میکائلا باکالا: سلاح های بهتری نسبت به سهمیه بندی علیه نابرابری جنسیتی وجود دارد

[ad_1]

در همه جا درباره شما نوشته شده است که شما یک مدیر ، کارآفرین ، مادر و خیرخواه موفق هستید. در حال حاضر بیشتر از همه چه کاری انجام می دهید؟

البته چیزهایی پشت سرم هست که کاملاً موفق نبوده اند. اما این در مورد این است که شما بتوانید به گذشته نگاه کنید و بگویید که کار شما منطقی است و شما حس خوبی از زندگی دارید. سعی می کنم تمام نقش های زندگی ام را متعادل کنم. خوشبختانه من یک شوهر دارم (Zdenka Bakalu – یادداشت سردبیر)چه کسی می داند چقدر برای همه ما مهم است که من مجبور نیستم بین خانواده و شغل خود یکی را انتخاب کنم و جایی برای هر چیزی که فکر می کنم منطقی است داشته باشم.

در چند سال گذشته بیشتر روی کارهای خیرخواهانه ما تمرکز کرده ام. بیش از ده سال است که بورس تحصیلی به دانشجویان مستعد ارائه می دهیم ، از روزنامه نگاری مستقل دفاع می کنیم و میراث واسلاو هاول را توسعه می دهیم. ما همچنین از پلتفرم غیرسیاسی موسسه آسپن در اروپای مرکزی پشتیبانی می کنیم که رهبران جوان را توسعه می دهد و بزرگترین چالش های امروز را برآورده می کند. حالا ، در هنگام همه گیری ، من بیشتر باید مادر می شدم ، زیرا سال گذشته بچه ها بیشتر در کلاس های آنلاین بودند. همیشه کسی در دسترس نبود که به چرخ و فلک کلاسهای آنلاین و خدمات منزل کمک کند ، بنابراین من می دانم وقتی می گویم همه گیری بخصوص زنان را تحت تأثیر قرار داده است در مورد چه صحبت می کنم.

تجارت لوکس باکال در حال فروپاشی است.  Luxury Brand Management به دنبال محافظت از طلبکاران است

شما همچنین به دلیل تمرکز بر زنان و موقعیت آنها به عنوان حامی نظرسنجی Top of Women of Czech Czech مشهور هستید. مشکل نابرابری جنسیتی در زمینه پاداش مالی در محل کار اغلب بوجود می آید. آیا سعی دارید این مسئله را به ویژه در شرکت های خود از هر راهی حل کنید؟

من حتی بعد از این سالها از نظرسنجی Top Women در جمهوری چک حمایت می کنم ، زیرا هنوز در کشورمان با نابرابری های جنسیتی و تعصبات روبرو هستیم. سقف شیشه ای که به زنان اجازه نمی دهد برای کار به اندازه مردان درآمد کسب کنند ، تنها گواه فرصت ها و شرایط نابرابر ماندگار نیست. من شخصاً معتقدم که همه چیز نباید در قانون ثبت شود. مهمتر از همه ، جامعه هنجارهای حقوق زنان را درک کرده و رفتار می کند. من اطمینان دارم که نمونه های الهام بخش زنان موفق در زندگی اقتصادی ، سیاسی و اجتماعی سلاحی قوی تر برای اصلاح نابرابری جنسیتی است تا به عنوان مثال سهمیه بندی ها. حتی بدون سهمیه بندی مستقیم ، زنان زیادی در مدیریت شرکت های ما حضور دارند. به عنوان مثال ، خانه رسانه ای اکونومیا هم رئیس هیئت مدیره و هم مدیر کلیه اتاق های خبر را در اختیار دارد.

اکنون در کدام حوزه بنیادهای شما بیشترین کمک اقتصادی را می کنند؟ می توانید بگویید مهمترین و بزرگترین هدیه ای که اخیراً داده اید و به چه کسی؟

علاوه بر برنامه های منظم بنیاد باکالا ، که ما با ده ها میلیون تاج در سال از آن حمایت می کنیم ، من و زددنک در مورد چگونگی کمک به بهترین شکل برای بازسازی پس از یک بیماری همه گیر فکر کرده ایم. ما معتقدیم که هر بحرانی بیش از هر چیز یک فرصت و یک کاتالیزور است ، بنابراین تصمیم گرفتیم روی دیجیتالی سازی سرمایه گذاری کنیم که می تواند جامعه را به سطح پیشرفته تری برساند. بنیاد خانواده ما چهار میلیون تاج به جامعه داوطلبان دیجیتال چک اهدا کرد. این بودجه به توسعه دو پروژه ابتکاری ، یادگیری آنلاین و سقف سلامت روان کمک خواهد کرد. ما معتقدیم که بیماری همه گیر نه تنها از نظر مالی و اجتماعی بلکه از نظر روحی نیز خانواده ها را تحت تأثیر قرار داده است.

50 سالگی سالگرد قابل توجه زندگی است. آیا اکنون که هنوز به آن نرسیده اید ، چیز قابل توجه یا جدیدی را برنامه ریزی می کنید؟

حق با شماست ، خاطرات به طور طبیعی من را ترغیب می کند تا به این فکر کنم که تاکنون با زندگی چگونه برخورد کرده ام و با آن چه کار می کنم. من از خانواده ام ، یک شوهر عالی ، چهار فرزند و مهمتر از همه ، برای اینکه هنوز سالم هستند سپاسگزارم. من باید چیزی را مرور کنم ، اما همچنین برنامه های زیادی برای آینده دارم. من زمانی را در سفر غیرممکن کردم و با موفقیت در آزمون بین المللی زبان انگلیسی برای مقاصد آکادمیک قبول شدم. من واقعاً به فکر تحصیل در ایالات متحده هستم. من به دو زمینه علاقه مندم – روانشناسی و مدیریت خیرخواهی.

پنج نکته از پیتر کلنر در مورد کار ، تجارت و امور خیریه

ما همچنین در حال بررسی هستیم که به چه مواردی کمک بیشتری نیاز خواهد بود. ما در جمهوری چک ، سوئیس ، آفریقای جنوبی و ایالات متحده انسان دوستانه عمل می کنیم. و هیچ کس نمی داند که جهان دقیقاً منتظر چه چیزی است ، عواقب همه گیری در همه زمینه های زندگی چه خواهد بود.

با چه معیارهایی تصمیم می گیرید که بنیادهای شما به چه کسی کمک کنند؟

در همه کشورهایی که به آنها کمک می کنیم ، همچنان به دیدگاه بشردوستانه خود که با کلمات “شجاعت ، آزادی ، آموزش” پوشانده شده وفادار مانده ایم. تیم های بنیادهای ما یا حتی کمیسیون های تخصصی در انتخاب ویژه پروژه ها یا استعدادهایی که از آنها پشتیبانی می کنیم به ما کمک می کنند. با این حال ، من باید شخصی باشم. می خواهم به این فکر کنم که به چه کسی ، چگونه و تحت چه شرایطی کمک کنم. من در کمیته های انتخاب و مصاحبه با دانشجویانی که به آنها بورسیه می دهیم شرکت می کنم. خوشحالم که مسیرهای پیشرفت و زندگی آنها را دنبال می کنم.

اکونومیا از وب سایت مستقل مجارستان پشتیبانی کرد.  این میلیون ها تاج به نسخه جدید کمک می کند[ad_2]

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *