می شود ، آگاهی کافی ندارند ، در این صورت گواهینامه های مشترک می توانند به شما کمک کنند. سایر اپراتورها با عدم اطمینان در مورد بهبود گردشگری یا ویروس های مختلف کرونا ویروس روبرو هستند و محدودیت های بعدی همه چیز را خراب می کند.

به گفته مدیر بازاریابی آن پتر چابرا ، هتل های هتل مسافرخانه چک در ماه جولای هنوز تقریباً خالی از سکنه هستند و اوت حتی بدتر است. رزرو منحصراً در آخرین لحظه ثبت می شود ، که یک پنجم آن را افراد در روز ورود انجام می دهند. به گفته چابرا ، هیچ علاقه ای در ماه های پاییز وجود ندارد. اشتغال در تابستان مشابه سال گذشته است ، زمانی که در پراگ و برنو آنها با قیمت حدود 1000 کرون در هر اتاق و شب به 50 درصد رسیدند. به گفته وی ، پراگ اکنون ارزان و بدون گردشگر است ، که می تواند مسافران چک و اسلواکی بیشتری را به خود جلب کند.

تعطیلات در جمهوری چک: هتل ها کجا ارائه می شوند و قوانین سفر چیست

هتل هتل های زنجیره ای Ave همچنین میزان اشغال بسیار کم در طول تابستان را کنترل می کند. “اما ما اولین چشم اندازهای مورد علاقه خارجی را می بینیم. روند امروز البته این است که مشتریان در آخرین لحظه رزرو کنند ، این بدان معناست که خواندن شرایط برای ما بیش از 14 روز قبل بسیار دشوار است. شرایطی که عدم اطمینان ما را تشدید می کند و مشتری می تواند مدت کوتاهی قبل از ورود اقامت خود را به طور رایگان لغو کند “،” مارک Cermak ، مدیر فروش و بازاریابی زنجیره ای ، گفت:

ورونیکا تامچینوا ، مدیر ارتباطات در هتل چهار فصل پراگ ، گفت: “شروع پس از از سرگیری کندتر از حد انتظار ما است ، اما این فقط چند روز پیش اتفاق افتاد ، بنابراین برای نتیجه گیری خیلی زود است. به گفته وی ، آنها علاقه بیشتری به گردشگران خارجی دارند ، گردشگران محلی تمایل دارند به کوه ها و دریا بروند.

تمچینوا خاطرنشان کرد که بدون وجود گردشگران خارجی ، بیشتر شرکت های جهانگردی در پراگ تابستان امسال زنده نمی ماندند. طبق آژانس دولتی CzechTourism ، بیشترین گردشگری ورودی قبل از بحران در پایتخت صورت گرفته است و از هر ده بازدید کننده ، حدود هشت نفر از خارج از کشور هستند. تلفات مصرف توریست در آن به حدود 82 میلیارد تاج رسید.

سرمایه گذاران از جهش های دلتا ترس دارند.  سهام شرکت های هواپیمایی ، آژانس های مسافرتی و هتل ها در حال سقوط است

وزارت توسعه منطقه ای می خواهد از گردشگری شهری در قالب کوپن پشتیبانی کند. در برنامه جدید 500 میلیون کرون برای شهرهای منطقه آماده کرده است. همان مبلغی که خود شهرها در کوپن سرمایه گذاری می کنند توسط دولت پرداخت می شود.

برای اقامت سه روزه ، یک بزرگسال می تواند از کوپن 3000 CZK استفاده کند و برای کودک ، کوپن 1000 CZK معتبر است. در صورت اقامت کوتاه تر ، مقادیر باید فارغ التحصیل شوند. شرط استفاده از کوپن اقامت در شهر خواهد بود ، از کوپن نه تنها برای اقامت ، بلکه برای وعده های غذایی یا ورودی نیز می توان استفاده کرد. این برنامه باید توسط دولت تأیید شود. با این حال ، شهرها باید بتوانند از اول ژوئیه به صورت عقب گردانه درخواست کمک کنند.

هر سفر چهارم تمام می شد.  اگر تابستان فرا نرسد ، دیگران ترک تحصیل می کنند[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *